Probleem soolade genereerimisel tolueenis (2cb) abi :(

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
ma üritasin teha 2cb nendel päevadel , viimases etapis pärast bromimist , lisan NAOH , et 2cb läheks tolueeni kihti (mis lisati veidi hiljem) , tolueen imetakse välja ja peaks hcl lisamisel tekitama 2cbHCL , kuid selle asemel tekib ainult must lima , mis vajub põhja , proovisin võtta ainult kõige kontsentreeritumat tolueeni , ülevalt , ja üritada ainult selles genereerida (mõtlesin , et suurem kontsentratsioon on lihtsam soola genereerida , ja üks oli see probleem , et ravim lihtsalt ei taha soola genereerida lahustis ?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
foto
 

Attachments

  • ETS0vsdNPB.jpeg
    ETS0vsdNPB.jpeg
    69.3 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Miks te kasutate tolueeni? Proovige seda teha CH2Cl2 abil, nagu siin kirjeldatud.
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Mul on nüüd rüüstamine , ma lisasin 35% hcl tolueenile ja see peaks tekitama 2CB hcl soola , kuid see ei moodusta , ill kontrollida minu keemiline tarnija homme DCM , mis tahes idee, miks sool ei ole alates ? , kui ma lisan hcl tolueenile koos 2cb-ga see vajub tumeda õlina?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Hei ma oppened uue ohu protsessi ma loodan, et saate mind aidata


ma loodan, et saate mind seal aidata , ka mul on acess DCM ' ja mida arvate redutseerimise etapist ZINC ja ipa ekstraheerimise 2ch jaoks.
Tänan ma loodan, et ma saan aru.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
tundub lihtne, kas olete saagist arvestanud?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
umbes 45-60% alates 2,5 dmba ainus probleem on see, et selle peab jooksma väga külmades tingimustes (umbes 0oC) ma käivitan seda sügavkülmikus, kuid jääsoolavann teeb , ma käivitan seda umbes 10oC ja 2ch tuleb välja tume ja ma tean, et see peaks olema helekollane, näete IPA teisel pildil vasakul, võib-olla minu tume 2ch tuli välja mitte väga hea, mis mõjutas bromimist ja goo moodustumist, mõni idee, mis võib juhtuda, et see muutub tumedamaks kõrgemal temperatuuril? Nagu 10oC mis ei ole kuum per öelda , ill teha reaktsiooni täna 0C nagu sõber ütles mulle ja teatada tagasi värvi.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Teine reaktsiooniviis ja teised tooted. Te peate enne järgmisi reaktsioone kontrollima oma 2C-H*HCl sulamistemperatuuri. MP on 138-139 °C. Vaba aluse keemistemperatuur on 80-100 °C 0,4 mm/Hg juures.
 
Last edited:
Top