Esitlus, tänu ja teabenõue cas:20320-59-6 kohta.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile.
Kõigepealt tahan siiralt tänada inimesi, kes on loonud selle pärli või pigem see kaevandus informatsiooni nii väärtuslik, kuid ka neile, kes teevad seda elus. mulle see on kwispeed, prantsuse, algaja + keskel keemia, kuid algaja kirglik tõsine perfektsionist ja vastutav. Ma hiljuti tellisin Bmk glütsidaat õli internetis (Case: 20320-59-6), pärast viivitust kättesaamisel, müüja pakkus mulle lahkelt lisaks minu õli tellimus, 1kg bmk glütsidaat pulber . (Case: 20320-59-6). Müüja edastas mulle ka töötlemisprotseduurid, mis minu arvates on kas valed või ei ole õiged või parimad. Olen tundide kaupa foorumit otsinud, ilma et oleksin leidnud täpset vastust oma küsimustele, palju erinevaid arvamusi. Seetõttu luban endale tulla teie juurde, kes oma kogemuste kaudu arvan, et suudavad mind aidata või isegi suunata mind nendes muundamise etappides ja suunata mind parima meetodi poole, et saada võimalikult kvaliteetset amfetamiinsulfaati. tänan teid ette, tänan teid, et lugesite mind ja soovin teile ka väga head uut aastat 2023. tänan teid ja ootan teid lugema. Kwispeed...

PS: palun vabandust minu inglise keele eest...
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Me andestame teile inglise keele, kuid me ei anna teile andeks rasvase teksti eest
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ups... Ma nägin seda äsja, see ei olnud tahtlik ja ma vabandan.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jah, kui keegi tegelikult teab, kuidas saada toode välja selle "20320" id oleks väga huvitatud. Nagu ma saadaksin neile raha... 20320 on õli stp, seega see ei saa olla selline.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ei tea, miks see teid tsiteeris, kuid ma lihtsalt ütlesin, et ka mina ei saa seda pulbrit tööle.
 
Top