Küsimus seoses PMKga

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
tere, Kas uue PMK (etüülglütsidaat) puhul on protsess, mida ma pean tegema, et muuta see PMK-õliks? Ma näen, et on olemas protsess PMK metüülglitsidaadi muundamiseks, kas see toimib samamoodi? kas kellelgi on mingeid näpunäiteid?
Tänud!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Metüül-, etüül-, tert-butüül-, isopropüül- jne. eetrid reageerivad leelisega ja pärast reageerivad happega. Reaktsioon on alati tüüpiline iga eetri puhul. Suur küsimus kõige glütsiinieetri kvaliteedi kohta.
 
Last edited:

ghostprince

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
jooksis üle selle glütsidaadi sünteesiprotsessi ja mõtlesin, kas keegi on seda proovinud
"
Pange glütsidaat sooja vette, lisage lahust, kuni PH on korralikult aluseline.

Segage tund aega, et lõpetada seebistamine.

Tilguta aeglaselt HCl sisse, lahus hakkab mullima. Lisa seda kuni lahus ei mullita ja PH on kergelt happeline. (ilmselt ei taha, et see liiga happeline oleks, võib midagi lagundada/põhjustada polümeerumist)Sega seda tund aega, kuumutades umbes 80C-ni.

Sel hetkel on konverstioon lõpule viidud. Ekstraheerige DCM-iga, peske DCM NaCl-soolveega ja aurustage DCM. Bam, teil on lõpptoode, valmis vaakumdestillatsiooniks."
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ainult eeter, mitte sool
Reaktsiooniaeg sõltub temperatuurist ja kogusest. Parem toatemperatuuril ja 12 tundi või rohkem.
pH<=3, 80-90*C. Kui enne ei olnud liigset leelist, siis ei teki alguses tugevat mullitamist.
Kui meil on kontsentreeritud vesilahus (happeline koos leeliseliste sooladega) ja kuum segu, siis on BMK kiht peal.
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
keegi on seda proovinud? tundub väga huvitav.... aga ma kaotasin palju pmk proovides retsepte...
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nii... te proovisite seda retsepti nende muudatustega? tulemused?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kas ma võiksin kasutada DCMi asemel eetrit?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jah, ja mitte ainult eeter
 
Top