Milline ravim on parim une jaoks

RandomViewer

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Juba mitu päeva ei ole ma suutnud magada rohkem kui kaks tundi ja ma juba ärkan, kas te arvate, et ketamiin aitaks ja kuidas ma peaksin seda võtma?
Olen juba tellinud Xanaxi ühelt müüjalt siin ja olen valmis ostma ka teistelt müüjatelt, kes mulle tagasi tulevad. Grezie.
P.S. Kõigepealt pean ma raha rahakotti laadima ja olen valmis ostma.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Ketamiin on lihtsalt valuvaigisti ja anesteetikum, samas kui alprasolaam on rahustav, lõõgastav ja uneaine.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Zopikloon 👌
 

Amfetamin

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kindlasti zopikloon!
Mul oli seda aastaid, 15mg öösel enamasti, kuid paar kuud oli mul hea arst, kes andis mulle 22,5mg öösel, ja see on ainus uinutamisvahend, mis ei lakanud minu jaoks kunagi töötamast läbi aastate. Ja ma sain alati väikest muskariinipööritust, nii öelda. Mis tegi mind piisavalt rahulikuks, et magada.

Ma räägin nüüd perioodidest ilma või väheste ravimitega. Nii et see ei ole võib-olla super teaduslik, kuid ma tean, et nad töötavad iga päev vähemalt paar kuud ja seda ei saa ma öelda ühegi bensodiasepiini kohta, kui te ei suurenda oma annust
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
xanax on lühiajaliselt kasulik, kuid teil tekib kiiresti tolerantsus ja see ei toimi igavesti, kui see esialgu toimib. Ambien on samamoodi. Ma vaheldumisi või segada neid kahte aeg-ajalt. Ma ei maga hästi ja isegi seda tehes sageli ei tee trikki, kuid see on parim, mida olen seni leidnud. Jällegi, sama asi igal öösel lõpetab mõne aja pärast töötamise. Leia vähemalt 2 asja, mis sulle töötavad ja vaheta neid, võib-olla 1 nädal aega, siis kasuta teist nädal aega, lihtsalt veendu, et see ei ole sama klassi nagu 2 benso, xanax ja valium näiteks...... Xanax aitab sind tõenäoliselt mõnda aega, aga kui sa ei leia seda teist asja, millega vaheldumisi kasutada, siis oled kohe tagasi seal, kus sa oled ainult kuradi benso harjumusega, mis on kuradi perse, sest need võõrutusnähud ei ole lahedad.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Ketamiini kasutatakse mõnikord kliinilistes tingimustes raviresistentse depressiooni puhul, kuid seda ei kirjutata tavaliselt välja uneabiks. Tegemist on dissotsiatiivse anesteetikumiga ja kuigi seda kasutatakse mõnel juhul (range meditsiinilise järelevalve all) vaimse tervise seisundite puhul, võib see ebasobiva kasutamise korral põhjustada mitmesuguseid kõrvaltoimeid, näiteks moonutatud tajusid ja dissotsiatsiooni, rahutust ja segadust ning isegi halvenenud unetust, kui toime kulub liiga kiiresti ära või häirib normaalset unearhitektuuri.

Xanax on bensodiasepiin, mis on sageli välja kirjutatud ärevus- või paanikahäirete korral, kuid see ei ole ideaalne pikaajalise unehoolduse jaoks, kuna:
suur sõltuvuspotentsiaal, tolerantsus ja tõsine võõrutusseisund ning rahustavaid kõrvaltoimeid - kuigi see võib esialgu aidata teil uinuda, võib Xanax häirida loomulikku unetsüklit, eriti sügavaid, taastavaid uneetappe.

Kuna te olete juba paar päeva raskete unehäiretega võidelnud, oleks oluline pöörduda tervishoiuteenuse osutaja poole, et tuvastada võimalikud algpõhjused ja saada nõuetekohast ravi. Unetus võib olla seotud ärevuse, depressiooni, stressi, halva unehügieeni või isegi põhiliste haigusseisunditega.

Vahepeal on mõned ohutumad alternatiivid, mis võivad aidata:
  • Mittebensodiasepiinidest uneaabitsad: Zolpideem (Ambien), Eszopikloon (Lunesta) või Zaleplon (Sonata).
  • Difenhüdramiin (Benadryl, Unisom SleepGels): See on rahustava toimega antihistamiinikum. 25-50 mg enne magamaminekut. Võib põhjustada uimasust järgmisel päeval ("pohmeluse" efekt) ja tolerantsust, kui seda kasutatakse pikaajaliselt.
  • Melatoniinipreparaadid: Looduslik hormoon, mis reguleerib une-ärkveloleku tsüklit. See on üldiselt ohutu, kui seda kasutatakse lühiajaliselt.
  • Taimsed toidulisandid: Valerianijuur, kummel jne.
  • Kognitiivne käitumisteraapia unetuse puhul (CBT-I): See on väga tõhus ravimivaba lähenemine unetuse raviks, mis aitab muuta uneprobleeme põhjustavaid mõttemustreid ja käitumist.
  • Unehügieen: Kehtestage regulaarne unegraafik, piirake ekraaniaega enne magamaminekut ja looge rahustav magamamineku rutiin.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Midagi, mida ma lisaksin sellele, mida Paracelsus loetles, midagi, mida ma pean kasulikuks, sest minu ambien lakkab aja jooksul afektiivselt toimimast ja mõnedele inimestele võivad suuremate annuste puhul tekkida kummalised asjad nagu unes käimine, autojuhtimine, ostlemine, muu hulgas mõned inimesed mis tahes annuse juures, on joomine Montmorency hapukirsimahla, ma ostan brändi Indian Summer, kuna see on ainult osaliselt kontsentraat, mõned kaubamärgid on 100% kontsentraat ja te peate leidma õige segu. Miks Montmorency kirsimahl?

Montmorency hapukirsimahl maitseb hästi ja selles on ka looduslikult esinevat melatoniini (umbes 0,013 mg grammi kohta) ja selles on ka trüptofaani, teate, see aine, mis on kalkunis ja mille kohta kõik ütlevad, et see teeb nad uniseks, trüptofaani kasutab meie keha nii seratoniini kui ka melatoniini tootmiseks. Võib-olla on see minu peas, aga ma tunnen, et see aitab mind, kuigi melatoniin ise ei aita, ja ma kasutan seda, kui ma teen kanepikommi, mis minu arvates samuti aitab magada. Üks hoiatus, aga jälgige odavaid mahlu, millele on lisatud suhkruid, mis on negatiivne, kontsentraat leevendab seda ja te ei vaja palju seda, kui teil on vaja või soovite vältida lisatud suhkruid, sest hapu maitse ja muidugi peavad nad tänapäeval kõike suhkruid pakendama.

Allergia on ka probleem, veenduge, et te ei ole allergiline, ma tean palju inimesi, kes ei ole kunagi kuulnud neist kirssidest, seega ei ole neid kunagi söönud ja neil ei ole aimugi võimalikest allergiatest. Siis on teil võimalikud koostoimed samade ravimitega, mis võivad melatoniiniga suhelda, arvestades, et montmorency kirssides on rohkem melatoniini kui mis tahes muus kirsis, mõned koostoimed hõlmavad antikoagulante, antikonvulsante, diabeediravimeid, kõrge vererõhu ravimeid, immunosupressante ja kofeiini. Enamik inimesi ei joo kofeiini koos oma melatoniiniga, sest nad üritavad magada, kuid mäletades, et mõned asjad, nagu tee, sisaldavad looduslikult esinevat kofeiini, siis joote teed, et võtta oma melatoniini, võib kofeiin blokeerida keha võimet melatoniini absorbeerida ja viia melatoniini kogunemiseni. Toidulisandid ei ole reguleeritud nagu paljud ravimid ja mõned on leitud lisatud seratoniini ja serotoniini kogunemine võib viia serotoniinisündroomi tekkimiseni. Kõik head asjad, mida uurida, enne kui võtta midagi sellist nagu melatoniin või juua kirsimahla, mis seda loomulikult sisaldab.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Midagi, mida kasutatakse unetuse raviks.
 

Anomaly89

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Trazodoon töötab ka (25-50 mg)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Trazodoon on peamiselt antidepressant, kuid seda kasutatakse ka uinutava toime tõttu uneainena. See on tõsi. Kuid on põhjused, miks ma seda ei maininud. Minu arvates on see aine parem jätta teise ritta, kui esimene rida näitab ebaefektiivsust. Mõnes olukorras ei ole vaja alustada kõige võimsama ainega, kui probleemi saab lahendada millegi pehmema ja sihipärasema mõjuga.

Trazodoon suurendab serotoniini kättesaadavust, inhibeerides selle tagasihaarde sünapsides, võimaldades ajus rohkem serotoniini aktiivsust. Lisaks blokeerib see teatud serotoniini retseptoreid (5-HT2A ja 5-HT2C), mis aitab arvatavasti kaasa meeleolu paranemisele ja ärevuse vähendamisele, aidates samas kaasa selle unenägu tekitavatele omadustele. Nende retseptorite blokeerimine võib vähendada ka mõningaid kõrvaltoimeid, mis on tavalised teiste serotoniini võimendavate ravimite puhul, nagu seksuaalne düsfunktsioon või agiteeritus.

Trazodooni rahustavat toimet seostatakse peamiselt selle toimega histamiini H1 retseptoritele ja alfa-1 adrenergilistele retseptoritele. Histamiiniretseptorite blokeerimine põhjustab uimasust, samas kui alfa-1 adrenergiliste retseptorite blokeerimine võib põhjustada vererõhu langust ja täiendavat rahustamist, mistõttu on trazodoon kasulik unehäirete puhul unetuse abivahendina.

Seda määratakse unetuse korral, eriti väiksemates annustes. Suuremates annustes on selle antidepressiivne toime tugevam, mistõttu on see kasulik ärevushäirete või isegi raske depressiivse häire raviks.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
On veel üks ravim, mis kuulub samasse klassi kui trazadoon ja mida arstid mõnikord kirjutavad välja unetuse puhul, mida nimetatakse Remeroniks või mirtatsipiiniks. See on üsna tugev, nagu ma aru saan, kuid võib kindlasti inimese magama panna, kui miski muu ei ole toiminud.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Ma tegin paar kuud tagasi pika kommentaari mõne mittekasutatava, mitte benso magamisvahendi kohta. Võib-olla leiate mõned huvitavad vihjed. See /threads/suggest-me-a-downer.10724/post-58614
 
Top