• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Kasulik pakkumine! Foorumi selle osa edendamiseks

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas te mõtlete, et te kavatsete maksta kellelegi selle saidi reklaamimiseks Ameerika saitidel? See meenutab mulle seda, kui üks mees ostis mu auto, kuid nõudis, et ma maksaksin transpordifirmale üle, et see tema eest vedada. Rahakorraldusega 🤡 Tõesti, ma võiksin seda teha, mul on palju vaba aega, mitu süle- ja lauaarvutit, tahvelarvutid ja telefon. Photshopi kogemus, et teha reklaami ect
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
>>See tähendab, et te kavatsete maksta kellelegi selle saidi reklaamimiseks Ameerika saitidel?
See on õige. Me otsime pidevalt neid, kes on valmis reklaami müüma. Me oleme valmis maksma bännerite / linkide / jne eest või oleme valmis maksma 0.1$ iga unikaalse külastaja eest. See pakkumine on aktiivne kogu aeg.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma olen siin ringi vaadates super muljet avaldanud. Ma olen juba mõnda aega turgude ja vormide ümber käinud, kuid see koht on avar. See on tõesti hästi kokku pandud.
Ma kavatsen seda jagada.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18


Olen väga huvitatud, kas ma peaksin saatma teile DM-i?
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ma võin siia suunata shir tonnide kaupa liiklust... ma mõtlen KÕRVAL TONI liiklust... Nagu 5000 kuni 80 000 kasutajat.
DM mind! Tänan teid.
 
Top