Pseudoefedriin külmast ravimist, ekstraheerimismeetod.

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Tere kolleegid keemikud. Täna tõin külmetusravimit (kapslit), mis sisaldab pseudoefedriinvesinikkloriidi. Karbis on 8 kapslit. Iga kapsel sisaldab 90 mg pseudoefedriini, kokku 0,72 grammi. See on väga odav, 1,5 USA dollarit. Siin on selle koostisosad: Iga kapsel sisaldab 90 mg pseudoefedriinvesinikkloriidi. mg, kloorfeniramiinmaleaat (kloorfeniramiin) 4 mg. Abiained on: tärklis, sahharoos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, etüültselluloosi polümeer, Opadry kollane kuivpihustusmaterjal, Opadry roosa kuivpihustusmaterjal. Kuidas saab ekstraheerimist maksimeerida?
Minu enda ekstraheerimise sammud on järgmised: kapsli avamine - leotamine 99% etanoolis - imemisfiltreerimine - filtraadi aurustamine ekstraktile - külma vee lisamine ekstraktile (tekib liim) - imemisfiltreerimine - filtraadi reguleerimine leeliseliseks PH12+ ja seejärel ekstraheerimine, (ksüleen ) Ekstrakti kuivatamine - pärast kuivatamist läbida vesinikkloriidigaas (pH saavutab happesuse) - imemisfiltreerimine, et saada valge pseudoefedriinvesinikkloriidipulber. Aga ma proovisin mitu ekstraktsiooni ja sain ainult väga vähe pseudoefedriini. Kas on võimalik saagist kuidagi suurendada?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
@G.Patton
Härra, palun aidake mul probleemi välja selgitada. Saagis on liiga väike.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ephedrine-extraction-from-pills-methods.2443/
Tere, proovige teist meetodit tolueeni asemel ksüleeniga.
kui palju saite?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Tere, härra, ma sain oma meetodi järgi 40% saagise. Teisel viisil ei saa ma naftat osta.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kui palju grammi? Naftat võib asendada PE või valge piirituse või heksaaniga.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Ekstraheerisin 6,1 grammi 14,4 grammi pseudoefedriini pillidest. Aga puhtus on väga hea, valge ja veatu. Ümberkristalliseerimist ei ole vaja ja seda saab otse reageerida.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Mis on kaal üks tablett?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Vabandage, härra. Tõlketarkvara teeb alati viga, ma mõtlen, et ma ekstraheerisin 6,1 grammi tabletist, mis sisaldas 14,4 grammi pseudoefedriini. Saagis on 40%. Kuigi ma ei kasuta seda, on kvaliteet väga hea, valge nagu lumi, ja seda saab kasutada otse järgmises etapis. Ma ei saa naftat ja metüületüülketooni, need on torutooted, meetodis 2 ei saa PE-d kasutada. Minu olemasolevad lahustid on: etanool, DCM, PE, ksüleen, destilleeritud vesi, väävelhape, soolhape, hüpofosforhape, jäääädikhape, atsetoon ja mõned muud reagendid (naatriumhüdroksiid-naatriumkloriid-naatriumkarbonaat-natriumsulfaat).
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Mul on hea meel kuulda teid. Tänan teid, härra. Ostsin 20 karbitäit ravimeid, millest igaühes on 8 tabletti, millest igaühes on 90 milligrammi pseudoefedriinvesinikkloriidi. Kogusisaldus on 14,4 grammi pseudoefedriinvesinikkloriidi ja ma ekstraheerisin 6,1 grammi. Üksikasjalik ekstraheerimisprotsess: 1. Leotasin pille veevaba etanoolis 1 tunni jooksul (toatemperatuuril/segades). 2. Seejärel filtreerisin ja loputasin tahke filtrikoogi uue etanooliga (etanooliekstrakt on väga viskoosne ja raskesti filtreeritav, seega kasutasin 800 võrgusilma filtrit). 3. Filtreeritud etanooliekstrakt aurutatakse lahjendatud kujul. 4. Lisades segades jäävett (destilleeritud vett), tekib geelilaadne aine. 5. Filtreerige geel välja ja loputage kolloid uue etanooliga. 6. Leelustage filtraat naatriumhüdroksiidi lahusega pH 12-ni ja laske 30 minutit seista (kasutades külma 20% naatriumhüdroksiidi). 7. Valage eraldussahtrisse ja ekstraheerige ksüleeniga kolm korda. 8. Ühendage ksüleen ja kuivatage (kasutades veevaba naatriumsulfaati). 9. Filtreeritakse (puhastatakse veevaba naatriumsulfaat uue ksüleeniga). 10. Seejärel juhitakse kuiva vesinikkloriidigaasi (väävelhape+naatriumkloriid), et moodustada valge sade (ventilatsioon lõpetatakse pärast seda, kui sademete tekkimist ei ole enam). 11. Seejärel filtreeritakse ja kuivatatakse toatemperatuuril 1 päev. 6,1 grammi pseudoefedriinvesinikkloriidi pärast konstantset massi. Minu küsimus: 1. Kas leotatud pillid tuleb pulbriks keerata (kapslite sees olevad pillid on väga väikesed). Kas leotuspillid vajavad kuumutamist? 3. Millise lahustiga saab lahustada hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, etüültselluloosi polümeeri, opaalkollase kuivsprei, opaalroosa kuivsprei ja eemaldada neid eelnevalt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma ei tea kindlalt teie pillide vormi kohta. Proovige teha jahvatatud neid pulbriks ja vaadake erinevust.
Võite proovida veidi kiirendada lahustumismenetlust
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Jah, härra, ma jahvatan tableti pulbriks algupäraselt ja kuumutan etanooli leotamise ajal.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Tegemist on kapslitüüpi ravimiga. Võtan kapsli lahti ja hoian kapslis olevad väikesed osakesed, mis näitavad, et see on kaetud Obadai kuiva pulbriga, mis on roosa ja helekollane.
 
Top