Psilotsiin DMT-st

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere sõbrad. Olen huvitatud lihtsast ja odavast DMT-st psilotsiini muundamisest. Ma lugesin kogu seda teavet ja proovin seda sünteesi, kuid ei saanud häid tulemusi. Ma kasutasin freebase DMT.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Kas keegi proovis seda meetodit? Äkki on kuskil mingi kirjutis või fotod? Kas keegi aitab mind infoga või äkki ma saan maksta kellelegi eskrooni teel selle töövõtu eest koos fotodega koos kõigi sammudega?

Ma arvan, et psilotsiini ja psilotsübiini lähteainete hind on nii kõrge, et süntees DMT-st on parim variant.

Kui on olemas mõni professionaalne keemik, siis võin maksta abi eest selle sünteesi puhul (ainult eskrooviga).

Palun aidake
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ma ei proovinud seda, kuid ma mäletan, et ma lugesin kuskilt, et psilocin freebase ei ole õhu stabiilne, nii et u prolly oleks vaja teha kogu asi inertses atmosfääris.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argoon ei ole probleemiks. Mul on vaja kedagi, kes näitab mulle samm-sammult, kuidas seda teha. Ma ei ole selles sünteesis edukas ja ma ei tea, miks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nah,hlorid Psilocin ei ole aknas purgis püsiv, kuid pimedas purgis sügavkülmikus 5 aastat ei oleks midagi. Psilocin on looduse järgi alus, sool on Psilocybin (fosfaat). aga teised soolad ei saa lahedaid nimesid, sest neid ei esine looduses. Psilokloriid. ei. psilo....tsitraat. Ma arvan, et jah, nimi igatahes sobib
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
seda saab teha seene ensüüm, 4-spetsiifiline trüptamiinhüdroksülaas. Tavapärane keemia oleks ebaefektiivne isegi siis, kui edu on lõplik (see võtaks liiga palju vaeva tillukese koguse jaoks).
 
Top