reakemiline met?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hei, ma mõtlesin, kas kellelgi siinkandis on kogemusi Euroopast tuleva metaga, kas tänapäeval on enamasti racemic või d-meth?
Im küsib seda, sest paljud inimesed nüüd kurdavad, et see on palju nõrgem kui varem ja ma mõtlesin, mis on muutunud paar aastat tagasi
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ma võin seda teooriat tõestada, kuid põhjus, mida ma arvan, on täpselt see, mida te arvate. See on ratseemiline sinc chez efedriin on piiritletud.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jah, aga kas enamik tootjaid ei eralda tänapäeval isomeere?
Ma arvasin, et nad teevad seda, kuid ma arvan, et raseemiate müümine on lihtsam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, D-metaani müümine 100 $/g eest on raske, kui inimesed müüvad D-, L-metaani 30 $/g eest ja enamik inimesi ei tea erinevust
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ma arvasin, et nende 2 tüübi vahel on suur erinevus, seega ka hinnavahe. Või lähevad inimesed enamasti selle järgi, kuidas see välja näeb? (killud)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nad küsivad lihtsalt metamfetamiini ja saavad metamfetamiini, kuid raseemiline. See on rund umbes 50% kaotus eraldada ja kõige kunagi kuulnud isomeerid. 🤷‍♂️
Ma püüdsin seda oma tarnijale selgitada, ta ostis Liebermanni reaktiivi ja näitaks mulle, kui puhas on tema toode 🤣. Ei saa kuidagi öelda talle, et liebermann ei ole midagi pistmist quallity, vaid lihtsalt aine kategooria ja koos racemic puhtus enamasti on 85-95%, kuid 50% on l-meth (teoreetiliselt)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
On suur erinevus, kuid seda peab teadma, et teada. Ma kahtlen, et 10% alla 40-aastastest suitsetajatest on kunagi näinud D-methi. Paljud inimesed seostavad närvilist ja närvilist tunnet hea metaga, kuid see on tegelikult L- meta efekt. Ma suudan D- ja L-meetodi kristallide järgi eristada, kuid mul kulus palju otsimist, et leida selle kohta usaldusväärset teavet. Siis on võltsained ja see on iseenesest vildakas. Ma suudan eristada puhast D-d, puhast L-d ja puhast D-d, L-d, aga kui see ei ole puhas, siis ma lihtsalt arvan. Sa sitt, kui sa nägid mõned võltsitud ained, nad näevad rohkem välja nagu metamfetamiin kui metamfetamiin.
Siin on fenüülisobutüülamiin


jicmbdn2bg-jpg.18334
isopropüülbensüülamiin

BfmTpGFlUd

Benseenimetanamiin
 
Top