Lahustite taaskasutamine.....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, nii et mul ei ole pöörlev aurusti - ma tahaksin seda ja võib-olla ühel päeval, kuid mul on olnud edu 0 keemia tundmisest, et luua paar ühendit nüüd...

Okei, nii et ma ostsin kuradi palju trüptamiini - ilmselt liiga palju tõesti, kuid hei ho! Tegelikult ei saa kunagi liiga palju olla!

Niikaua, kuni suudad õigete aldehüüdide ja ketoonide vahetamist jätkata.

Aaaaaanyway, nähes, et kõik tegelikud reaktsioonimehhanismid on täpselt samad (seni), ma lõpetan pask koormus tõesti põhilise metanooliga.

Nüüd ma ostsin just 5 liitrit rohkem tõesti odavalt, aga see ei ole ökosüsteemile hea, kui seda lihtsalt ära visata või mida iganes. Ma ei suuda end selleks panna, see on päris kuri.

Seega on minu küsimus - kas ma pean enne metanooli destilleerimist veest mingit hapet kasutama, et seda neutraliseerida?
Kui see on nagu etanool, pean ma seda paar korda tegema, kuid ikkagi, mis on parim viis selle põhilisusega atm tegeleda?

cheers
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma eeldan, et te võite metanooli destilleerida ja jätta maha kõik, mis seda põhiliseks teeb, kui keemistemperatuurid on piisavalt kaugel üksteisest.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei lahe. See on ainult metanooli ja KOH lahus, nii et jah, see on mõistlik - ma lihtsalt mõtlesin, kas see toob üle mingi vee, nagu see teeb etanooliga, kui sa seda veest välja destilleerid...
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma usun, et nii ongi. Ainult destilleerimise teel on raske eemaldada 100% vett. Te peate kasutama teist meetodit, et eemaldada ülejäänud veeprotsent, kui teil on vaja, et see oleks veevaba.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Minu vastusele lisades võite kasutada molekulaarsõela, et eemaldada vesi lahusest pärast destilleerimist.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
lihtsalt destilleeri kuiv ja redestilleeri, nii ma alati teen seda oma lahustitega
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jah, see on mõistlik ja on kooskõlas sellega, mida ma arvasin..... Ma lisasin sili värvimuutuse pallid pärast ja nüüd on see lilla😖 nii et pean uuesti jaotama ja lisama sili MgSO4! Gah roheliseks olemine on selline p.I.t.a odav! Ma just tellisin 5l veevaba metanooli ja ma f'ing umbes nagu 200ml haha nii loll...
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ma mõtlen tbh u ei saa kunagi olla piisavalt lahusteid niikuinii
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh. Ma olen sellega nõus, et - eeldusel, et teil on turvaline koht ladustamiseks, muidugi!
Ma ootan siiski huviga 5l metanooli ilmumist!!!
Ma arvan, et kui mul seekord DCM otsa saab, siis tellin ka 5L - lihtsalt häirib, kui raske on DCM sellega võrreldes!
Ma tahan lõpuks saada rotovapi, aga ma arvan, et ma ootan kõigepealt majja kolimist...
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
tbh rotovap on kasutu ja raha raiskamine, kui ur rl suur laboris 0 aega spar.e muidu tavaline vaakum destilatsioon on parem imo
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma arvan, et nii, mulle meeldib pöörlev aurusti automatiseerimine - ka, see on sama palju, et asju RT juures välja kukkuda, kui oleks lahustite taaskasutamiseks.
Mulle meeldib automaatika, mida see pakub - ka pöörlevate tiivikute pumbad on LOUD ja nii et ma kujutan ette, et ma ostaksin ühe membraanpumpadest, millest rotovapid jooksevad oma vaakumit, puhtalt seetõttu, et mul on väike membraanpump, mis on MUUTI vaiksem kui pöörlevate tiivikute pump - seda lihtsalt ei saa kasutada kauem kui umbes pool tundi, mis on vaakumdestillatsiooni jaoks ilmselt kasutamata.
Häda on selles, et mul on hetkel naabrid, kellega arvestada. Seinad siin on õhukesed ja mul on inimesed minu all ja kõrval, sest ma elan praegu korteris.

Kui aus olla, siis mida rohkem molekule ma tegelikult töötan, võib see olla nii, seda vähem tahan ma rotovap'i - ma töötan praegu n,n-DMT-ga (enamasti) ja see võib olla kristalliseerumine, seda RT juures tehes lihtsalt ei juhtu ja ma ei naudi eriti külmutatud setteid, kuna see teeb kätele haiget, kuid võib ka kergesti lisada tootesse vett. See on minu arvates üldiselt lihtsalt tüütu,

Ma plaanin oma esimese Henry reaktsiooni teha kas täna või homme, nii et loodetavasti näen, et mõned asjad kristalliseeruvad JUST FINE temperatuuril RT, kui vastavat stüreeni teha.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Õppige töötama ilma rotovapita. Te ei vaja seda, kui te töötate korteris, kus on inimesi ümber, ma eeldan, et kui te võtate sellise riski, siis te ei tee kuskil selliseid koguseid, mis õigustaksid sellist kulu või muudaksid selle isegi mõistlikuks.

Täiustage oma tehnikat ilma rotovapita, kui teil on seda vaja, et teha oma elu kristalliseerumisega lihtsamaks, siis on lihtne vastus, et teie tek on sitt ja te peaksite seda kõigepealt täiustama, rotovap on midagi, mida kasutate, kui olete omandanud vaakumdestillatsiooni ja kõik muu, kui teil ei ole aega, sest te toodate kilogrammi ja te olete kindel, et saate töötada rotovapiga, tehes samal ajal teist sammu sünteesi, et vähendada oma töökoormust.

Ma ei kasuta lahusteid uuesti. Ma täiustan meetodi, millega ma töötan, siis töötlen kogu oma materjali puhtates laboratoorsetes lahustites, kui ma olen sünteesiga valmis, puhastan ja vabanen jäätmetest, Kui ma peaksin uuesti destilleerima ja kuivatama näiteks 10-20 l IPA-d, siis jah, ma kasutaksin vist rotovappi, kuid minu jaoks isiklikult on mõistlikum osta reaktiivid ja toota kvaliteetset toodet, mis on palju raha väärt, kui istuda paigal ja mitte teha midagi, püüdes säästa paarsada eurot, samas kui ma võiksin kulutada selle paarsada eurot, et teha paari tuhande euro väärtuses toodangut. Suuremas mastaabis on aeg raha.
 
Top