Question Küsimused hiina tarnijate poole

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Hiinast ostmine kõlab teoreetiliselt hämmastavalt, kui jätta kõrvale pikemad tarneajad. Nüüd on mul mõned küsimused.
  1. Mida tähendab see, et Poolas või teistes riikides on ladu?
    Oletame, et ma tahan tellida kontrollitavat ainet, näiteks naatriumborohüdriidi või pregabaliini aadressile Poolas.
    Kuidas see toimib pärast makse sooritamist? Kas te saadate toote Hiinast kõnealuse näite puhul nimetatud Poola lattu ja saadate selle edasi kliendi aadressile kodumaal või on toode juba Poolas ja saadetakse otse kliendile?
  2. Kes vastutab tolli eest, kui pakk siseneb Euroopa Liitu nimetatud lattu? Klient või müüja?
  3. Kas toote kättesaamisel loetakse seda Hiinast või Poolast saadetiseks?
  4. Riigisisene saatmine Poolast Poolasse ei kujuta endast erilist riski, küll aga on ohtlik saatmine Hiinast Poolasse. Kas Hiina müüjalt ostmine ei kujuta endast mingit riski, kuna toode saadetakse kodumaisest laost?
  5. Kes hoolitseb vajaduse korral impordimaksude eest?
  6. Mis on täpselt kodumaine ladu? Kas teil on nimetatud riigis oma eraladu või rendite ruumi avalikus laos? Näide, näiteks foto või aadress, selgitaks palju.
  7. Võtame näiteks whwingroup Jeissychem621. Reklaamib kohalikku Poola varustust. Kas see tähendab, et ma võin teha tellimuse ja saada kodumaise paki Poolast oma Poola aadressile ilma igasuguse riskita, et paki läheb kaduma või konfiskeeritakse ja kõik, mis on seotud Hiinast Euroopasse importimisega, ei puutu minusse. Kas mul on õigus?

    Esitan need küsimused, et mõista protsessi selgemalt, enne kui üritan tellida Hiina tarnijalt. Ma tean, et te kõik poisid varitsevad igas teemas, et ennast reklaamida, nii et palun tehke sama siin ja loodetavasti selgitage kõike mulle ja teistele, kes mõtlevad Hiinast tellimist. ❤️
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Tere, härra.
Kõigepealt on mul au, et olete lisanud mind Hiina tarnijate nimekirja, ma olen õnnelik, et arutada teiega neid küsimusi ja teha vajalikke selgitusi kõigile, järgmine on lihtsalt meie meeskonna seisukoht ja ei ole suunatud ühegi ettevõtte või üksikisiku vastu:
1. Poola laod või teistes riikides asuvad välismaised laod tähendavad, et tarnija transpordib neid kohapeal kontrollitavaid aineid, nagu Prebutaliin jne, Hiinast nendesse avalikesse ladudesse ja saadab need seejärel kliendile, kui klient neid vajab, avaliku lao ekspediitor. Loomulikult on selle eeliseks kiire tarne tagamine, kuid samal ajal tuleb arvestada mõningaid julgeolekuküsimusi, sest nagu te ütlesite, paljud neist ainetest on kohalikult kontrollitud, nii et kui ametiasutused kontrollivad ühte tarnija välismaistest ladudest või kui klient (kaubasaaja), kellele tarnija välismaisest laost tarnitakse, arreteeritakse või kui on mingeid julgeolekuküsimusi, tähendab see, et kõik ostjad, kes on selle lao kaudu tarninud, on ohus, et neid kontrollitakse või nende kaup saadetakse tarnija lattu. Kui ametiasutused kontrollivad ühte tarnija välismaist ladu või kui tarnija välismaisest laost saadetava kauba klient (kaubasaaja) arreteeritakse või kui esineb mõni julgeolekuprobleem, tähendab see, et kõiki ostjaid, kes saadavad kauba välismaise lao kaudu, on oht, et neid kontrollitakse või et neilt võetakse süüdistus, mis on julgeolekurisk, millega tuleb arvestada.
2. Mis puutub tollivormistusse, siis olenemata sellest, kas kaup saadetakse ülemerelao kaudu või mitte, vastutab müüja kõigi kaupade tollivormistuse eest (välja arvatud mõned eririigid, nagu Kuveit, Saudi Araabia jne).
3. Olenemata sellest, kas kaup saadetakse Poola laost või otse Hiinast, enamik kaupu on valmistatud Hiinas, erinevus seisneb selles, et Poola laost saadetud kaup toimetatakse kohale otse kohaliku postkontori kaudu, samas kui Hiinast saadetud kaup peab tavaliselt kõigepealt jõudma Euroopa Liidu kolmandasse riiki ja seejärel edastatakse kolmanda riigi vedaja poolt teie kohalikku postkontorisse kohaletoimetamiseks, mis võtab kauem aega.
4. Ma ei arva, et Poolast Poolasse ei ole riskantne ja Hiinast Poolasse võib olla ohtlik. Sest näiteks teie mainitud Premarin on Hiinas seaduslik aine, kuid kui see jõuab Poola lattu, on see kontrollitud salakauba, nagu ma juba mainisin, ei ole turvaline ladustada Poolas suuri koguseid salakaupa, ma ei usu, et see on ohutu, kui see ladu on kontrollitud ametiasutuste poolt, on kõik ostjad kergesti jälgitavad ja teatud riskiga, kuid turvalisem on saata kaup otse Hiinast (üldiselt). Selle asemel on turvalisem saata otse Hiinast (tavaliselt tarnija maskeerib kauba vastavalt vajadusele ja esitab asjakohased dokumendid), sest ELi tollile on väga raske tuvastada kümneid tuhandeid ostjale kuuluvate seaduslikena märgistatud pakke.
5. Turvalisuse huvides imporditakse tavaliselt Hiina tooted Euroopa Liidu kolmandast riigist ja seejärel annab kolmas riik need üle kohalikule vedajale, et need ostja määratud aadressile transportida, nii et impordimaksu nõuab kolmas riik sisse.
6. Kõik kodumaised laod, mis on renditud avalikud laod, võivad oluliselt säästa transpordiaega, kuid nagu ma juba ütlesin, seisab see silmitsi mõningate julgeolekuprobleemidega, võite küsida teistelt tarnijatelt, kes rendivad välismaiseid ladusid, mõned fotod ladudest.
7. ma ei usu, et te ei ole turvalisem, kui te saadate kohalikust laost, võite viidata eelmisele ELi erikontrolli meetmele, ma arvan, et kohalikust laevandus on ebaturvalisem ja seda on lihtsam jälgida ametiasutuste poolt, muidugi on see ainult minu isiklik arvamus.
Lisaks: Ma loodan, et kõik inimesed vaatavad ratsionaalselt ülemeremaade laotranspordi asju, vastavalt oma tegelikule olukorrale, et valida transpordiviis, igal viisil on oma eelised ja puudused, mis puudutab aega, ülemeremaade ladu on kiirem, kuid saadetise turvalisus Hiinast kolmandasse riiki Euroopa Liidus ja seejärel edastatakse vastuvõtja riiki, on vähem tõenäoline, et seda jälgitakse, ei seisa ametivõimude üllatuskontrolli laod ja selline risk.
Lisatud on Poola saadetise jälgimisnumber ja uudised ELi ametiasutuste kontrollimeetmete kohta eelmisel perioodil (kui me saadetise peatasime), loodan, et kõik on turvaliselt ja häid jõule!
Turvalisus esikohal

IY0Jb6aO1v

 
Last edited:

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Tänan teid iga minu küsimuse selgitamise eest koos teie täiendava arvamusega. Nüüd saan ma palju selgemini valida, kust ma oma kemikaale saan. Suur lugupidamine selle eest, et võtsite aega selle kõige kirjutamiseks, olen kindel, et selgitasite kõike mitte ainult mulle, vaid ka paljudele teistele inimestele.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Jah, olete teretulnud, mu sõber, see on paljude inimeste mure, ja kui Hiina tarnija, On vajalik viisakus vastata küsimustele, mida te küsite ,olete tõstatanud selle küsimuse, ja ma arvan, et see on oluline, et ma annan teile ja neile, kes on mures selle küsimuse pärast minu arvamust ja mida ma tean välismaiste ladude ja laevanduse kohta, nagu ma peaksin!
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
kas keegi soovitab bmk glütsiinhappe reaktiivide osas usaldusväärset müüjat
 
Top