CWE pulbrilised ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Vabandan ette, sest võib-olla on minu küsimus siin juba esitatud, kuid ma ei leia midagi.

Tahtsin teada, kas pärast CWE valmistamist ravimist, mis sisaldab ainult paratsetamooli ja kodeiini (500mg/30mg), saan ma seda pulbrina?

Ma purustasin 10 tabletti nii et mul oli 5g paratsetamooli ja 300mg kodeiinfosfaati nii et siis panin selle vette, siis panin selle külmikusse ja filtreerin selle kõik ja saan tagasi väga selge vee nii et see on ideaalne probleem on see et maitse on lihtsalt võimatu keegi ei suuda seda tarbida ma proovisin seda segada kümnete siirupi ja Fanta aga see ei toimi nii et ma tahaks seda vähendada pulbriks ja panna tühjadesse kapslitesse ja neid alla neelata.

Nii et, Ma võtsin panni ja selle asemel, et panna oma vedelik aurustuma ja riskida kodeiini hävitamisega kuumuse tõttu, täitsin panni veega ja kuumutasin seda vett ja selle peale ujusin kaussi (ma ei tea mis materjal see on aga see kuumutab nii, et see juhib hästi) siis võtab see väga kaua aega, sest aurustumine ei puutu kokku madala kuumusega see on veevann madalal kuumusel aga see toimib mitme tunni pärast ei ole kausis enam vedelikku aga kausi küljel on valged jäljed nii et habemeajajaga võtan need jäljed tagasi ja mul on valge pulber mis näeb natuke välja nagu koks...

Maitse on vastik aga minu küsimus on : Kas see on tõesti kodeiinfosfaat pulber või on see mõni teine toode ?

Ma ei tea, mida ma tagasi sain, võib-olla oli aur kodeiin, aga ma aurustasin seda ja sain valge pulbri (umbes 250mg).

Kas see on õige meetod või mis on õige meetod, kuidas vedelat kodeiini pulbriks redutseerida ?

Suur tänu ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Ma arvan, et jah. Kui teil on kahtlusi, kontrollige toodet Mandelini reaktiivi või sulamistemperatuuri määramise protseduuri abil.
Kodeiini vaba alus on 250 kraadi keemistemperatuuriga, ma ei usu, et see nii on.

Lisaks võite õppida seda teemat ja kontrollida oma tööd.
 
Last edited:
Top