Pulbrid tahkeks (opiaadid)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nii et ma elan 2 suure opiaatide/fentide vabaõhuturu vahel. Ühel turul on kraam tugevalt lõigatud erinevate ainetega, nagu ksülasiin, bensod, dormin unepillid, kiniini vorm. See tuleb pulbrina. Ilmselt on tonnide kaupa lõigatud, kuid nad võimendavad üksteist. Teine turg, ppl osta ainult tükid. 20 dollarit tükid koos dormin pillid või pool grammi või täis grammi... olles proovinud mõlemad ma usun, et nad on sarnased ma olen potentsi. Minu oletus on, et nad ostavad fent lisades kärpeid või heroiini ot nitaseene või mida iganes n siis kuidagi saada see tagasi kivivormi. Ma olen kuulnud paar meetodit, kuidas seda teha (lisades lõigatud) & kuidagi tagasi kivivormi. Kas kellelgi on sellega kogemusi & teab lihtsat viisi? Obv müüjad on kõige parem hoida võimalikult lõikamata, kuid mõnel alal on teatud asjade lisamine kohustuslik, et jääda konkurentsivõimeliseks......(keegi kunagi soovitas hästi segada ja siis kasutada tugevat hüdraulilist pressi või ukse sisse torgata.). Ma ei ole mehaaniliselt vilunud btw)
 
Top