Putin rääkis kohtumisest Duroviga

ShootOuts

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
YtKiMFdpq5

Venemaa president Vladimir Putin ütles idapoolsel majandusfoorumil osalejate küsimustele vastates, et ta kohtus kunagi Telegrami asutaja Pavel Duroviga. RBC andmetel juhtus see Moskvas.
"Kohtusin kord mitu aastat tagasi Moskvas härra Duroviga, ta rääkis lihtsalt oma plaanidest - ma kohtun regulaarselt ettevõtjatega. Ja nii oli ta ka ühel kohtumisel, see oli Kremlis, ma ei mäleta, millal, aga palju aastaid tagasi," ütles Putin.
Riigipea eitas ka kuulujutte, et ta kohtus Duroviga mõned päevad enne ärimehe kinnipidamist Pariisis. Siis olid nad Bakuus samal ajal: Telegrami juht oli eravisiidil ja Putin riigivisiidil.
"Me ei ole temaga kunagi kontakte hoidnud, miks peaksime Bakuus kohtuma? Ma isegi ei teadnud, et ta on seal. Üldiselt eeldasin, et ta elab Moskvas," rõhutas Putin.
Võimalikke tulevasi kohtumisi kommenteerides pakkus Venemaa juht välja, et kui Durovil oleks selline soov, oleks Putin leidnud oma ajakavas aega, kuid ka tema ei tea miljardäri enda soovist midagi.
Rääkides just sõnumitooja asutaja kriminaalvastutusest, märkis Putin, et Venemaal ei ole Telegrami vastu mingeid nõudeid. Samal ajal on neid paljudes teistes riikides, mis on tingitud rakenduse populaarsusest inimeste ja struktuuride seas, "kes võivad oma tegevusega kahju tekitada." Samas on presidendi sõnul "kõik taolised platvormid selles süüdi" ja kuna Prantsuse võimud otsustasid Durovile süüdistuse esitada, siis "on vaja teha sama ka teistega".
 
Top