Küsimus 1-fenüül-2-nitropeeni sünteesi amiinide kohta?

tucosalamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Olen otsinud allpool loetletud kemikaalide valmistamise viise. näen, et on võimalik kasutada erinevaid amiine, kuid võib-olla kõigepealt: kas erinevate amiinide ja saagise vahel on mingi seos? ja kas on võimalik asendada mõne muu primaarse amiiniga, mida selles teemas ei ole loetletud?

ja teine küsimus, kas keegi siin teab, kuidas neid valmistada? või veel parem, kas keegi siin on neid kunagi valmistanud?

nagu ma aru saan : Tsükloheksüülamiin - peamine tee on aniliini täielik hüdrogeenimine mingi koobalt- või niklipõhise katalüsaatoriga. kuidas seda saaks teha?

nagu ma saan aru : N-butüülamiin - seda toodetakse ammoniaagi ja alkoholide reaktsioonil üle alumiiniumoksiidi. Kuidas see toimib?

Seal on pettumust tekitav hulk saite, mis "seletab" sünteesi, kuid see tõesti ei seleta sittagi. see loetleb reaktiivid ja mõned näitavad arvutused reaktsiooniskeemi. nii et viimase abinõuna olen käinud läbi erinevaid foorumeid, ja isegi saatnud e-kirja minu vana kolledži keemia õpetaja küsida. ja siiani, keegi ei tea? loodan, et keegi siin on vastus tho? aitäh juba ette
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma ei saa rääkida amiinide sünteesi kohta, kuid peamine saagise tegur, kui on olemas piisav katalüsaator,primaarne amiin, mida te teate 100% catalyzez reaktsiooni(2 loetletud teie poolt) on vee eemaldamine.
Lihtsalt öeldes on reaktsioon pöörduv ja mida rohkem vett te süsteemist välja võtate, seda rohkem surute reaktsiooni rohkem stüreeni tekkimise suunas. ilma reaktsioonis tekitatud vett välja võtmata on maksimaalne teoreetiline saagis 50%.
Niipalju kui mina tean, vähemalt. kui mõni suur kutt teab teisiti, siis palun, palun, öelge mulle.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Miks sünteesida neid amiine?

Need on kergesti kättesaadavad, Henry reaktsiooni jaoks on lihtsam osta valmis katalüsaatoreid.

Kui tsükloheksüülamiini või butüülamiiniga on raskusi, võib kasutada veevaba ammooniumatsetaati.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
104
Reaction score
65
Points
28
Miski ei ole kergesti kättesaadav! Ümber need osad ! Govt nii täis hirmu. Nii et nüüd ma otsustan kas teha, (veevaba ammooniumatsetaat või lahjendatud vesilahuse metüülamiini.)
Mida te soovitate?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Palun lugege selle kohta sünteesi teemat ja kommentaariosa. Teie küsimused on juba küsitud ja vastatud.
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
104
Reaction score
65
Points
28
1. Butüülamiin
2. Tsükloheksamiin
3. Metüülamiin
4. (veevaba) ammooniumatsetaat.
5. Ei
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
5. Ma ei usu, metüülamiin üsna nõrk Lewis'i alus. See on lihtsalt teoreetiline oletus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, ma ei oska täpselt öelda, aga ma arvan, et jah.
Jah, kuid olge valmis saama madalat saagist
Nagu @HIGGS BOSSON ütles, tasub neid osta. See on põhjendatud teie sünteesi kaubandusliku elujõulisusega. Teete amiini nitroühendist teise nitroühendi redutseerimiseks %) Teised amiinisünteesid võtavad mitu reaktsiooni ja võtavad palju aega ja reagente. Näiteks n-butüülamiini süntees.

0FlcyKesxm


Samuti vajate kõrgsurve aparatuuri

Millist seletust te otsite? Seal on selgelt kirjutatud õpetus koos reaktiivide, seadmete ja manipulatsioonide loeteluga. Lisaks on olemas sünteesivideod! Kas olete kunagi näinud mingeid veebisaite P2NP videosünteesiga? Ma olen kindel - ei. Ma tõesti ei mõista teie pettumust ja mida te otsite. Kas teil on vaja, et keegi sünteesib selle teie asemel ja te lihtsalt ütlete "aitäh" selle eest?

 
Top