Programmeeritav kuumutusplaat Euroopas

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
mõtlen sünnipäevakingitusele endale. parim variant on minu arvates programmeeritav keeduplaat.
milline on sellise seadme hinda/funktsionaalsust arvestades parim variant ELis?
Ma ei usu, et ma kasutan seda mingi keerulise sünteesi jaoks. aga näita ümberkristallimist - jah!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ma seaksin eesmärgiks IKA/Corning/VWR, Fischer on ka üks võimalus, kuid viimasel ajal liigub arvamus, et see on teaduslikest kaubamärkidest Walmart. Kasutatud saab odavalt kätte, kui peksa ja kui kaua see sind teenib, jääb siiski küsimuseks. Kuumutusplaadi suurus on ka midagi, mida kaaluda, kas plaat mahub sellisele klaasile, mida kavatsed kasutada (soojus tuleb keskelt) või jääb klaas sellest ebamugavalt rippuma ja võib-olla ka ümber lüüa?

Teine kaalutlus on magnetiline segamine, ma eeldan, et re-x puhul soovite seda lisada. Tootjate poolt loetletud mootorite segamisvõimsus kehtib H2O segamiseks parimatel tingimustel, kui te kavatsete segada 3L segu, mis meenutab läga, siis 3L magnetiline segisti ei saa seda lõigata.

Materjal - kas te kavatsete sellega väävelhapet destilleerida? Siis võiksite tahta kõige odavamat. Kui see saab olema seade, mida pärast iga kasutamist pühkida ja ära panna, siis võiksite sama hästi teha kõik ja osta keraamilise kattega kaetud klaasi.

Ma õppisin seda kõike, kui soovite minu isiklikku arvamust parima hinnaga allika ja mudeli kohta, võite mulle vabalt PM-i saata. Ma ei julgusta sellega väravate hoidmist, lihtsalt reaalsus on see, et linke konkreetsetele veebisaitidele, mis viitavad konkreetsetele mudelitele, ei tohiks jagada, kuna need võivad kergesti saada märgistatud (nagu oli 20L(?) kolvi, mis on pandud DEA jälgimisnimekirja metatseutide valmistamise juhiste kõrgusel, mis tulid välja, nad kõik soovitasid sama mahutavust).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei ole kunagi näinud isegi programmeeritavat keeduplaati, need peavad olema kallid. Kui ma vajan seda funktsionaalsust, siis ilmselt lihtsalt ühendan paar PID-regulaatorit. Mul on paar istumas, nad on tõesti odavad nagu 25 dollarit. Teil oleks vaja termostaati, kuid see pidgin oleks lihtsalt andur ja relee oleks jada kütteelemendi juhtmega ja te keeraksite nupu kõrgele ja laseksite pid'il seda käivitada. Rekristallide puhul te ei segaks, vaid soovite lihtsalt kontrollida temperatuuri langust 1-2°/tunnis, eks?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hea idee. Ma pean uuesti meelde tuletama mõned oma teadmised ahelate projekteerimise kohta.

Ma nägin internetis mõned kasutatud 2L kuumutusplaadid umbes 150 EUR, kuid kõik need on pärit USAst. Arvestades minu olukorda, ei tasu see selgeks tegemine vaeva.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
ou vaja ainult head PID-regulaatorit ja saate muuta mis tahes soojusallika programmeeritavaks. REX-C-100 olid minevikus head ja odavad, kuid nüüd on nad jama - vältige! Kui vajate midagi enamat kui termostaati. Mul on Taiwani "VERTEX", mis on hea, sellel on kõik üles-alla-alla funktsioonid ja palju muud. Samuti on saadaval avatud lähtekoodiga PID-kontroller umbes 50 dollariga, ma arvan, et see saab kõike teha ja seda saab ühendada ka sülearvutiga. See oleks minu valik tänapäeval.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, kõik, mida te tegelikult vajate, on tem0 p4obe ja relee ning midagi, mida kasutada arvutiga või telefoniga liidesena. Seda konkreetset funktsiooni oleks lihtne kodeerida
 
Top