palume abi, et lõpetada helional mda kohapeal palun.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
mul on nüüd vaja kedagi, kes sõidab Portugali ja tuleb lõpetada see on viimases etapis, kus me lisame ksüleenile
Ma ei tea, kuidas seda teha või isegi, mida see on teha nüüdsest - kuid mul on kristalliseerunud kujul, mis ilmnes, kui see oli alandas ph hüdrokloriidhappega ja kristallid moodustusid. kuid nüüd ma tean, et me peame tegema mõne sammu koos ksüleeniga - kas keegi saab aidata
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Lahus jahutati ja ekstraheeriti ksüleeniga. Lahus filtreeriti ja filtraat pesti ksüleeniga ning ksüleenikogused lisati kokku. Ksüleenile lisati umbes 100 ml conc HCL-i, mida loksutati ja eraldati. Vesilahus ekstraheeriti ksüleeniga ja ksüleen eraldati. Seejärel vabastati amiin NaOH-ga veepoolsest osast ja töödeldi seda tavalisel viisil, et saada MDA"

leidsin selle ühest teisest küsimusest, loodetavasti aitab ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
hei - ma tõesti ei saa aru. - It´S : algusest lõpuni ei ole päris selge, mida teha

esiteks - kui mul on juba sool - kuidas ma sealt "ekstraheerin"? - või on see nn "ekstraheerimise" protsess - mida siis kirjeldatakse?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Ma ei tea midagi mda-sünteesi kohta, kuid lihtsalt lähtudes soola teaduslikust määratlusest, ur lihtsalt üritab jagada mda-soola selle koostisosadeks, et saada puhast mda-d. hea näide selle kohta on puhas amfetamiin vs amfetamiini soolad (nagu amfetamiini sulfaat, dekstroamfetamiini sahharaat, amfetamiini aspartaatmonohüdraat ja dekstroamfetamiini sulfaat), mis on adderallis. ma ei tea, kuidas mda-soolasid eraldada, kuid võin proovida leida teile juhendi, kui soovite?
 
Top