Kapslid, õled või seemned, kus on kuldkannu?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tere kõigile! Ma tahan lihtsalt öelda, kui vinge ma leian selle koha. Ma ei ole piisavalt lahe, et olla keemik (kui toiduvalmistamine ei loe, sest nii teen ma oma leiba), kuid ma olen varitsesin narkokeemia foorumites ja redditsis, lootes imeda natuke võimet, mida mõned teist on, et teha maagiat, mida te nimetate teaduseks 😂. Mul ei ole kannatust, et istuda ja õppida asju, mida mul on vaja, et sünteesida midagi, mis kaugeltki ületab algajate taset, kuid siiski ma lurki, loen, püüan mõista ja imestada. Ma olen tõesti õnnelik, et see sait on olemas ja et ma leidsin selle, sest just sellise hulga ppl nagu mina olen teadnud, et internetis pidi olema rohkem selliseid kohti nagu see.

Minu küsimus: Ma kogusin eelmisel kevadel paberist poekoti täis moonikapsleid, õlgi ja seemneid kapslite sees. Nad ei lasknud enne koristamist kuivada, vaid kuivatasin neid pärast seda ja plaanin teha teed, kuna kõik, mida ma olen loetud oopiumi helveste kohta lugenud, kõlab pettumust valmistavalt. Ma sattusin myctopia seenehuviliste kogukonnas mõnele materjalile võimaliku meetodi kohta, mille abil saab valmistada rafineeritud pruuni pulbrit, mida peetakse morfiinisulfaadiks, ja kui keegi on huvitatud, siis lähen leian ja postitan nende aruande. Igatahes, kui ma korjasin oma kaunad paljud olid seemned ja nii minu kott kaunad & õled on ka täis seemneid. Ma säästan mõned, et uuesti istutada, kuid see pani mind uudishimulikuks, kas kaunad / õled on alkaloidide või seemnete saamiseks paremad. Ma olen peaaegu kindel, et olen lugenud, et ainuke põhjus, miks mooniseemnete tee on farmakoloogiliselt aktiivne, on see, et taimne aine kaunadest katab seemnete välispinna ja on see, mis tegelikult teeb maagiat - seemned ise on passiivsed. Tahaksin kõike kasulikku heale panna, seega kasutan tõenäoliselt kõike, aga kas kaunad ja õled on põhimõtteliselt kogu enchilada? Tänud!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Pesemata seemned ja jäägid kaunade sisemusest on kõige tugevamad teie alkaloidid, millele järgneb pos. kuid ärge jätke varred kõrvale!

Mina eelistan kaunad eraldi murda, seejärel visata varred ja kaunad köögikombaini. Sel ajal viskaksin umbes 15-20 (olenevalt suurusest) potti kuuma veega ja 10% sidrunimahlaga. Viimasena viska oma segamata seemned (olen leidnud, et need on lausa vastikud, kui neid segada) sisse.

Püüa hoida tee 15-20 min just keemise piiril, siis lülita pliit välja ja lase jahtuda.

15-20 kaunaga saaks teed kogu perele, olge ettevaatlik, eriti kui olete naiivne, sest see on kergesti 4 mõõdukat annust.

Leia endale sobiv jahutaja. Ma leidsin, et dieetkoola töötas minu jaoks. Ma ei ole kunagi kuulnud, et keegi nimetaks seda maitset meeldivaks.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Kui moona on kena kauna lihtsalt lõigata see maha varre ja kauna ja visata see blenderisse koos kuuma vee ja väikese koguse äädikhappe või sidrunhappega leian, et see on kõige parem
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Ma segan kõik kokku, seejärel valmistan "tee", keetes seda kergelt happelises vees, seejärel filtreerin tahked ained läbi riidetüki, et saaksin kogu kauba välja pressida. Seejärel aurustan kogu vee ära ja mulle jääb pruun kristalliline helbe. Mulle öeldi, et 3 grammi on annus lol! Mul oli poolteist grammi ja ma olin kõvasti kinni ja sügelesin. Tõsine tugevus võib varieeruda suurel määral. Ma olen endine heroiinitarbija ja minu moonid panid mind igal aastal perse. Ma suitsetasin flake'i ettearvamatute tulemustega, nii et eelmisel aastal panin neid lihtsalt korkidesse poole grammi kaupa, sest minu jumal, kes joob mooniteed, on õudusunenägu mahl.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Ma segan Poppys ilma seemneteta.
U lasen neid üle öö külmas vees
Siis panen potti äädikat ja keedan 1-2 tundi

Siis pritsin kõik kaunad potti ja vähendan vedelikku, kuni saan oopiumilaadse aine.
seda võib korrata paar korda (3-4) ja saada rohkem oopiumi
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Mul on suurepärane raamat, mis selgitab väga üksikasjalikult, mida te üritate teha, ja ma soovitan seda raamatut kõigile, kes soovivad õppida midagi, mis on seotud oopiumimaguga. Raamatu nimi on "Opium for the Masses", mille autor on Jim Hogshire. leiate selle Amazonist. Oopium massidele on minu arvates kohustuslik lugemine. See on väga informatiivne ja lihtne lugemine. Õnne!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Väga lihtne morfiini ekstraheerimine väga odavate OTC-kemikaalidega: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
Seemned tuleks ära visata või säilitada istutamiseks, Varred sisaldavad väikestes kogustes alkaloide, kuid erinevas proportsioonis kui kaunad ja vähem soovitavad,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Hogshires raamat pani selle kaardile, kuid "kompot" (sp) on see, kust see algas. Farmaatsiaettevõtted kasutavad üsna täpselt sama protsessi. Kui kaunad on küpsed ja kuivad, on seemned inertsed. Alkaloidid on kaunades. Tugevus võib varieeruda ja olla kahtlane kaunade suhtes, mida te ei tea tausta ajalugu. Kõrge tebaiinisisaldusega (paramorfiin) kaunad on olemas alates sellest ajast, kui SKF katsetas mõned seemned, et näha, mida nad võivad leida, ja mõju geneetikale oli madala morfiinisisaldusega, kõrge tebaiinisisaldusega moonid. Uus-Meremaa kasvatab neid suurfarma jaoks, et teha oksükodooni, hüdromorfooni, narcani jne, kuid ilma laborita on need üsna kasutud. DEA ja tema seltsimehed tahaksid mooni sellega lahjendada, et muuta see vähem atraktiivseks, lihtsalt öeldes. Kui sul on head kaunad, siis lõika sõlme alt ära ja vala seemned ziplocki. Purustage kaunad ja pange kohviveskisse. 2 või 3 jahvatajat täis on tavaliselt piisav. Visake tassi, valage ~ tassi kuuma vett jahvatatud kaunale, segage ja laske seista. Saate 95% esimese tõmbega. Sõelu läbi võrktassi. pigista sellest nii palju vett kui võimalik ja naudi. Tööstuslikul skaalal võite lisada vedelikule lubja ja enamik alkaloide kukub välja. Valage vedel kaltsiummorfinaat maha ja lisage ammooniumkloriidi. Toores morfiinivabaas settib välja, kuid see on rohkem tööd kui see kõlab
 
Top