2b4mp prekursori valmistamine mefedrooni jaoks (kaks erinevat viisi)

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Mephedrooni valmistamiseks vajate kõigepealt 2b4mp.
Näitame teile, kuidas 2b4mpi kodus ilma probleemideta valmistada!

See on esimene viis, kuidas valmistada 2b4mp, teine viis on varsti tulemas.



Vajalikud reaktiivid:
  1. 4-metüülpropiofenoon
  2. vesinikbromiid 46-48%
  3. vesinikperoksiid 37%
  4. Naatriumvesinikkarbonaat (söögisooda)
  • Seda sünteesi võib teha purkides või klaasides.
  • Segamiseks võib kasutada pikka 1 ml süstalt.



1. samm
Valage 100 ml 4-metüülpropiofenooni klaasi ja lisage 80 ml vesinikbromiidi.

Samm 2
Kasutage süstalt 36 ml* (seda võib jagada portsjoniteks) vesinikperoksiidi. Kinnitage süstla külge piisavalt pikk toru, et süstida vesinikperoksiidi klaasi põhja.

3. samm
See samm nõuab osavust. Lisage ühe käega süstlaga vesinikperoksiidi tilkhaaval. Teise käega segage segu. Reaktsiooni ajal näete, kuidas segu hakkab kuumenema. Iga vesinikperoksiidi lisamine peaks andma märku. Alguses on segu pruun ja mõne aja pärast värvub. Kui järgmine partii on reageerinud ja te olete näinud reaktsiooni ja värvimuutust, lisage järgmine partii vesinikperoksiidi. Jätkake, kuni kogu vesinikperoksiid on ära kasutatud või kuni segu ei muutu enam värviliseks.
Segage segu hästi läbi ja jätkake järgmise sammuga.

4. samm
Valage klaasi 250 ml külma vett ja segage hästi, võite näha kristalliseerumist. Jätke segu üheks tunniks seisma, et veenduda, et kogu sete on välja langenud.

5. samm
Filtreerige saadud 2b4mp-kristallid läbi lahtise riide. Kristallid on suured ja hästi filtreeritud. Olge ettevaatlik, kristallid on väga söövitavad ja eraldavad ärritavat pisargaasi. Kandke alati kindaid ja töötage ventileeritud kohas. Soovitatav on kasutada maski ja kaitseprille.

Samm 6
2b4mp tuleb loputada. Valmistage lahus, lahustades 20 grammi naatriumbikarbonaati (söögisoodat) 250 ml vees klaasis. Lisage saadud 2b4mp lahusesse ja segage hästi. Kui on tükke, purustage need. Laske lahus klaasist läbi lahtise riide välja, jättes kristallid klaasi. Lisage 250 ml külma vett. Segage veel kord hästi läbi ja filtreerige kristallid maha.

Samm 7
b4mp-kristallid tuleks kuivatada õhu käes, võimaluse korral ventilaatori all, mitte üle 20ºC temperatuuriga eluruumis, või siis konditsioneeri all. Ärge unustage, et kristallid on söövitavad ja eraldavad pisaraid tekitavat gaasi ning soojas ruumis võimendub see efekt.
Pärast kuivatamist pakendatakse 2b4mp hermeetiliselt mitmekihilisse kilekotti või kotti. Hoida jahedas kohas.


See on kõik. Nüüd, kui teil on 2b4mp, saate hõlpsasti alustada Mephedrone'i valmistamist. Palju õnne!
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Tänan teid veelkord ! ! 🫡🫡
 

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2022
Messages
5
Reaction score
131
Points
33
Varem näitasime teile, kuidas teha 2b4mp. See meetod oli hea ja lihtne,
kuid me tahame pakkuda teile veel ühte võimalust 2b4mp sünteesimiseksmefedrooni jaoks .

Bromimine elementaarse broomiga jää-äädikhappes


Reagendid:
  1. 4-metüülpropiofenoon
  2. Broom
  3. Jäääädikhape (GAA)
Seda sünteesi võib teha paksuseinalises 1L termoklaasist või plastpudelis, millel on keeratav kork ja lai kael.
Hiljem on väga raske 2b4mp-kristalle läbi kitsa kaela välja saada. Täitke pudel 1/2 ulatuses täis või kork ei pea kinni.

1) Valage 100 g 4-metüülpropiofenooni purki ja lisage sellele 300 ml jäääädikhapet (GAA).

2) Seejärel kaalute 100g broomi klaasist keeduklaasi. Bromiga töötamiseks tuleb kanda kindaid, see ei lopu maha! Kui see satub millegi peale, tuleb see välja visata. Lisaks aurustub bromist pruun gaas, hoia keeduklaasi alati paberitükiga kaetud.

3 ) Järgmine samm nõuab osavust. Valage bromi ettevaatlikult pudelisse ja hakake pudelit ringjate liigutustega segama. Kuid ärge raputage seda mingil juhul! Võite segu kergelt soojendada kausis sooja veega. Te märkate kindlasti reaktsiooni algust, segu pudelis hakkab soojenema ja pudel täitub gaasiga. Tekib märguanne. Värvus muutub pruunist kollaseks. Et reaktsioon ei läheks käest ära, on soovitatav pärast näitamist pudelit pühkida kaussi külma veega.
Pudeli sisu segatakse 30 minuti jooksul iga 1-2 minuti järel tugevalt läbi.

4) Seejärel valage pudelisse 500 ml külma vett ja segage segu hästi, võite täheldada kristalliseerumist. Et olla kindel, et kogu sete on välja kukkunud, jätke segu tunniks külma veega täidetud kaussi. Seejärel laske läbi lahtise riide vedelikku pudelist välja, nii et kristallid jääksid pudelisse.

5 ) Pudelis olevad 2b4mp-kristallid tuleb pesta. Selleks valmistage 40 g naatriumbikarbonaadi (söögisooda) lahus, mis on lahustatud 500 ml vees purgis. Valage söögisoodalahus saadud 2b4mp pudelisse, sulgege pudel kaanega ja raputage hästi 5-10 minutit. Seejärel tühjendage vedelik pudelist uuesti läbi lahtise riide. Loputage uuesti 500 ml veega ja nõrutage uuesti.

6 ) Järgmisena võetakse kristallid pudelist välja. Kui teil oli plastpudel, siis keerake see tagurpidi, lõigake põhi ära ja valage kristallid välja kuivama.

7 ) 2b4mp kristallid tuleb kuivatada õhu käes, võimaluse korral ventilaatori all, mitte eluruumides, mille temperatuur ei ületa 20ºC, võite konditsioneeri all. Ärge unustage, et kristallid on söövitavad ja eritavad pisaraid ärritavat gaasi, soojas ruumis võimendub see mõju. Pärast kuivatamist 2b4mp hermeetiliselt pakendatud mitmekihilistesse kiledesse või kottidesse. Säilitada jahedas kohas.


See on kõik.
Nüüd te teate kahte täielikku võimalust 2b4mp valmistamiseks, nii et saate hõlpsasti alustada Mephedrone'i valmistamist kohe.
Palju õnne!
 

tpg467

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
See on raketi mees lahe oad, mis teeb metadooni, kuid teie unustate ühe väga olulise osa ärge kunagi kasutage kraanivett,puhastatud või paremad
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Kui u kadunud
  1. Vesinikperoksiid 37% xD
 

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2022
Messages
5
Reaction score
131
Points
33
Tere, cartelloszetas! Mida kuradit te mõtlete? :D
 
View previous replies…

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2022
Messages
5
Reaction score
131
Points
33
Kus täpselt te vesinikperoksiidi ei näe?

YQVceZ83OG
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
see on vaadatud eelkäija plahvatusohtlik lol, üsna võimatu leida tavalisel turul
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ma proovisin esimesel viisil teha palju lisandeid ja ei saa kasutada
Ma kahtlustan, et asi on proportsioonides
Ma järgisin foorumis olevat retsepti
Aga suhe on erinev teie retseptist
Tahaksin küsida, kas te olete tegelikult teinud seda suhet?
Mis on selle retsepti allikas?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Seal on üleliia palju bulshit
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
bro ma ei mõtle halba
inglise keel ei ole minu emakeel
Kui te lugesite minu teisi kommentaare, siis teate, et ma ei ole suunatud teile

See on lihtsalt kõige sobivama suhte ja meetodi leidmine selle meetodi jaoks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kas kellelgi on kirjutis Para leelispropriofenooni kohta? Ma saan propriofenooni, kuid ma ei leia USAs 4-metüülpropriofenooni, mida nad mulle müüvad. Alternatiivselt kogu sünteesi.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vaadake seda. Ma tegin just duckduckgo otsingu 2b4mp ja see foorumi sissekanne tuleb teiseks!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kuidas on lood 4-metüülpropiofenooni sünteesiga? Ei saa ka 4-metüülpropiofenooni
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
leidsin need postitused :
- https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/novel/000423945.html
- https://bbgate.com/threads/synthesi...ene-by-friedel-crafts-reaction-1kg-scale.209/
- https://bbgate.com/threads/synthesi...afts-reaction-1kg-scale.209/page-2#post-36264

On ka teisi sünteesimise viise, kuid Friedel-Crafts tundub olevat kõige lihtsam.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas 4-metüülpropiofenooni asemel võib kasutada mõnda muud ainet?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Seda saab toota ka efedriini analoogi 4-metüülfedriini oksüdeerimise teel, kasutades väävelhappes lahustatud kaaliumpermanganaati. Kuna 4-metüülfedriini on võimalik saada konkreetsel enantiomeerilisel kujul, saab toota ainult ühest enantiomeerist koosnevat mefedrooni. Selle meetodiga seotud oht on see, et see võib põhjustada mangaanimürgistuse, kui toodet ei ole nõuetekohaselt puhastatud.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
mis on saagis ?
 

🍒cherry

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Hy
Bromvesinik 46% või broomvesinikhape 46% happe alla kuuluvad vedelas faasis bromiidi alla kuuluvad gaasiga saab ma kasutada hbr hape
 
Top