4MMC venekeelne süntees

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Tere. Ma leidsin kunagi kuskil vene foorumis sünteesi, kus 100g bk4 lahustati 500ml benseenis/tolueenis. Seejärel lisati 100g NaOH-d 500ml veele ja need kaks vedelikku ühendati üheks. Järgmises etapis lisati 200ml metüülamiini 40% vees ja kogu asja keedeti 2h.

Mis eesmärgil lisati NaOH-le veel vett? Pärast 2h eraldati kihid ja kohe hapendati ilma orgaanilist kihti pesemata, seega saan ma aru, et lisavesi ja NaOH teenis õli kihi inokuleerimist jah?

See tõstatab minu jaoks väga olulise küsimuse, millele tahaksin vastust.

Kas ma saan seda teha ka teisiti? Nt. annan 100g BK4 500ml tolueenile, järjest 200ml M40 ja kuumutan kogu asja segades 2h.

Pärast 2h, kui valan kogu asja suuremasse anumasse ja lisan ainult 100g NaOH-d 500ml vees, et loputada kogu eelmise etapi lahus välja, kas kogu asi tuleb välja nagu algses retseptis?

Lisada NaOH lahust vees ainult tolueenikihile või ka 1. etapist pärit kahefaasilisele segule?

Ma ei vaata neid kui autoriteeti mitte vähem olin uudishimulik selle meetodi lihtsuse ja põhimõtte kohta.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Venemaal valmistatakse rohkem mefedrooni kui kusagil mujal maailmas, nad teavad mefedroonist palju.
te ei pea alguses lisama leeliselahust.
tee seda niimoodi:
võtke 500 ml benseeni, lahustage selles 100 g bq-4. lisage sinna 200 ml metüülamiini 40%. reaktsioon peaks toimuma 50-60 kraadi juures 4 tunni jooksul.
pärast seda loputate külma destilleeritud veega 1:1. Võite lahustada vees söögisoodat koguses 50 g 1 liitri kohta.
pestakse mitu korda, et vähendada metüülamiini lõhna. pärast seda hapendatakse õrnalt neutraalsesse keskkonda.
pigistada, loputada jääkülma atsetooniga ja kuivatada.
mefedroon on valmis!
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
benzen on toxik ainult idioot tehtud see seal kasutada seda, sest muud on illigal ja ei saa kasutada dcm või nmp
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
isik, kellele ma retsepti kirjutasin, küsis konkreetselt sünteesi kohta benseeniga. te võite kasutada diklorometaani, nmp. teiste lahustitega, erineva reaktsiooniaja ja temperatuuriga. Mina kasutan alati dhm.
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid vastuse eest. Mind lihtsalt hämmastas, miks nad ikkagi lisavad 20% NaOH lahust vees bk4, m40 ja benseeni segule võrdse mahuga benseeni.

Sa räägid 50g NaOH-st 1L vees, nad annavad 200g 1L kohta. Mida see muudab või mida ma sellega saavutan?

Loputan NaOH lahusega mul on ainult benseeni kiht või kogu lahus enne kihtide eraldamist?
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Kas ma pesen külma veega kogu asja või eraldatud ülemise õlikihi?
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
pesta ainult saadud õli.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Labori apvp ja mmc
Dcm/NMP / dsmo/etüülatsetaat parim tehtud mmc jaoks
 

Attachments

  • NwBm9LZctv.jpeg
    NwBm9LZctv.jpeg
    399.4 KB · Views: 208
  • zPcMFsQ3yK.jpeg
    zPcMFsQ3yK.jpeg
    803.8 KB · Views: 193
  • 8ThVrdoHPu.jpeg
    8ThVrdoHPu.jpeg
    604.5 KB · Views: 189
  • xLUs3k1VRD.jpeg
    xLUs3k1VRD.jpeg
    532 KB · Views: 192
  • Ym30leC4vU.jpeg
    Ym30leC4vU.jpeg
    567.4 KB · Views: 205

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Plaanin kasutada DMF-i lahustina reaktsiooniks ja seejärel DCM-i ekstraheerimislahustina pärast vee lisamist.
 
Top