push/pull meetodi metamfetamiin

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nautige seda "met "od hehe :b originaalsünteesi siin, aga ma soovitan lihtsalt jääda minu ver, sest ma tegin palju grammatilisi parandusi


see on, kuidas fzr96 teeb push and pull: ma kasutan generic 60 mg sudafedid walgreensist. ma viskan need blenderisse, siis viskan natuke denatureeritud alkoholi. umbes 5 korda denatureeritud alkoholi kogus pillidele. siis lülitan segisti umbes 2 minutiks sisse. siis lasen sellel umbes ja tund aega seista, siis sifoonin vedeliku maha. seejärel kasutan 1 kohvifiltrit filtreerimiseks. tavaliselt tuleb filtreerida 3-4 korda, kuni vedelik on selge. siis valan vedeliku pyrex pirukapannu. panen pliidile madalale kuumusele ja lasen ventilaatoril puhuda õhku ülesse. veenduge, et te ei põleta oma sudo. järgmiseks panen sudo reaktsioonianumasse, siis punase p ja seejärel dH2O. just nii palju dH2O, et see veidi niisutab. järgmiseks lisan I2, siis sulen kiiresti reaktsioonianuma, sest reaktsioon toimub kohe. veenduge, et te teip teibiga stopper hästi kinni. siis segan reaktsioonianumat iga 5 minuti järel poolteist tundi. siis keeran elektripõleti kuni 150 kraadini ja asetan reaktsioonianuma metallpotti, kasutades temperatuuri leidmiseks kommitermomeetrit. siis iga 5 minuti järel võtan kuumuse maha ja segan reaktsioonianumat. teen seda poolteist tundi, siis tõstan temperatuuri 175 kraadini, võttes kuumuse maha iga 5 minuti järel ja segades reaktsioonianumat. teen seda seni, kuni reaktsioonianumas on näha suitsu. kui see hakkab suitsema, võtan kuumuse maha ja segan. vesi hakkab tõmbuma. ma jätkan segamist umbes 15 minutit, siis lasen reaktsioonianumas umbes 20 minutit jahtuda. suhe on järgmine: üks osa I2 ja üks osa sudo ja 1/2 osa punast p. teisisõnu, ütleme 28 grammi I2 ja 28 grammi sudo ja 14 grammi punast p. segan kokku dH2O leeliselahuse: 50% dH2O ja 50% leelis. segage korralikult, kuni leelis on täielikult lahustunud. kui te segate dH2O ja leelist, muutub see väga kuumaks, nii et laske sellel jahtuda. lisage dH2O reaktsioonianumasse. ma lisan reaktsiooni koostisosadele kahekordse koguse dH2O, seejärel raputan ja segan anumat korralikult. seejärel ajage läbi kohvifiltrite, kuni see on kuldset värvi ja lisage 3 korda rohkem söe süttimisvedelikku. seejärel lisage dH2O leelislahust, kuni alumine kiht saavutab pH 14. ei pea tõesti muretsema pH ületamise pärast, sest lahusti kaitseb teie meevett. siis kasutan segamiseks ühte sellist käsimahlapressi, see töötab tõesti hästi! segage 2 minutit, siis laske 3 tundi seista. siis võtan lahustit kasutades lahusti tagasi, lisan võrdse koguse dH2O, segan hästi, siis lisan tilgad müriaathapet, kuni saan pH väärtuseks 6,8, siis aurutan vee soojuslambiga ja bingo mesi!


I2 ringlussevõtu meetod i (fidelis) postitas ^_^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Olete teinud seda ja edukalt? Palun postitage oma pilt koos..selle omamoodi kaasa väga aja, energia ja raha raiskamine, et teha midagi, mis tõesti ebakindel. Plus ei ole isegi ohutu ma arvan.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kahjuks ei :c ma lihtsalt tõmbasin selle süntesaatorit lingilt, mille sain vespiary'st. mitte minu kirjutis, lihtsalt jagasin seda
N51GhflrXv

siin on pilt, mis oli kodulehel... unustasin selle algsesse postitusse lisada, minu viga :x
 
Top