Esialgatus Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vabandust, kui see on vales jaotises

Ma ei tea, kas keegi on edu Austraalias pre kursorid Hiinast, theres mõned müüjad ujuvad siin ja ka veebilehed selge net, mis müüvad pre kursorid igasuguseid
kas kellelgi on kogemusi selliste müüjatega, nad tunduvad legaalsed, kuid te teate, kui midagi on liiga hea, et olla tõsi.....

kõik teadmised on teretulnud
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma arvan, et te ei saanud minu postitusest aru.
Ma küsisin, kas keegi on tellinud eelkursoreid Austraaliasse selle foorumi ja üldiselt darkneti müüjatelt edukalt. Seal on mõned, kes käivitavad oma veebilehed selge net, mis reklaamivad pre kursorid koos shipping ülemaailmse
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Täpsemalt Sara, WendyDreamer ja marywin

keegi on neilt varem ostnud?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Andke mulle teada, kui vajate mind
Ma võin pakkuda teadusuuringute kemikaale
Austraaliasse
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Võin kinnitada, et saate edukalt kindlustada tooteid aus Hiinast. Ma ei tea küll nende konkreetsete tarnijate usaldusväärsuse kohta. Nad lihtsalt vaktsineerivad ja vahatihendavad asju enne saatmist. mittekirjeldav pakend jne. Mida sa otsisid?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Enamik inimesi, kes ütlevad, et müüa lähteaineid AUS edu on petturid - nad lihtsalt võtavad raha saata toote ja kui see on võetud tolli poolt nad ütlevad FUCK YOU, sest nad teavad, et sa ei teatada seda keegi - võite ainult öelda neist foorumil nagu see, kuid kes läheb kohtusse öelda, et ta tünnereid tellitud paska?

Tervitused bro
 
Top