Fenüületüülamiinide lahutamine L-karboksüülhapete abil [video].

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tere poisid, hiljuti palus @ImOutAlso sponsoreerida videot, mis käsitleb amfetamiinide optilist eraldamist L-viinhappe abil, nii et ma otsustasin selle tema nõusolekul BB liikmete jaoks avaldada.

Eraldamine toimub seekord L-õunhappega, kuid olen katsetanud mitmeid kiraalseid karboksühappeid: piimhape, asparagiinhape, mandelhape, glutamiinhape. Need kõik toimivad koos kärarikkama veel. L-hapetega töötatakse selle video järgi, D-happeid aga Pattoni poolt teises teemas esitatud meetodi järgi.

Ma lisan väga kasuliku dokumendi, milles on loetletud kiraalsed lahutusained, kuigi see ei ole ammendav, on see hea algus kõigile, kes on huvitatud kiraalsetest lahustustest.

Ilma pikema jututa palun nautige ja vabandage väikeste kõrvalekallete ja ebaefektiivsuste pärast, see on lihtsalt kontseptsiooni tõestus!


 

Attachments

  • 9PpBfWUaIc.pdf
    562.1 KB · Views: 898
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Täname teid video ja jõupingutuste eest! Ma arvan, et võin öelda, et BB foorumi kogukond hindab seda kõrgelt.

P.S. Ma lisan ristviited sarnaste teemade teemadele.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Mul on mitu küsimust, vaatame, kas saan neid kommenteerida. Mul on puhas L-piimhape
1. Ma lahustan amfetamiini vees proportsioonis 1,1 ja ekstraheerin selle aluse
2. ekstraheerin amfetamiini aluse eetriga
3. aurustan eetri nii, et järele jääb ainult amfetamiini alus ja lahustan selle happes.
4. D-amfetamiin ei lahustu ja ekstraheeritakse eetriga
5. ümberkristallisatsioon.

Kas ümberkristalliseerimiseks võib kasutada IPA-alkoholi või mõnda atsetooni asendajat? Minu elukohas on raske leida puhast atsetooni, sest sellest võib teha lõhkeaineid.
 
Top