ADB-BUTINACA tugevus

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ma sain ADB-BUTINACA müüjalt, kes ütles:


kuid ma arvasin, et ADB-BUTINACA tugevus on aktiivne mg vahemikus? Ma maitsen seda otse grammides, ei ole mingit mõju, kas ma olen saanud röövitud? või on tegelikult teine CAS-number ADB-BUTINACA tugevat potentsi?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Selle DEFENITIIVselt ei ole grammatika.
Ma arvan, et u sureb, kui sa neelad grammi abd-b hehehe
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb hea materjal. Nõrgem kui 5cl, kuid tippkama. MG paneks teid kõrgele
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
just võttis veel ühe grammi, midagi ei juhtu, ma arvan, et Hiina müüja müüb nüüd ainult madala hinnaga kraami
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Noh palju müüja müüb halvemat kraami, kuna keelustati
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... teeme selle enda omaks
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jah parem teha oma sünteesi, siis u teab, mida u on
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
täpselt

ka me lõpetame ütlemast "6cl on nõrgem / 4f abd on tugevam" jne nagu need isikud, sest ei ole olemas objektiivset "tugevust" või skaalat, see kõik on subjektiivsed kogemused. selle kvalitatiivne määratluse järgi ei ole skaalat, ainult kvantitatiivne on skaalatav
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Noh tbh mõned noid on def "nõrgemad" kui teised. Nad kõik käituvad pisut erinevalt retseptori aktiivsuse / afiinsuse suhtes.

Siin on väga huvitav töö sünteetiliste noidide kohta:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
jällegi kuidas tõestada ? mingit objektiivset skaalat ei ole, see on puhas spekulatsioon. süntees on teadus ja teadus saab asju tõestada või ümber lükata, subjektiivne kogemus ei saa.

nagu öeldud, noid on tõhus või mitte. mõnikord suitsetad JWH ja siis vajab su keha rohkem, et tunda sama, nii et sa vahetad ABD FUBINACA või midagi muud ja sa arvad, et wow puhas maagia see on parim noid, kuid see ei ole, see on harjumine.

ainus objektiivne skaala teaduses noidide tugevuse kohta on EC50 tugevus CB retseptorite endi suhtes. kuid kuna peale selle, kui teete sünteesi ise, on teil enamasti kriit ja lisandid ja prügi keemiad, siis ei saa te tegelikult korralikku EC50 testi teha.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely õigus selles, kogemuspõhine teave on väga subjektiivne.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
noh, ma nõustusin, et kogemustel põhinev teave on väga subjektiivne ja tolerantsus kujuneb väga kiiresti, olenemata sellest, kas tegemist on loodusliku või sünteetilise
Aga saadud kaup on liiga madal ja ma võin öelda, et mingit mõju ei ole üldse, ma ei ole narkootikumide kasutaja ja ei puutunud marihuaana või muid asju nagu aastaid,
Ma ei ole kunagi kuulnud EC50 ja tegin mõned otsingud, ma tahaksin teha testi, kui see müüja võiks soovitada, kuidas, kuid ringi vaadates kindlasti keegi "SÖÖB" grammi ADB-BUTINACA nagu ma tegin lihtsalt testida tugevust
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
ootan väga, et sünteetiliste kannabinoidide turg hakkaks siin väga varsti toimima. Ma ikka veel imestan, miks seda ei ole juhtunud, kuigi siin on nii palju eksperte. Veel üks asi, palun esitage ainult usaldusväärsed müüjad, sest me usaldame seda foorumit ja selle vastavuses minuga selle seal ei ole legaalsed Hiina müüjad nendel päevadel
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Ma olen täiesti nõus... Hiina turg on läinud alla kanalisatsiooni, iv on petetud tuhandeid.. nad lihtsalt ei saa seda teha llike nad kasutasid liiga...
Ma arvan, et meil on vaja sertifitseeritud müüjate nimekirja siin. selle ainult õige hulk eksperdid selles foorumis on hull... .

Kas me saame seda teha ??
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
mõned Hiina tarnija veel kahtlustatakse kehtivaks, ma olen ikka veel praegu valideerimine neid, mis tahes ajakohastamist on minu Malaisia grupp
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
andke mulle teada vend... ma otsin legaalset tarnijat potentialy lahtiselt tellimusi. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Tere , minu ADB Yellow selle tulekera ! Me loome ise otse Hiinast Main tooraine , kuid edu saavutamiseks on vaja mõningaid teadmisi muidugi nõuandeid ja nippe võite küsida minult , im siin panustada selle foorumi nüüdsest , mis tahes proovi või isegi tellida võite ka minuga ühendust võtta !

Tänan ette @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Tere õhtust vend! ADB Selle kuningas! 5CL selle tulemine taga ! ADB Selle hiting teid nagu hullu väikeste annustega , sa lähed magama kohe! 5CL on hulluks eufooriaks , kui sa segad mõlemad sa lähed teisele tasemele ! Ma võiksin saata teile testi, et mõista, mida ma mõtlen !

Tänan ette @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL on tugevam kui adbb ma arvan, nagu 30% võrra .
See oli minu kogemus adbb ja 5cl enne keelustamist ja nüüd komplektidega.
Saate parema väärtuse, kui teete 5CL-i komplektist.
 
Top