Question Küsimus mefedrooni ja teiste katinoonide pikaajalise stabiilsuse kohta

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
See paber viitab sellele, et nii mefedroon kui ka teised katinoonid on teatud lahustes (MeOH, ACN) ebastabiilsed.

Kas kellelgi on kindlat teavet mefedrooni ja teiste katinoonide pikaajalise stabiilsuse kohta väljaspool lahust?

Mida saab teha peale jaheda, kuiva, õhukindla ja valguskindla ladustamise, et tagada võimalikult pikk stabiilsus?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
kasutage kuivatusaineid. säästke need väikesed silikageelipakendid ja pange need ur shit'ile. ive pole seda kunagi teinud mefedrooniga, kuid see töötab shrooms lol

värviline või läbipaistmatu klaas võib seda valguse eest rohkem kaitsta kui tavaline klaas. äkki proovid merevaiguklaasi? see on spetsiaalselt tehtud kaitsmaks asju valguse eest :3

ma ei muretseks liiga palju, kui sa võtad standardseid meetmeid, siis peaks kõik korras olema. afaik on mefedroon suhteliselt stabiilne.
 

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vabandust, et olen nii pealetükkiv, kuid ma leidsin selle teema, mis viitab sellele, et mefedroon võib laguneda nagu metüüloon ja metkatioon:

Mul ei ole piisavalt keemiateadmisi, et ise usaldusväärselt punkte üle vaadata.

Pikaajaline stabiilsus on minu jaoks tõesti oluline punkt, sest mulle meeldib keemiate kogumine ja tavaliselt ei võta neid väga tihti.

Ma tahaksin panna hea koguse mefedrooni pikaajalisele säilitamisele (võimalik, et 10 aastat+) ja oleks tõesti halb, kui ma lõpetaksin kasutu prügihunniku.
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ma lugesin posti u saatis! siin on mõned kasulikud vastused:

"Teised on soovitanud, et õhukindlasse zip-kotti suletud mefedrooni (minu soovitus on kasutada kahte kotti ja pigistada mõlemal korral kogu õhk välja) võib säilitada kaks aastat (Mona Lisa postitus) ilma toime kaotamiseta. Hoida õhukindlas, niiskusvabas keskkonnas."

"Lõpetasin hiljuti 4 aastat vana metülooni partii ja see oli sama hea kui esimesel soetamisel. Säilitasin õhukeses ziplockis toatemperatuuril pimedas ja kuivas."

"Ühes teises üsna tuntud foorumis on keegi keemiat tundev inimene, kes soovitab, et nii mefedroon kui ka metüloon peaksid olema mõistlikult stabiilsed, kuna mõlemad on bk-ketoonid, kuigi see on vaid oletus. Ta ütles: "Enamik fenetüülamiine on kaua elujõulised, kui neid hoitakse kuivas ja pimedas kohas (näiteks aastaid!)"... aga kes teab. Siiski olen leidnud üle kahe aasta vanust metülooni, mis on ikka veel tõhus, mida lihtsalt hoiti suletud kilekotis toatemperatuuril, kuigi valguse eest kaitstult. Ta on aga täheldanud mõningaid vanu, 2007. aasta algusest pärinevaid esimese põlvkonna neodoveenide ja piiritusjookide puhul mõningast tugevuse vähenemist, mis võib viidata mefedrooni (nende peamine väidetav salapärane koostisosa) mõningasele lagunemisele...".

kui see suudab 2-4 aastat kuradi ziplok-kotis üle elada (ik üks vastustest ütles metülooni, aga ma ei usu, et mephedroon laguneks palju kiiremini), siis ma arvan, et teil on kõik korras, kui te panete selle õhukindlasse merevaigukollasest klaaspurki ja viskate sinna mõned silikageelipakid. hoiustage seda jahedas kohas, kus on väga vähe valgust ofc.
 
Top