Mõistlik viis amfetamiini sünteesimiseks (enamasti) omatehtud seadmetega?

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ma tean, et korralikud laboratoorsed vahendid on mingil põhjusel olemas, kuid ma olen näinud inimesi, kes vannuvad selle peale, et ilma selleta on võimalik. Kas see on tõesti nii ja kas keegi soovib jagada oma meetodeid?

Labori eq kogumine tundub praegu lihtsalt natuke hirmutav opsec, õige kraami leidmine ja selle eest maksmine. Aga ma kavatsen küll tulevikus hankida!

Tänud igasuguste nõuannete eest!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Sünteeside tegemiseks ei ole optimaalne minna väljapoole laboratoorset varustust, sest kodused esemed/seadmed ei ole valmistatud nii, et nad peaksid vastu korrosioonile, temperatuurierinevustele ja mõnel juhul ka rõhule.

Seega võtate põhimõtteliselt suure riski oma tervisele ja sorounding.

Sellega võite põhimõtteliselt lihtsalt lugeda foorumi sünteesi, milliseid seadmeid on vaja ja kasutada midagi sarnast, ei ole tõesti raske. Kui seal on kirjas, et vajate 500mL keeduklaasi, kasutage lihtsalt roostevaba potti või klaaspotti.

Jällegi, ma ei kiida seda tööviisi heaks, see on ohtlik ja ebaturvaline. Palju õnne
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Täname vastuse eest!

kas happed ei söövita roostevaba terast?

Ma arvan, et teil on siiski õigus ja ma püüan saada kõige olulisemat kraami.

10L RBF, 5L RBF, kuumutusmantel, kondensaator, termomeeter, vaakumpump ja mõned täiendavad keeduklaasid.

Tahaksin teha amfetamiini sünteesi p2np-st naatriumborohüdraadi ja CuCl²-ga. Kas mul oleks sellega hea hakkama saada? Samuti kui ma ei saa vaakumpumpa, jääksin kas IPA-destilleerima või laseksin sellel ise aurustuda? Aga destilleerimine oleks ilmselt liiga kuum ja aurustuda laskmine on IPA raiskamine...
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Jah, nad teevad seda, sellepärast tegin selle avalduse ja andsin teile kaks asendusvõimalust.

Minge sünteesiaruandesse ja lugege, seal on nimekiri kõigist selle sünteesi jaoks vajalikest seadmetest ja sammudest, kuidas minna.

Ei, te ei vaja vaakumpumpa, kui te ei soovi vaakumdestilleerida või vaakumfiltreerida.

Te ei tohiks aurustada ipa avatud mahutis, amfetaminoil oksüdeerub avatud õhus ja seal on suurem plahvatusoht, hästi kuna, te aurustate tuleohtlikku lahustit avatud õhku.

Parimate soovidega
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Hea küll, ma loen veel veidi, enne kui küsin. Tänan vastamise eest :)
 
Top