Norco/Oxy hinnakirjeldus

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Olen teinud ja müünud opioide üle 25 aasta. Alates sellest, kui ma alustasin, on hinnad läinud läbi katuse. Olen uudishimulik, millised on hinnad kogu riigis ja kas on olnud sama. Aastatel 1998-99, kui ma esimest korda Vicodinit tegin, olid need 7,5/750 ja maksid umbes 50 senti pill. Kuni umbes 2004. aastani maksis 10/650 Loratab või Hydrocodone umbes 1,50-2$ kesklääne maapiirkondades, kust ma pärit olen. Kiiresti edasi kuni 2007. aastani läks hind 3-4 dollarini pillide eest ja 2009-2010 lähenesid need samade tablettide hinnad 5 ja 6 dollarile. Aastatel 2012-2020 läksid 10/325 Norco ja Oxy 6 $-st umbes 1 $-ni mg kohta. Tänapäeval on 10 mg pillide keskmine hind 12-15 ja 30 mg Oxy 30-35 $ sõltuvalt piirkonnast. Pakkumine on piiratud ja nõudlus on sama suur, kuid paljudes kohtades eelistavad inimesed nüüd hinna tõttu pressitud pille päris pillidele. Keegi on kursis erinevate hinnanõuetega oma piirkonnas? Kas need on sarnased?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ei ole isiklikult kunagi kuritarvitanud opioide, kuid krooniline valu on mind viimasel ajal vaadanud (segatud sõda valupillidega, dr's kardavad neid välja kirjutada) Valitsus lõi imbargo, reguleerides neid nii tugevalt. Kui ma ei osta iga pilli, mida keegi tahab müüa, siis keegi ootab minu taga, et neid osta. Tundub, et veel mõned aastad tagasi ostsin 5/325 eest $5pc, aga praegu painutatakse mind nende eest $8pc. Selle hinnaga võtan neid ainult siis, kui mul on neid tõesti vaja. 16 dollarit võib võtta või 20 dollarit.nSee pillid maksavad vähem kui 1 dollar, kui sul on retsept. Pressitud m30'd, mida ma ostsin, ei olnud üldse opioidid. Need on bensod ja ma ei saa neid tükke ära anda. Võtad neid ja oled lihtsalt valus ja narkootikumides, mis ei aita midagi
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
8 dollarit 5mg eest on kõrge, kuid tundub keskmine. Ma tavaliselt müügin 7,5-i 9 või 10 dollariga ja 10-i umbes 14 dollariga, lahtiselt 12 dollariga. Ma olen sageli üllatunud, kui paljud inimesed eelistavad Norco asemel oxy, kui oxy on rohkem bang for the $ ja on tavaliselt odavam kui $ 1 mg. Heroiin on parim variant kõrge tolerantsusega kasutajatele nagu mina, kuid päeva lõpuks vahetaksin kõik, mis mul on, toore oopiumi vastu. See on alati olnud minu lemmik, kuid ma ei ole nüüd juba aastaid näinud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma olen üsna kindel, et kõik "oopium", mida ma olen kunagi näinud, oli tõenäoliselt suitsukivi ja sai lihtsalt hapniku puudumise tõttu kõrini :D punased kristallid ja must tõrv, kuid ma ei ole isegi seda enam kui 20 aastat näinud. Sa oled USAs, nii et nad kasvavad seal, kus sa oled. Toidupoes olevad seemned on täpselt samad liigid, mida nad kasvatavad afganastanis. Nende kasvatamine on täiesti seaduslik, kuni nad sind tabavad, kui sa üritad nendega narkootikumi saada.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
"Punane kivi" ei olnud suure tõenäosusega päris oopium, kuid maitseb kindlasti hästi. Ma mõtlesin selle kasvatamisele mitu korda, kuid ei ole kunagi proovinud. Ühel päeval leian selle kindlasti uuesti üles ja kui ma seda leian, siis kavatsen seda suitsetada
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Teil on hullumeelsed hinnad OXY
Parem leidke vahendaja ja ostke minult metadooni.
See on odavam ja tugevam.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Kahjuks on hapniku hinnad USAs kõikjal hullud. Huvitaval kombel on minu hinnad odavamad kui keskmine, mis on mõnes piirkonnas 1 $ mg või rohkem. Ma olen metadooniga väga hästi kursis. Ise manustasin 2 korda päevas üle 14 kuu jooksul aastaid tagasi ja selle võõrutus on kõige hullem asi (peale bensoainete), mida ma kunagi oma elus kogenud olen. Ma olen tulnud maha heroiinist, oksü, suboksoonist, amfetamiinist, bensost, alkoholist, kõik pikaajaliselt ühel või teisel hetkel. Ma väldin metadooni nagu kurat, kuid see müüb. Seal, kus ma olen, müüakse metadoosi vedelikku 40-$50 umbes 5-6 ML eest.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jah, benso äravõtmine on kõige raskem...

(40-$50 umbes 5-6 ML.).......Oh minu hea
See on hullu!!! 25-30 mg 40-50 dollari eest! See 1,6 dollarit milligrammi eest!
Ma pakin oma kotid ja lähen USA-sse kauplema ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Kui teil on kindel oksü/metadooni varu, on see kindlasti koht, kus teha $. Mäletan, et sain 10mg metadooni tablette umbes $ 4 eest pilli eest, kuid see oli aastaid tagasi ja see oli hea sõber. Ta müüs mulle oma 10mg oksü 5 dollari eest ja see oli siis, kui nad olid keskmiselt umbes 8-9 dollarit 10mg eest. Ravimid ise on apteegis retseptiga äärmiselt odavad, kuid tänaval on see naeruväärne. Valitsus siin on opioidide suhtes kõvasti maha surunud ja tõeliste ravimite puudumine on viinud sinna, et tänavaid on üle ujutatud pressitud pillid/fent ja muud asjad.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jah, mul on pidev ja hea varu metadooni laos! :)

Valitsus, nagu alati.
Nad ei lahendanud probleemi, vaid tekitasid inimestele palju lisaprobleeme.
 
Top