• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Punktist A punkti B, ei mingeid küsimusi

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,
Töötan logistikaga Rio de Janeiro suurlinna piirkonnas, Brasiilias, väikesed veosed (kuni 1 kuupmeetri). Välja arvatud inimlasti (surnud või elus), võin vedada kõike, ei mingeid küsimusi, ainult need, mis on seotud vajaliku hooldusega materjaliga. Reisid teistesse kohtadesse saab analüüsida.
Kas keegi siin vajab sellist teenust?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Fuck jah teie ütlemine midagi, mida saab osta Brasiilias saate tarnida neile?

sellisel juhul on mul vaja 1000 liitrit kuus saata USA-sse, kas te saate sellega teie arvates hakkama? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
KUI See oleks tegelikult nii, et oleks hämmastavalt kasulik, MUTTA KORD ON MUL KÕIGIL ON RIKAS MEES JA EI VAJA REKLAAMI SELLIST TEENUST, MUTTA KORD ON MUL DEBBIE DOWNER
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Noh, ma olin täies mahus kogu oma kasumiga investeerinud rohkem toodet, kui nad peatasid kaubanduse, mida ma vajasin trumpi tõttu, nii et ma sain oma raha kruvitud. Aga mul on klientide nimekiri ehitatud üle 20 aasta. Miks sa ütled uskumatult kasulik.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
oleks suurepärane täiendus igale organisatsioonile või üksikisikule, et asi . Lihtsalt ei ole harjunud ükssarvikuid märkama avalikult
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ok noh, ma ei tea, millist häält teeb ükssarvik, kuid ma saan meile palju raha, kui teil on see, mida ma vajan. Kuidas soovite jätkata?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugalikeelne ma oletan, et elasin mõnda aega gouianias.
 
Top