Küsimus ühenduse jaoks

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sellel foorumil on tõeline ravimite sünteesi toetav kogukond, mida ma olen märganud. Kas paljud teist on legaalsed ülikooliharidusega keemikud? Hardcore harrastajate? Kui palju investeeringuid oleks keegi vaja osta seadmed paljas põhilabori jaoks (võib-olla üks, mida võiks sünteesida rohkem kui üks ravim) Ma hakkan kaevama mõned lihtsad retseptid ja vaatan, kas ma arvan, et ma võiksin seda teha

Props teile kõigile poisid. Ma leian, et see on nii põnev, et te suudate mõned kemikaalid kokku segada, et teha uimasteid, mida me kõik armastame. Te olete justkui võlurid (seda ütleb keegi, kellel on olnud ainult üks kolledži keemiaklass, mille läbimine oli raske).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Investeeringute summa võib olla minimaalne. Kõik sõltub sellest, mida te sünteesite ja millistes kogustes kavatsete toota.
Näiteks mefedrooni sünteesimiseks väikestes kogustes vajate ainult mõningaid klaasnõusid, muid seadmeid ei ole vaja. Kui aga kavatsete toota 100 kg mefedrooni nädalas, peate kulutama mõnele kallile seadmele.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ausalt öeldes saan ma lihtsalt iga aasta või 2 aasta tagant uue hüperfixatsiooni ja see on minu praegune ^^;

mul ei ole veel klaastaara ega lähteaineid, sest ma olen katki, aga ma töötan selle kallal. ma vaevalt läbisin keskkooli keemia. ma ei olnud kunagi huvitatud (või hea selles) kuni väga hiljuti. ausalt öeldes ei ole uimastite valmistamiseks vajalik kraam nii kallis, mul on lihtsalt muid asju, mida ma vajan rohkem rn lol.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Väga huvitav... Olen vaadanud ostunimekirja. Vähemalt on mul hea allikas, kui mul on küsimusi!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Härra Heisenberg muidugi tabas seda. See sõltub sellest, mida te tahate teha. Spoiler alert, te tõenäoliselt ei hakka LSD-d tegema, kui üldse - nagu me kõik teisedki, ilma tõsise investeeringuta seadmetesse, vaeva, aega ja raha, ja mida ma mõtlen, isegi siis ei ole see lihtne ülesanne. Võite tõenäoliselt saada kõik, mida vajate, sealhulgas klaastarbeid ja laboriseadmeid, et teha kõike, mida soovite (mõistlikkuse piires) ja osta ka vajalikke lähteaineid, et keskenduda 20g partiidele amfetamiini ja alustada 500 dollariga või vähem, ja see hind sisaldab tõenäoliselt oma esimese saadetise koostisosade ebaõnnestunud katsete hävitamist ja veel mõned muutused, mis on jäänud üle, võib-olla sõltuvalt teie toodete allikast ja valitud marsruudist.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et amfetamiini valmistamine peab olema omamoodi kunst, kui te tõenäoliselt rikute oma esimese partii? Mitte lihtne kokaraamatus toodud retsept?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sõltub marsruudist. Kui töötab efedriini muundamine, suutsin luua kohe ar alguses. see oli 90ndate alguses. Kui pillid olid lihtne. ma kasutasin kõndida cosco wulitjout liikmeks ja täita ostukorvi. tühjendada oma riiulid. Anhüroidne amonia võib sulle haiget teha, kui sa lähed seda teed.
Prop liinid on keerulisemad
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
"See on kunst, härra White! Te olete kunstnik! .... Aitäh Jesse, mul on hea meel, et te heaks kiidate...."
Jah... planeeri, et hävitad paar partiid, ja kui sa seda ei tee... noh, kurat, sa oled nüüd mees, dawg...

Amfetamiin on tõesti lihtne, mis puutub otse sünteesidesse. Lihtsalt natuke raskem kui PSE muutmine metamfetamiiniks... need kutid panevad selle videos välja nägema nagu kausitäie teravilja. Ma ei oska veel enda kohta öelda, aga pane mind treeneriks! Kui te võtsite ette hirmuäratava ülesande, et õppida metat valmistama, siis te ei arvanud, et see on nii lihtne kui keeta PSE-d mõned tunnid mingis vesijoodhappes (mis iganes see on).... a/b ekstrakti, kuplida HCl gaasi, koguda sool ja pesta seda atsetooniga. Vaevalt et keemia, eks? Selleks on vaja teha paar sammu, on vaja teha tööd ja riskida, issand, pane RP ja I2 kokku, keeda natuke aega ja lisa võrdne kogus vett, ongi sinu HI-hape... Kriips seda ja tilgake seda, piisavalt lihtne, eks?. Esialgu ei pruugi õnnestuda, tõenäoliselt ei õnnestu - nii et oodake seda. Ilmselt ei suuda isegi koolitatud eksperdid tavaliselt esimest korda katsetada. Ma võin teile kinnitada, et see EI ole raske, kui te oskate täpselt tõrkeid otsida ja vigadest õppida, turvaliselt. Kui olete iseõppija nagu mina, olge kannatlik ja järjekindel. Kõige enam olge ohutu. Mitte midagi sellest ei ole oluline pärast seda, kui te oma paska maha põletate ja sattute vanglasse või surnuks. Minge oma tempos ja elage, et õppida veel üks päev.

Minu nõuanne, harjutage kõigepealt "toidukeemiat". On põhjus, miks neid kutsutakse kokkadeks ja kokkadeks. Õpi tegema mõned toidud, kompetentselt, ilma midagi põletamata või kedagi haigeks tegemata. Õppige usinalt orgaanilist keemiat, õppige tehnikaid, vaadake videoid, lugege, lugege, lugege! Tutvuge terminoloogiaga. Alustage väikestest ja lihtsatest asjadest ning harjutage mõningaid asju. Kullakaevandus on see, kui keegi seletab lihtsate sõnadega, mis tegelikult toimub mingi reaktsiooni konkreetse etapi ajal, mis on selle taga - mis toimub, mis muutus? Kuidas? Miks? Maagia mõistmine, selle omandamine, selle enda omaks tegemine... ja seejärel selle teostamine ise. Ma nägin ühes teises postituses, et keegi nimetas siinseid kirjutisi "kiviaja keemiaks", mis on vananenud ja enamikule kasutu, kuid meelelahutuslik. Ma arvan, noh, mine tagasi oma superlaborisse ja vajuta "START" nuppu oma kraami jaoks. Meile teistele: Las kunstnikud maalivad. Kui teie loll tsivilisatsioon kukub iseenda peale ja te ei suuda aru saada, kuidas voolu tagasi sisse lülitada või Hiinast enam lähteaineid saada. Dinosaurused on üle äikesekupli.

Hamiltoni episood, kus Fester on kuradiülikonnas ja MDMA-kokk parukaga. Lahedam kui teine pool padi, kui te minult küsite! Alustades nullist, 15-20 sammu kaugusel, võib-olla rohkem, ja kasutades ainult poest ostetud esemeid, et toota ~100g head, puhast toodet. Mida? Hämmastav... magic.... Kunst! ......... Kas sa ei ole meelelahutuslik?
 
Top