saada tasu IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on vaja lahendust krediitkaardimaksete vastuvõtmiseks Brasiilia klientidelt. Mul on korduvad igakuised IPTV teenuse tellimused. Mõtlesin offshore-firma peale, kuid pean registreeruma makseväravas ja nad nõuavad minu kui esindaja isikuandmeid. Tahaksin teada, kas kellelgi on ideid, kuidas ma saan jätkata maksete vastuvõtmist oma krediitkaardile, ilma et keegi saaks neid jälgida, ja teha väljamakseid "läbipaistvalt"? Võib-olla mingi keerulisem offshore skeem? Või mingi võltsitud vahendaja? Oleksin tänulik ettepanekute ja/või mõne lahenduse teenuse eest, et saaksime läbirääkimisi pidada ja koostööd teha.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Kõlab, nagu oleks teil ettevõte loodud nagu LLC või midagi sellist? Minu kogemuse kohaselt võimaldab õiguspärane toodete/teenuste ostmine ja müümine ettevõtte kaudu, mille kaudu saab arveid jne esitada, makseteenused/kaart jne olla ettevõtte nimel ja teie isiklikest andmetest eraldi, kui need on õigesti seadistatud. Ma arvan, et see sõltub ka sisse- ja väljaminevate $ summast ja selle konkreetse riigi eeskirjadest. LLC tundub populaarne, kuid kellel on keegi nimi kasutada võib olla problemaatiline sõltuvalt olukorrast. Ma kasutasin alati legaalne väikeettevõte ja lisasin kõik $ sisse sularaha arve või krediitkaardi makseid koos tavalise äri, maksnud maksud enamus $ liiga, mis ei olnud sularaha. Tegin seda mitu aastat, kuni ma ei saanud enam ise teha tööd tervise tõttu. Mul ei olnud kunagi probleeme, kuid ma ei olnud ka väljaspool riiki ja see on hoopis teine asi. Juriidiline / finantsnõustaja oleks kasulik kohapeal, ei ole kindel, kas on olemas või mitte, kuid kindlasti mõned küsimused Saul Goodman tüüpi võiks käsitleda. Ei ole kindel, kas sellest on abi, kõlab nagu oleksite juba asutatud.
 
Top