Metamfetamiini valmistamine fenüülalaniini meetodil

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Reaktiivide ettevalmistamine: 1-fenüülalaniin (D/L) valikuline 2-naatriumkarbonaat (naatriumhüdroksiid) valikuline 3-dimetüülsulfaat (metüüljodiid) valikuline 4-ammoniaak (reaktiivide pesemiseks) 5-DMF (kasutatakse reaktiivide ekstraheerimiseks) Ma tean vajalikke reagente, kuid ma ei tea reaktsioonitemperatuuri ja reaktiivide molaarsuhteid. Protsess on järgmine: 1-fenüülalaniin läbib dekarboksüülimise leeliselistes tingimustes, 2-Voolu jagamine, et saada amfetamiini 3-Amfetamiini metüülitakse seejärel dimetüülsulfaadi abil 4- Pesemine ammoniaagiga 5-Extraktsioon DMF-iga See on mõningane teave, mille ma leidsin internetist. Ma otsisin mõned küsimused Google'is. Seda protseduuri peaks olema võimalik teostada. Reaktiividega keemikud on teretulnud protsessi toimima ja oma tulemusi avaldama.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Ma olen teinud, aastaid ja aastaid tagasi DL-Fenüülalaninooli, ja see nägi välja nagu kiirus ja lõhnas nagu hea vastik tänava kiirus.
Kui ma oleksin teinud HI-reduktsiooni sellele, võib-olla ... Usun, et siin on häid UG keemikuid, kes teaksid, kuidas seda tööd lihtsamalt teha, kui roodiumi arhiivis kirjeldatud. Ma arvan, et siin on hea koht korraliku arutelu alustamiseks. Vähemalt mind paeluvad erinevad ideed, kuidas seda erinevate vahenditega amfetamiiniks redutseerida.
 
Top