Ravimite puhastamine ja täiustamine

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Oletame, et ostsite toote, mis näeb ilmselgelt väga määrdunud ja lahjendatud välja. Ja see on hea, kui triviaalset kokaiini lahjendati aspiriini või toidukriidiga. See on tavaline ja toote lahjendamine mõjutab eelkõige toime tugevust, sundides teid suurendama annust.
Kuid väga sageli juhtub ka seda, et tänavalt ostetud narkootikum on lahjendatud millegi üsna halba, mis võib teie organismile palju kahju tekitada.
Mõnikord räägitakse isegi, et mõned pätid lisavad peeneks jahvatatud klaasi, sest nad "vihkavad narkomaane". See on tavaline, kuid harva.
Sellegipoolest peate olema osavad ainete puhtusastme ja puhastusmeetodite määramisel.

Või olete ehk ise narkootikume keetnud, kuid ei ole välimusega rahul? Te ootasite valget pulbrit, kuid saite pruuni, haiseva toote. Või olete unistanud suurtest, läbipaistvatest kristallidest, kuid olete saanud vaid mingit kollakat, arusaamatut kraami. Loomulikult võib mõlemal juhul osutuda toimeaine tõhusaks ja toime on seda kasutava inimese jaoks täiesti rahuldav. Kuid oluline ei ole mitte ainult toime, vaid ka välimus! Ja negatiivsete kõrvalmõjude minimeerimine kehale! See on oluline!
Selles jaotises püüame näidata, kuidas ära tunda määrdunud toodet, kuidas seda puhastada ja kuidas seda improviseeritud vahenditega parandada.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Inimesed peavad oma MDMA-d puhastama!

Me oleme aastate jooksul näinud nii palju pruuni (koola) ja šampanja (kuse värvi) MDMA-d, et see on uskumatu!
Ja viimasel ajal oleme näinud rohelist, roosat, punast?, lillat kraami, mis on naeruväärne, sest keegi ei ütle selle kohta midagi. MDMA ei ole kuradi lilla, jumala pärast! Peske oma paska! Keegi ei taha seda pruuni kuse välimusega kivi, bro.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ja selle väite kohta, et inimestele ei meeldi narkootikumid / hoolivad neist piisavalt.
Fuck need inimesed! Me armastame neid kliente, need kutid teevad meid rikkaks vähemalt saame neid õigesti kohelda ja teenindada. Müüge neile head kraami ja ärge lõigake toodet kuradi beeta-alaniiniga, te junkarid, et see kraam tekitab suurtes annustes kuradi sügelust, jumala pärast. Müüge puhast, lõikamata, mitte haisevat, pulbrilist kraami, head kraami!

Natuke rant, aga me vihkame, et suurlinna narkodiilerid teevad sellist kraami või kokad teevad sellist kraami suurema kasumi saamiseks.

Me võime igale kokale kinnitada, et kasum tuleb piisavalt kiiresti, kui teete head kraami!

Või kuidas mees ise ütles seda:
"Teie ja mina ei tee prügi. Me toodame keemiliselt puhast ja stabiilset toodet, mis toimib nii nagu reklaamitud. Ei mingeid võltsaineid. Ei mingeid beebipreparaate." - esimene episood üldse.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ma ei ole müüja, vaid lihtsalt noob-tootja, kuid ma tahan kindlasti võtta seda seisukohta müüja ja ostja suhetest, mis teil on! Päris inspireeriv ja teil on kuradi õigus!
Kui nad täidavad meie taskuid, siis vähemalt me saame pakkuda puhast, lõikamata kraami!

Ma just lõpetasin oma esimese partii LSA keetmise, sain kollase pulbri, võin kinnitada, et see on LSA (paistab UV-kiirguse all nagu kurat). Proovin mingi ringi ümberkristalliseerimist ja saan seda puhtamaks! Ma ei ole küll keemik, aga ma õpin uuesti kõige tähtsamaid põhitõdesid nagu üldkeemia ja orgaanika.

Ei tea, kas teil on kogemusi LSA-ga, aga ma oleksin rõõmus, kui saaksin näpunäiteid!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma puhastan enamiku saadavast materjalist. Ma hoian sügavkülmas pudelit 100% atsetooni. Selles on paar lusikatäit 3A molekulaarsõela. See hoiab seda vee kogunemise eest. See on odav ja väga tõhus. See jääkülm atsetoon on suurepärane metamfetamiini ja kokaiini jaoks. Ma panen selle Buchneri lehterisse ja valan sellele veidi atsetooni, segan seda umbes 10 sekundit ja lisan vaakumi. Ma kaotan sellega üldiselt 10-30% kaalu. Kui ma tahan veel puhastada, siis panen pudelitäie vett sügavkülma ja kui see hakkab jäätuma, siis kasutan umbes 2ml/g. Met ja koks on mõlemad vees väga hästi lahustuvad, nii et kõik mis ei lahustu on rämps. Panen selle pyrexi pirukavormi madalale pliidile ja puhun ventilaatoriga või fööniga sinna sisse.
See aitab tavaliselt ilma molekuli muutmata üldse, nii et Sa ei ole tõenäoline, et see hävitada. Kokaiin on atsetoonis KÕRGALT LAHUSTUV, nii et ma tõmban kolbist ära ja kallan selle veel 2x tagasi kolbi. Saate atsetooni aurustada ja taastada tillukese koguse, 1-2%.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
jah, tore vend, aga mis oleks, kui te ei peaks seda iga kord tegema, kui te midagi saate? Kujutage ette, kui lahe oleks, kui müüjad seda teeksid.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ükskõik kui hea on teie kraam, ma ei usu teid, kui te ütlete, et see on nii, sest edasimüüjad jonnivad oma asjadest nii palju, et ma oleksin rohkem intrigeeritud, kui nad nimetaksid midagi keskmiseks. Seda silmas pidades muutuvad hinnatõusud vähem põhjendatuks ja edasimüüja võib end turult välja hinnastada lihtsalt sellega, et tal on vähem kasutut kaalu. Sa pead panustama sellele, et piisavalt palju inimesi võtab riski maksta rohkem, et see levib suusõnaliselt "arvustuste" kaudu.

Jah see oleks tore, aga ma proovin ikkagi pesemist igaks juhuks, isegi kui eelmised ostud ei vajanud pesemist.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Uuendus: 3a molekulaarsõel ei eemalda atsetoonist vett. Atsetoon on piisavalt väike, et siseneda sõelale. Kasutasin eile veidi ja märkasin, et see oli üsna kollane, mis tavaliselt tähendab, et selles on vett. Ma vaatasin järele.
. Teisel teemal, olen nõus, et igal edasimüüjal on paras jama, kui neilt küsida. Mõned inimesed on isegi teha ignorantne nad arvavad, et prügi on hea kraam. Ma tean üht kutti kes müüb <50% kokaiini mis on lõigatud metaga. Mitmed minu tuttavad vannuvad, et see on suurepärane. See kestab tundide kaupa! See isegi ei keeda. Ma filtreerin selle läbi Buchneri lehviku ja see keedab nõrgalt. Ma saan tagasi 50% või nii. Ma võin keeta 70% käiku ja saan sellest tagasi sama palju, kui ma sinna panin ( SB-d mitte arvestades).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See on vale. 3A molekulaarsõel teeb kuiva atsetooni JA alkoholi. Üks sait ütles, et see ei ole, kuid põhjalikumal uurimisel c20 saiti ütlevad, et see on nii. See kuivatab ka paljusid gaase
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ma ei mäleta, kus ma seda nägin, ilmselt mõni keemik YT-s, kuid ühes etanooli näidisvideos kasutasid nad etanooli kuivatamiseks 3A sõelasid, mis paneb mind mõtlema, kas 3A sõelad võtavad tegelikult KÕIGE etanooli/atsetooni, kuid mitte palju, kuna vesi täidab selle kiiremini? Ei mingit konkreetset ettekujutust, ainult oletused.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Molekulaarsõelte hämmastav asi on see, et see ei toimi nagu teised kuivatusained. Enamik neelab midagi, kuid molekulaarsõel aDsorbeerib asju. Selles mittepoorses aines on pisikesed augud ja need on kindla suurusega, mis on number. 3A sõelal on augud, mille suurus on 3 angströmi. Veeühikus on 3 molekuli, 2H ja O. See juhtub olema tõesti ligi 3ūm läbimõõduga ja läheb aukudesse ja jääb kinni. Molekulaarsel tasandil. Kõik, mis on suurem kui 3 üm, ei saa sõelasse minna. Sa pead valima sõela selle kemikaali jaoks, mida soovid eemaldada, suuremad numbrid võiksid saada ammoniaaki alkoholist või atsetooni DMF-st välja. Molekulaarsõel dehüdreerib silikageeli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3 A molekulaarsõelad adsorbeerivad He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3
4 A molekulaarsõelad adsorbeerivad Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, atsetonitriili, foorhapet, n-butanool, n-propanool, etanool ja mõningaid muid orgaanilisi aineid.
CO2 kuivatamiseks on vaja 3 A molekulaarsõela.

Midagi, mida ma nägin veebis ringi nuusutades
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Palun võtke arvesse:

On olemas ka mikronfiltrid süstlitele.
Aga see on eraldi teema. Vaatan mikronfiltrid hiljem üle.
 
Last edited:
Top