Kaaliumpermanganaat (KMnO4) 4MMC sünteesiks

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kuna 4-metüülpropiofenoon ei ole mulle kergesti kättesaadav, hakkasin ringi torkama. Leidsin Erowidil vana Rhodiumi artikli, milles kasutati KMnO4, et valmistada seda, mida nad nimetasid lihtsalt metkatinoonideks või MCAT-ideks. Piiranguks on pseudefedriini kasutamine.

Ma tahaksin tõesti leida puhta pseudefedriini allika.

Igatahes, kuna kaaliumpermanganaati on lihtne hankida, tahtsin küsida, kas kellelgi on teadmisi selle lähenemisviisi kohta?

Tänud
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ma tegin seda reaktsiooni üks või kaks korda 25 või nii aastat tagasi , ja im päris kindel, et ma sain seda ka roodiumist !!! Rhodium hakkab vanaks jääma ! Ausalt öeldes võib teie toode kaduda tohutu lahjendus vee see reaktsioon peab olema, kuid see toimib ja permanganaat on kergesti saada . Mulle tundus Methcathinone mõju väga nõrk , siis jälle tõenäoliselt ei olnud see täielikult reageerinud ja ikka psedeo !!! See on hea algajate reaktsioon aga palju õnne pseudefedriini leidmisel.--.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
tänu.

Ma arvan, et te vastasite küsimusele, mida ma tegelikult küsisin.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 kord on näha seda wow .
tegi ise 4metüleenopropiofenooni
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Keegi ei taha enam efedriini või pseudoefedriini müüa, isegi hiinlased kardavad. Kui keegi üritab teile müüa, võib see olla pettus. Lihtsalt pruulige või sünteesige omaenda bensaldehüüdist
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Ükski tarnija Hiinas ei saa pakkuda efedriini või pseudoefedriini, sest see on keelatud toode, ja kui ta saab seda tarnida, peab ta olema valetaja.
 
Top