Värvaine eemaldamine punasest/sinisest maksuvabast diislikütusest.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Hi eemaldamine värvaine maksuvabast diislikütusest praegusel gaasi hinnatõusu ajal võib olla potentsiaalselt suur rahasumma, kui seda tehakse tööstuslikus mahus.
Värvaine eemaldamine peaks olema üsna lihtne protsess, mis läbib vaakumfiltratsiooni, kasutades ränidioksiidi või aktiivsütt.
Näiteks niimoodi.
Minu küsimus oleks, kas see oleks tööstuslikul tasandil teostatav? samuti olen kuulnud hapete kasutamisest diislikütuse keemiliseks pleegitamiseks. mis oleks teostatavam?
Ja viimane ja ilmselt suurim probleem on see, et valitsused on pannud nendesse diislitesse markerid, mis aktiveeruvad, kui lisatakse mingi reaktiivi ja mida kasutavad tolliametnikud/maksuametnikud.
Nii et kui kellelgi on mingi ülevaade,ideid kuidas teostatav tööstuslikus mahus toimimine välja näeks võite kommenteerida siin.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Granuleeritud aktiivsüsi (BGAC), mis on süsinikupõhine, on sobiv adsorbent.
Tartrasiin on Morgan Chemical Company poolt toodetud tatrasiine; Muud kasutatavad reaktiivid on fosforhape (H3PO4) ja lahjendatud soolhape (HCL) ja naatriumhüdroksiid (NaOH). Seetõttu põhjustaks eespool nimetatud lahuste lisamine punase värvaine värvuse eemaldamist diislikütusest
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tänan teid sisendi eest. see on väga väärtuslik. pärast eespool nimetatud lahustega värvuse eemaldamist eralduvad kütuse ja lahuse kihid või tuleb need mõne lahustiga ekstraheerida?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Seda tuleb filtreerida vaakumiga puuvillase või paberfiltri kaudu. Proovige ja öelge siin, mis on parim.
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
minu sõber töötab rafineerimistehases ja ta ütles mulle, et kütusele lisatakse uut värvainet(SUDAN) ja seda on raske värvusest lahti saada. mul on selline kütus, ma võin proovida värvust muuta lihtsalt öelda, kuidas
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jah ma kuulsin. neil on kütuses ka markerid, mis reageerivad reaktiivi tilgaga isegi siis, kui need on värvitud. kui su sõber saaks võimalikult palju infot anda, oleks see vinge.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kas diislikütuse suuremahulisest puhastamisest saadakse mingit kasu?:unsure:
Ma mõtlen, et maksuvaba diisel on umbes 0,5 dollarit odavam kui tavaline kütus, kas see on seda väärt?
Ja trahvid on suured selle kuriteo eest. Olen kuulnud umbes 1000 dollarit ühe kütusepaagi kohta.
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
See on väga hea mõte. See on seda väärt ainult tohutu mastaabi puhul, näiteks 20k 50k gallonit päevas tüüpi müügi puhul. Ja see peab olema märgatav, sest seda diislikütust tuleks transportida ja töödelda, et eemaldada värvainet, mis sellises mastaabis vajaks tehasesarnaseid seadistusi.

See ei ole imo seda väärt.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
üks tark mees ütles kunagi.........cat pesakond
 
Top