Bromvalerofenooni valmistamine alfa-PVP jaoks

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Esitame kaks meetodit valerofenooni bromimiseks A-PVP jaoks.
See on esimene.



Valerofenooni bromimine a-PVP jaoks, 1. meetod:

Te vajate:
  1. Valerofenoon (CAS 1009-14-9) 100g.
  2. 48%-line vesinikbroomhape (HBr) 29ml
  3. Vesinikperoksiid 35% (H2O2) 19ml


Seda sünteesi võib teha purgis või isegi klaasklaasis. Segamiseks võib kasutada pikka 1 ml süstalt.

1)
Asetage 100 grammi valerofenooni klaasi ja lisage 29 ml broomhapet.

2) Mõõtke süstlaga 19 ml* (seda võib teha osade kaupa) vesinikperoksiidi. Kinnitage süstla külge piisavalt pikk toru, et süstida vesinikperoksiidi klaasi põhja.

3 ) Järgmine samm nõuab osavust. Ühe käega lisage süstlaga vesinikperoksiidi tilkhaaval ja teise käega segage segu. Reaktsiooni ajal näete, kuidas segu hakkab kuumenema. Iga vesinikperoksiidi lisamine peaks andma märku. Vaadake segu värvi. Värvus võib varieeruda kollasest punaseni. Kui järgmine partii on reageerinud ja te olete näinud reaktsiooni ja värvimuutust, lisage järgmine partii vesinikperoksiidi. Jätkake, kuni kogu vesinikperoksiid on välja tilkunud või segu ei ole enam värvunud.
Segage segu väga hästi, 10-15 minutit, ja liikuge edasi järgmise sammu juurde.

4) Valage purki 200 ml destilleeritud vett ja segage segu hästi, saate jälgida eraldumist kaheks fraktsiooniks. Soovitud fraktsioon (orgaaniline) jääb põhja, ülemine (vesilahus) saadetakse jäätmetesse. Ülemise fraktsiooni saab mugavalt süstlaga eemaldada ja ära visata. Alumine fraktsioon pestakse söögisooda lahusega.

5) Selleks valmistatakse purki 20 g naatriumbikarbonaadi (söögisooda) lahus, mis on lahustatud 250 ml vees. Saadud bromvalerofenoon lisatakse lahusesse ja segatakse 10-15 minutit hästi.

6) Seejärel laske segul seista. Jällegi toimub jagunemine kahte ossa. Korrake eraldamist nagu sammus 4. Orgaaniline faas on põhjas bromvalerofenoon ja üleval söögisooda pesulahus.

7 ) Bromvalerofenoon on kollasest/helkurbast kuni punase/tumeda värvusega vedelik. Väga söövitav, aurud ärritavad limaskestasid ja võivad kahjustada nahka. Säilitada tihedalt suletavate kaanega plast- või klaaspakendites pimedas jahedas kohas.

See on kõik. Bromvalerofenooniga saate alfa-PVP-d valmistada ilma probleemideta .
Järgnevalt räägime teile valerofenooni bromimise teisest meetodist
 

airsoft45

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
teie juhendis A-PVP nelja sammuga on vaja *Alfa-bromvalerofenooni, kuid selle lehekülje juhendis valmistatav kemikaal on bromvalerofenoon. kuidas sünteesida alfa-bromvalerofenooni ja mitte lihtsalt bromvalerofenooni?

aitäh abi eest
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Samuti peaksin mainima. Sageli püütakse varjata, millist kemikaali nad kasutavad seda müües. Ma näen, et 2-bromovelarofenooni/a-bromovelarofenooni müüakse nime all
2-bromo-1-fenüül-1-pentanoon.
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jah, see on see
CAS# 49851-31-2
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jah, see on see
CAS# 49851-31-2
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jah, see on see
CAS# 49851-31-2
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Hei kõik, igasugune abi oleks väga teretulnud, mul oli täna esimene katse apvp-sünteesi tegemiseks.

1. etapis halogeenimise ajal järgisin protseduuri excatctly, nagu video kirjeldab H202 aeglaselt lisades reaktsioonianumasse, mis sisaldab valerofenooni ja vesinikbroomhapet, tagades, et temperatuur ei ületaks 60c.

Märkasin, et punane bromi värvus püsis ja ei kadunud pärast 2/3 osa 43 g H202 lisamist. Ma võtsin seda visuaalse märguandena, et mitte lisada enam peroksiidi.

(Ma oletasin, et see oli tingitud sellest, et ma kontsentreerisin oma peroksiidi 6%-lt 37%-ni vee vaakumis keetmise teel ja võisin seda veidi üle kontsentreerida).

Lasin reaktsioonisegul segada 10 minutit, et punane värvus ei kaoks ära. See ei läinud.

varsti pärast 500ml destilleeritud vee lisamist reaktsioonile muutus alumine bromovalerofenooni kiht punasest piimjasvalgeks.

minu oletus on, et ma ei lisanud piisavalt peroksiidi ja ei lasknud reaktsioonil piisavalt kaua segada. Olen selle ära visanud ja proovin uuesti.

igasugune abi oleks teretulnud
 
Top