Question Toode Hash kĂ€sitsi

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tere 🙂 sĂ”ber ma vajan abi 🙏
Ma ĂŒritan toota hashi, kuid ma seisan silmitsi probleemiga
Mida ma saan teha, et see lÔhnaks nagu tÔeline hash?
Ma ei leia oma kodumaal humalaekstrakti ega humalapelleteid đŸ„ș
MÔni idee? (LÔhn on oluline)
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Kasutage vÔltsitud vÔi veel parem tÔelisi terpeene. NÀiteks afgaani vÔi no floweryterpeene, mis on super magusad jruity maitsed.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Thanx abi eest đŸ™đŸ˜» aga See teeb ka lĂ”hna? Mitte ainult maitse?
 
View previous replies


1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Loomulikult vÔiksite kasutada ka mingit mÀnni maitset/lÔhna, kuid minu arvates saate oma raha eest suurepÀraseid tulemusi vÔltsitud terpeenidega. Parem haista neid enne ostmist, kuid kui u sai Ôige maitse/lÔhn on pÀris Ąbi
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Palju Ônne, kui teil on vaja, vÔin ma saada u mÔned, lihtsalt pm mulle.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Miks jumala pĂ€rast peaksite tegema vĂ”ltsitud hashi? Mis mĂ”te on selles? Palun, ma palun, isegi need, kes teavad, Ă€rge jagage seda temaga. On ilmselge, et tema kavatsus on pahatahtlik, kavatsus teenida endale raha. Dude, sĂŒdamest, pane mĂ”ned seemned potti, paku valgust (LED vĂ”i HPS); mida lĂ€hemale pĂ€ikese ulatusele vĂ”i valgusspektrile sa tuled, seda parem tulemus. Andke neile minimaalselt toitaineid; Ă€rge toitke taimi ĂŒle, sest nad vajavad palju vĂ€hem toitaineid, kui tavaline kirjandus ja inimesed lasevad arvata.

Õitsemise viimasel nĂ€dalal (8 pĂ€eva, ma tean, et see ei ole pĂ€ris nĂ€dal), esimesel pĂ€eval 8-st, loputa neid tĂ”esti hĂ€sti-5-8 korda mullakogusest; anna ainult tavalist vett kuni 5. pĂ€evani, siis mitte mingit vett. Viimasel kahel pĂ€eval (7-8) lĂŒlitage kĂ”ik tuled vĂ€lja ja hoidke neid pimedas ruumis (EI valgustust ĂŒldse ja ei mingit vett, olenemata sellest, kui kuiv on muld; taimel on ikkagi palju vett). See stimuleerib hormooni, mis lagundab rohelised osad (keemiliselt öeldes klorofĂŒll). LĂ”ika kogu taim koos varrega nii lĂ€hedale mullale kui vĂ”imalik, kuivata taime aeglaselt tagurpidi (riputa ta alumisest oksast kinni), kusjuures kĂ”ik lehed ja muu on alles, ning kuivata ĂŒle 2 nĂ€dala kĂŒlma- ja niiskuskontrollis - optimaalselt 15 kraadi Celsiuse jĂ€rgi ja umbes 50-60% Ă”huniiskuse juures. Vajaduse korral osta Ă”hukuivati. LĂ”igake pĂ€rast 2-nĂ€dalast riputamist, pange kilekottidesse, sulgege need ettevaatlikult, oodake ĂŒks pĂ€ev, avage ja laske kotil 30 minutit lahti olla, sulgege kott ja korrake, kuni Ă”ienupud on jÀÀnud umbes 45% niiskust. SeejĂ€rel pange see ettevaatlikult klaaspurki ja laske sellel umbes 60 pĂ€eva puhata, kusjuures niiskusregulaator on sees, et jĂ€lgida (vĂ€ltida hallituse teket).

Tehke seda lihtsat asja ja te toovad esile aroome ja maitseid, mida te ei osanud ette kujutada. Kasvatamine on lihtne. Lihtsalt tehke Ă”iget asja; nii teenite rohkem raha ka seetĂ”ttu, et inimesed tahavad seda uuesti osta, mitte teid jahtida ja maha torgata. Üks viimane nĂ”uanne: laske taimel enne iga kastmist veidi kuivada; see stimuleerib juuri kasvatama vĂ€ikseid karvu, mis annab suurema pindala ja ĂŒldiselt tugevamad ja tĂ”husamad juured. Kui te viitsite osta mĂ”ned bakterid, siis on olemas mitmesuguseid mĂŒkoriise, mis moodustavad juurtega sĂŒmbioosi ja see on taimele tohutult kasulik. Kasvatamine on lihtne, odav ja seda saab teha ka imbukas, nii et siis saate ka teie.

Kui teil peab olema hasis, jĂ€tke kogu kuivatamine ja kuivatamine vahele. LĂ”ika lihtsalt kĂ”ik tipud maha (Ă€ra kĂ€rbi) ja viska need kilekotti. Pange kott sĂŒgavkĂŒlma ja jahutage see -18 kraadini; see muudab pungad hapraks. SeejĂ€rel leiate sobiva suurusega Ă€mbri, sĂ”ltuvalt saagi suurusest. TĂ”enĂ€oliselt peate seda tegema mitmes etapis, mitte korraga - see ei ole probleem. Lisage jÀÀkuubikuid ja vĂ”tke aeg-ajalt kott vĂ€lja, et tĂŒhjendada pĂ”hjas olevad trikoomid. Kui neid koguneb liiga palju, siis muutuvad need kĂ”ik sassi, mis muudab selle ebameeldivaks ja ummistab koti poorid.

Kasutage 240-mikronist kotti, mis on sama suur kui Ă€mber vĂ”i suurem. Sisestage kott, lisage jÀÀkuubikuid nii, et jÀÀ oleks koti sees, ja tĂ€itke see vĂ”imalikult kĂŒlma veega, oodake paar minutit ja lisage veel mĂ”ned jÀÀkuubikud SeejĂ€rel visake sisse tĂŒkeldatud kĂŒlmutatud pungad ja raputage kotti vees olles jĂ”uliselt (raputage seda nii, nagu tahaksin teid raputada, et kĂŒsite, kuidas teha vĂ”ltshashi). Ma luban, et te ekstraheerite iga trikoomi, mis oli taimematerjalil...
 
Top