prohvetlikud unenäod?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kas keegi teine saab unenägusid, mis hiljem irl realiseeruvad? ma saan neid mõnikord. selle kunagi ei ole midagi olulist, nagu im ikka tuleb alla cuz ma tegin grammi met (jagatud võib-olla 5 rida) paar tundi tagasi ja räägin kellegagi kuritegudest, mis põhinevad filmidel, siis meenus mulle, et mul oli unenägu, mis oli täpselt selline, kui olin palju noorem. Ma ei võtnud toona narkootikume (ofc), ma lihtsalt teadsin, et tundsin end väga ebamugavalt ja "tweaked out" ja nüüd see juhtub rn. teine näide on, et kui ma olin nagu kolmandas klassis, oli mul unenägu, mis kujutas osa minu koolist, mida ma kunagi varem ei näinud, siis õpetaja viis meie klassi sinna hiljem ja ma tundsin selle kohe ära. on veel teisi näiteid, mida ma ei saa rlly mõtlema peast.

kui kellelgi teist on sarnaseid kogemusi palun jagage ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
See on nii-öelda eelteadmised. Mul oli nooremana üks oma maja põlengu kohta. Mu vanemad tegid kõik endast oleneva, et mind oma tuppa lukustada, kuid lõpuks loobusid. Aastaid hiljem põles maja põlema n tuli läks otse minu tuppa. Pärast seda ei küsitletud mind enam kunagi. Mul on olnud ka unenägusid filmidest, mis ei olnud isegi veel telekas n nad on tulnud n läinud. Ma ei näe neid tegelikult enam, aga mul on nagu spidy tunne, kui asjad hakkavad halvasti minema. Ma kasutasin mediteerida tundi korraga, kui ma olin väike, võib-olla see on põhjus. Mida ma tean, on see, et ma alati kuulan oma tundeid, kui see tuleb nagu varem. Kindlasti minu valvur Valkyrie valvab minu eest.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma soovin, et ma lihtsalt mäletaksin oma unenägusid. Enamasti pole mul aimugi, mida ma nägin unes.

Need, mida mäletan, et ma viisin prügikasti välja või sõin maisi......stupid.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
corn on the cob on fucking fire dawg, ma loodan, et see unenägu on eelaimus
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha visake sellele veidi võid ja soola ja selle prob üks minu lemmiktoitudest. Tõenäoliselt seepärast mäletan ma seda unenägu ikka veel
 
Top