Metanool on otsa saanud, kuid A-õli on olemas

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sõbral on mõned pudelid A-õli, kuid meil on otsas metüülalkohol, mida me kasutame, et segada õli seejärel hapestamine väävelhappega, et saada suurepärane toode.
Nüüd wen meil on otsas Metüül mõned inimesed ütlesid, et etüülalkohol 96% ja 4% vett on ka teha tööd, kuid im ei ole kindel.
Mis te arvate, mida on parim teha, võib-olla ma saan leida isopropanool tööstusklassi, atsetooni 99%, kuid mida te arvate, et on parim teha.
Tnx vastuste eest,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Kindlasti tsetoon, sest kuivab palju kiiremini ja kujutab endast vähem terviseriske ning märkate, et tulemus on parem.
isopropanoolil on minu arvates liiga tugev haiglalõhn ja liiga kõrge viskoossus.

Aga mida kuradit sa vee peale saad ? Väldi seda nii palju kui võimalik
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Müüte oma amfetamiini pastana? Või kuivana?
Jah, te võite kasutada 96% etanooli, kui te müüte seda märjana...
kui te müüte seda kuivalt ja tsentrifuugiga kuivalt: ärge kasutage etanooli, sest osa amfetamiini lahustub 4% vees.
Ma ei ole kunagi kasutanud atsetooni amfetamiini sulfaadi jaoks, ainult amfetamiini hcl jaoks..
Ei ole kunagi kasutanud ka ipa amfetamiini jaoks..
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jah, see on märg, mis on siin hinnas, et müüa kraami, nii etanool võimalikult selge on parim variant ma arvan, et veel üks küsimus kogu protsessi kohta.
Ma vaatasin, kuidas nad teevad pastat, see on nagu põrgu köök, mõned saavad happega põletada mõned ph lähevad alla 5, nad teevad seda silmaga nagu vanaema, kui ma kasutasin ph paberit ma nägin, et see on vale, ma arvan, et kõige tähtsam on see, kuidas sa tilkad accid õli ja alkoholi lahusesse, nad segavad 1:1,5 suhe õli ja alkoholi ja siis nad tilkavad hapet pudelist ühe liitri väävelhapet nagu 4/5 supilusikatäit ja siis algab reaktsioon, mis on lilla nagu sa paned vee kuumale plaadile koos õliga.
Minu jaoks on see vale, kuid nad ütlesid, et see on see, mida nad õppisid.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jah, see on põrguköök nii, saate teha paar asja, et seda vältida, esimene on: pange oma etanool/metanool külmikusse, nii et see on miinus 24 kraadi, teine on lahjendada oma hapet.
ph kohta võin ainult öelda, parem mõõta liiga palju... kui liiga vähe...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei ole tuttav a-õliga ja ma ei ole kunagi näinud müügil olevat amfetamiini, kuid ma tean, et metanool on mõnikord metüleeriv aine mõnes sünteetikas. Idk, kus sa oled, kuid heet gaasi kuivati on metanooli ja ma destilleerida metanooli välja tuuleklaasi pesuvedeliku ja ma näen kraami auto p a it's kauplustes, mis on metanooli või segu, mida saab destilleerida kontsentreerida. Yall üritab teha etamfetamiini🤔 nüüd pean vaatama, kas see on üldse asi edit; Etüülamfetamiin tekitab amfetamiini ja metamfetamiiniga sarnaseid mõjusid, kuigi on nõrgemat potentsi. ekvipotentses annuses on etüülamfetamiin subjektiivselt vähem eufooriat tekitav. [tsitaat].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
See on väga hea viis ainete saamiseks, kuid antud juhul tahavad nad lihtsalt kasutada metanooli lahustina sulfaadi välja soolamiseks.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma saan pool kilo seda kraami ja see on sitt, nii et ma pidin saama 100ml õli teha puhas partii ja thrn segada selle poolega, et panustada hea kraam.
Kas aine on erinev, kui ma kasutan fosforhapet, väävelhapet või mõnda muud hapet?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jah, see annab erineva toote iga sorti happega

h2so4 annab amfetamiinsulfaadi
Hcl annab amfetamiini hcl
jne jne jne jne...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mida te eelistate?
See meetod ma arvan, et ei ole stimuleeriv nagu teised, seks = 0 rääkimine = 0 magamine hästi.
Mis võib nii valesti olla, kui ma ostan pastat teistes kohtades, et pasta on crasy mul on võimu töötada, mõtlemine, seks kogu öö jne jne. Aga see amf annab mulle ainult ärkamise hommikul ja mitte palju muud!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Proovisite uuesti pastat õliks teha? Ja kristalliseerite uuesti metanooli ja h2so4-ga? Võib-olla on teie pasta lõigatud palju kofeiini...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ei no ma tahan lihtsalt teha 100ml õli "puhtast" kraamist ja siis lisada see lõigatud kiirus.
Ma tean, kui palju nad lõigatud ja see on liiga palju minu klientidele.
Nad teevad 2kg poolest pesast, 500(a)800ml(Met) ja lõpus pärast hapestamist lisavad 800gr kofeiini.

Nii et ma tahan lihtsalt lisada puhast pastat sellesse kofeiini täis kraami, et saada võimalikult head.
Näiteks mul on 700gr, et segatud kiirus ja 100ml õli.
Lihtsalt teha 100ml õli + 150 ml alkoholi ja hapestada, et, siis pärast ma saan õige PH panna külmikusse ja morrning lisada, et kõik, et see kõik see lõigatud kraam.
 
Top