Safer Shake and bake meetodi läbivaatamine.

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Mulle andis selle retsepti üks sõber-keemik, öeldes mulle, et SnB on ohtlik ja see peaks olema ohutum.

Seal on mõned asjad, mida ma pean väga huvitavaks, teised on mulle väga mõistatuslikud.
Miks enamik inimesi ütleb, et kasutada ainult ammooniumnitraati, aga tema on selle vastu ?


Esiteks eeldab ta, et te olete teinud PSE ekstraheerimise oma pillidest. Ma ei saa kommenteerida, kas see töötab purustatud pillidest.

Ja ma ei saa otseselt jagada ekstraheerimismeetodeid, kuna see sõltub konkreetsetest pillide koostisosadest ja täidisest.

=======

Ma olen endiselt SnB vastu, kuna see nõuab teaduslikult survekindlaid seadmeid, kuid kuna te nõuate, siis juhin teid vähemalt väiksema riskiga protseduuri läbi.

1.valides õige kolvi reaktsiooni jaoks, mida ma soovitan on vana tulekustuti 🧯 kuid veenduge, et see on täielikult suletud (soovitavalt kontrollventiiliga, mis avaneb ja sulgub nõudmise korral).

2.Ärge kasutage ammooniumnitraati, sest sellel on suurem kalduvus plahvatada. selle asemel kasutage ohutu ammoniaagi allikana ammooniumsulfaati või ammooniumkloriidi.
3.Aluseks oleks muidugi naatriumhüdroksiid. kasutage alati küllastunud lahust, et vähendada reaktsioonis kasutatava vee kogust, kuna see tarbib kiiresti liitiumi ja tekitab soojust.

4.Lisage mittepolaarne lahusti ammoniaagi soolale (lahustumatu).
5.Seejärel lisage naatriumhüdroksiidi lahust järk-järgult (mitte korraga), kuna see tekitab kiiresti soojust.

6.Reaktsiooni käigus eraldub kõrvalsaadusena ammoniaagigaas, naatriumsulfaat.

7.hoidke reaktsioonikolbi kogu aeg jäävannis. see on väga kasulik, et vähendada ammoniaagi vedeldamiseks vajalikku rõhku.

****Ventiili aeglaselt avada iga 2 või 3 minuti järel, et rõhku vähendada.

****. Ammoniaagi vedeldamiseks kulub umbes 20-30 minutit.


Nüüd SnB jaoks :

1.Kallake kõik pseudoefedriin, efedriin, fenüülpropaanamiin või muud asendatud beeta-hüdroksüfenetüülamiinid .

Märkus : võite kasutada ekstraheerimisest Tek saadud mittepolaarset kihti, kuid saadud toode on vähem puhas.

2.Hankige liitium-metallriba (hoidke seda alati mittepolaarses lahustis, et vältida oksüdatsiooni ja tulekahju 🔥). lõigake see kääridega umbes 2x2 cm suuruseks ja lisage aeglaselt 2-3 liitiumitükki reaktsioonikolbi iga 5-8 minuti järel. raputage kolbi ettevaatlikult pärast liitiumitükkide lisamist, et amiin (mittepolaarne kiht) puutuks kokku vabade liitiumioonidega (vedelas gaasilises veekihis).

Märkus : avage ventiil, et rõhk mahutis enne plommi avamist langeks. see on äärmiselt oluline teie ohutuse tagamiseks.
Pärast metallitükkide lisamist sulgege mahuti alati uuesti.

3.See protsess võtab umbes 40-120 minutit .

4.Pärast seda. rõhuvabaks mahuti ja viia kõik keeduklaasi, kiiresti saada reageerimata liitiumi välja lahusest ja panna see mittepolaarne lahusti, et vältida tulekahju.

5.lahus on pruuni värvi (näitab reageerinud liitiumi). kõrvaldage vesikiht (sisaldab ammoniaaki) ja hoidke mittepolaarne kiht (sisaldab toote vaba baasi).

6.peske kütusekihti 3 korda veega, et vabaneda hõljunud ammoniaagist (vajalik samm. kui jätate selle sammu vahele, on lõpptoode segunenud ammooniumkloriidiga).

7.Kasutage H2SO4 Ja söögisoola, et mullitada HCL gaasi kütusekihti.

8.Saadud sool on lahustumatu ja sadestub kohe.

9.pesta toode külmakülma atsetooniga.

Viimane ja väga oluline märkus : selles reaktsioonis on oluline kasutada soola vormi (pseudoefedriinvesinikkloriid).
kui te otsustate kasutada vababaasi kütuse kujul, peate kasutama ammoniaagi allikana ammooniumkloriidi.

Olge kogu asjaga ettevaatlik. Ma olen endiselt selle vastu, kuid kui sa tahad seda teha, siis teed seda. Ma ainult aitan teil vähendada riski kemikaalidega töötamisel.

## Mõõtmised

nendest mõõtmistest piisab 3000mg pseudo vähendamiseks.
1. Lisage 36g naatriumhüdroksiidi 75ml veele ja veenduge, et kõik lahustub ja lahus saavutab toatemperatuuri 🌡️.
2. Ammooniumkloriidi jaoks on vaja 53g. ammooniumsulfaadi jaoks on vaja 66g (mõlemad annavad sama palju ammoniaagigaasi).
3. Kütuse jaoks on 50ml rohkem kui piisav.
4. Kui on vaja täiendavat gaasi (mahuti on rõhu all hoidmiseks liiga suur), lisatakse reaktsiooni otse 2,5g NaOH (tahke vorm) + 4g ammoniaagisoola segu ilma vett lisamata. seda suhet 2,5/4 võib iga 3 minuti tagant õrnalt segades korduvalt lisada, kuni on kogunenud piisavalt vedelikku (võib korrata kuni 35 korda).
5. liitium: ühest CR123A patarei ribast piisab enam kui 3000mg jaoks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
esialgu näeb see elujõuline välja. Ma ei arvutanud arvandmeid. Tahan mainida, et te ei vaja küllastunud lahust, te VÕITE segada NaOH ja ammooniumsoola kuivalt ja tilgutada sellele vett. Reaktsioon teeb Vesi, mis hoiab seda siis on vaja ainult 1/2 grammi(pool A aku väärt) liitiumi. ka plastist veepudelid(thinones) on mõeldud üle 100 psi ja Soda pudel 130psi, kuid CAN tavaliselt hakkama 150 psi Anmonia on vedelik toatemperatuuril 100 psi. nad ei plahvata spontaanselt nad triibutavad kõigepealt. Ma olen näinud 2 liitrine pudel läheb 12" kõrgelt 24" kõrgele enne kui see lõhkeb. Kui see hakkab venima, on aeg seda ventileerida(või kui sa ei saa seda pöidlaga mõlkida)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
ammooniumi suhtarvud on valed😕 53 grammi NH3CI on sama kui 132 grammi(NH3)²SO⁴. kui üks matemaatika on halb, on tavaliselt mitu halba Ja. sageli tähendab see, et autor EI OLE suuteline reaktsiooni tasakaalustama, mis on halb märk.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
kas me ei kuule lugusid, et inimesed teevad oma autodes raputusi ja küpsetusi ? kas see ei vasta tõele? Mis juhtub, kui suhtarvud ei ole täpsed? Lisandeid? või see lisab jäätmeid? või see lihtsalt ebaõnnestub ?

mis vahe on ammooniumnitraadi, sulfaadi või kloriidi kasutamisel ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, inimesed teevad seda oma autodes, seljakottides põhimõtteliselt kõikjal. Mets on sageli atraktiivne koht. Tavaliselt ei saa s&b meetodit täpselt arvutada, sest reaktsioon ei ole kontrollitud ja kemikaalid ei ole puhtad. Mõned meetodid kasutavad terveid purustatud tablette või isegi terveid purustamata tablette. Seal on mitu reaktiivid erinevalt kasutatakse, kui lisate vett, mis põletab palju liitiumi, nii et ma olen näinud retsepte pool AA patarei 2AA patareid põhimõtteliselt on 1 grammi patarei (0,94g vastavalt Energizer viitab arenenud liitium AA's 15 aastat tagasi ) kohta 5000 mg. (2 kasti sageli).
Selles konkreetses stsenaariumis on erinevus sulfaat chlidr ja nitraat vähe, sest kõik, mida te teete, on Cracking see vabastada ammoniaagi , kuid ma kujutan ette Nh⁴Cl + NaOH = NH³(g), NaCl ja H²O, mis on paar tagajärjed. See lisab vett edasise reaktsiooni käivitamiseks ja vesi sööb ka teie liitiumi. (NH³)²SO⁴+NaOH=Na²SO⁴, 2NH³, 2H²O. Pange tähele, et siin tehakse naatriumsulfaati ja see on hea kuivatusaine. Sidumine 8 vee molekuli kohta, nii et ammooniumsulfaat vajab kindlasti vett. Siis NH⁴NO³+ NaOH=Nh³ gaas. H²O ja NaNo³. Naatriumnitraat, mis näib olevat võimeline varastama natuke liitiumi. Ükski neist ei tee ega katkesta reaktsiooni. Liiga vähe võib põhjustada mittetäieliku reaktsiooni ja liiga palju jätab lihtsalt rohkem prügi oma käiku. Ainus täieliku ebaõnnestumise oht on selles, et ei tee piisavalt rõhku vedeldamiseks ja ei tee oma solvatud elektrone ( liitiumpronksi).
ESMANE ASI ON KÜLVATA KAHTLUSI AUTORI VÕIMEKUSES. Olen näinud palju retsepte, mis kindlasti ei ole tõestatud, sest nad on ühel või teisel viisil surmavalt vigased. Paljud inimesed võtavad tohutu riski ja raiskavad raha halbade retseptide peale. Ei pea olema edukas, et oma maja maha põletada ja vangi minna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NAOH ja ( NH3)²So⁴ suhe peaks olema 1:3 JA NH³ CL suhtes on suhe 3:4.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas süntees siis toimib? Ma tahan valmistada metamfetamiini, kuid ammooniumnitraati on raske saada, seega tahan kasutada ammooniumkloriidi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Minu arvamus on, nagu kirjutatud, ei ole. Teine samm 7 ( reaktori korduv avamine ei toimi. Niipea, kui te lasete rõhu maha, muutub ammoniaak gaasiks, teie solvatud elektron hävitatakse koheselt ja te olete tagasi 1. ruutu. Kui sa lisad liitiumi, ei saa sa enam rõhku maha lasta. Muud probleemid, mida ma näen sellega, hõlmavad üldiselt 1 grammi liitiumi on tehniliselt 5 korda rohkem kui vaja ja tavaliselt kasutamisel kaks korda rohkem kui vaja, kogu lisavesi NaOH "küllastunud lahuses" sööb läbi sittagi ja ei ole mingit põhjust kasutada küllastunud lahust, kuna reaktsioon teeb piisavalt vett, et ise lõpule viia, kui see käivitub. Ma ei ole isegi üritanud seda arvutada, kuna ei ole võimalik arvutada, mis juhtub ainega reaktsiooni sees anumas, millesse sa ei näe, kuid selles skeemis on kindlasti piisavalt vett, et seda tappa
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Ma saan aru, mida te mõtlete. 75ml on palju vett, ma arvan, et ta soovitas seda, sest ta tahab, et NaOH lahus jahtuks enne segamist, vähendades kuumust, et vähendada riski.

Mina kasutasin lihtsamat meetodit, kus ma panin kõigepealt liitiumi, PSE, NH₄NO₃ kõik koos kütusesse, NaOH viimasena. Siis 5 ml vett ainult reaktsiooni käivitamiseks.

Tavaliselt panen terve patarei liitiumi, sest poole hoidmine eraldi konteineris ja selle ümberpaigutamine on tüütum kui lisaliitiumi maksumus. isegi CR123A patareid, sest need on mõnikord odavamad Energizer AA liitiumpatareid.

Tänud tagasiside eest. see on tõesti kasulik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Milleks postitada JÄRGMINE KÕIGE KÕRVALINE SnB-retsept? Nagu poleks selle konkreetse meetodi ümber piisavalt segadust ja linnalegende. Milleks seda veel lisada? Ma olen postitanud turvalise viisi, kuidas seda edukalt teha - ja ma olen selle ohutuses piisavalt kindel, et ma teen seda klaaspudelis, et seda veel lisaks teha. Kõik, mida te peate teadma, on juba kirjutatud ja postitatud sellel saidil. Piisavalt lihtne, et täielik noob aru saada. PDF-faili, mida Flatline ei kirjutanud. PDF, mida Douda uuendas. SnB video Hamiltoni farmakopöast - "Kuidas mitte valmistada metat" ja AthenaLeaks Rocky Mountain Police SnB keeduvideo. Kõik, mida ma tegin, oli see kõik kokku panna ja välja mõelda, ja ma arvasin seda ilma ametliku keemiakoolituse/kogemuseta, ilma ennast vigastamata. Miks peaks ratast uuesti leiutama?

Ilmselt otsustab igaüks SnB-d teha omal riisikol. Olles seda öelnud, on see retsept teie "keemikust sõbra" poolt kohutavalt ignorantne ja vastutustundetu ning tõsiselt eksitav, eeldades, et ta on professionaal, kes on võtnud aega, et optimeerida ohutust meie ülejäänud idiootide jaoks või midagi. Mul on kahju seda nii öelda, sest, nagu ma ütlesin, ma ei ole keemik, ma ei ole isegi kunagi keemiaklassis käinud, aga ma võin seda retsepti vaadata ja öelda, et see ei toimi. See mitte ainult ei toimi, vaid on isegi tõenäoliselt ohtlikum kui enamik juba kirjeldatud retsepte. Ta kirjeldab enamasti täpselt kaskareaktsiooni protsessi, aga see on kõik. Rohkem vett kui kütust? Tõsiselt? Kui ta tegelikult proovis seda ise enne, kui rääkis inimestele "ohutust viisist SnB tegemiseks" "Sertifitseeritud keemikult" ja kuigi te olete "selle vastu", otsustate teisi ikkagi valesti informeerida, teades väga hästi, et te ei tea. Kui ta oleks seda proovinud, siis teaks ta, mis juhtub H2O ja Li reageerimisel ja et see läheb kiiresti valesti. Ta ei üritaks rohkem segadust levitada ... vaid suurendaks ohtu - täieliku teadmatuse seisukohalt.

--- "Ole ettevaatlik kogu selle asjaga. Ma olen ikka veel selle vastu, aga kui sa tahad seda teha, siis teed seda. Ma ainult aitan teil vähendada riski kemikaalidega töötamisel." --- ---.
Te ütlete, et püüate vältida kahju, mis see on?

Ma ei hakka seda lõhki rebima, see on jama retsept - ärge raisake oma aega ja raha. Nagu ma ütlesin, ma juba näitasin töömeetodit, mis on ohutu ja postitasin selle. On 100 erinevat viisi, mis toimivad, see, mida ma postitasin, ei ole "TÕDE", see on lihtsalt üks teine viis, kuidas nahka nülgida. Selles meetodis on nii palju mänguruumi. Kui sa mõistad, mida sa tegelikult üritad selle protseduuriga teha, siis mõistad, et seda on tegelikult raskem ära rikkuda. Kui sa nii väga kardad, siis kasuta klaaspudeli asemel lihtsalt tulekustutit, kui see sind paremaks teeb. Ma ei saa aru, miks muretseda ohutuse pärast, kui sa plaanid nagunii iga 2 minuti tagant seda kuradi asja tuulutada... mis lisaks kogu H2O-le tagab ka selle, et see ei tee sittagi. Sa lihtsalt põletad kogu oma Li.

Kõigile, kes plaanivad teha SnB, PEATE KÕRVALDA, et selle protsessi edukaks läbiviimiseks on olemas strateegia, meetod. See ei ole enam nii lihtne kui varem - te ei saa enam lihtsalt PSE, Anh NH3 ja Li pudelisse visata ja lihtsalt raputama hakata, et niimoodi metat toota. On põhjus, miks te lisate koostisosi taktikaliselt ja käsitlete seda eri etappide ajal konkreetselt. See on mõnevõrra temperamentne protsess... aga selleks, et seda teada saada, tuleb seda tegelikult proovida ja aru saada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MEES vaata ette nende klaaspudelitega. Mähkige need kananööri või millegi muuga. See ei ole mitte plahvatus, vaid 1000 fps klaasikillud. Kui pudelil oleks juuksekarva pragu, võiks see 10 psi juures plahvatada. Mason purgid on arvestatud 60 psi jaoks ja laboriklaas, mis on tehtud rõhu jaoks, on hea kuni 100 psi, aga sa oled selle lähedal või üle selle, ilma et sa täpselt teaksid ja klaaspudel ei anna mingit märki, et see hakkab plahvatama. Plastikpudelid venivad kõigepealt, nii et saad sinna üle joosta ja rõhu vabastada, kui see hakkab kõrgemaks muutuma
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
See on kahtlemata mõnevõrra hoolimatu. Ma teen seda selleks, et anda meile teistele veidi kindlustunnet. Ma ei tea, võib-olla ma ei peakski..... Ma ei oska seletada, kuidas see mulle nii kergesti pähe tuli
peale minu baasteadmiste ja kogemuste teistest eluvaldkondadest, mis läksid sinna sisse. Näitlik hoolsus lugemine ja uuesti lugemine igasuguse selle protsessiga seotud teabe ja selle mõistmine. Hea kuulamis/suhtlemisoskus - jah, elutute asjadega. Taim annab veevajadusest märku, kui taimed närbuvad. Samamoodi nagu see protsess annab teada, milliseid märke tuleb kuulata, mida see tähendab ja kuidas reageerida.

Ma peaksin märkima:
Ma kasutan suuremat pudelit, kui on vaja mitusada ml (1,5L) Ma eelistan neid kombucha pudeleid - nad on veidi paksemad kui enamik pudeleid, mida ma märkasin, ja nad on tehtud, et nad suudaksid natuke sisemist survet taluda. Teatud šampanjapudelid võiksid olla head, IDK küll korgiga.
Teine kaalutlus on kork. See on laiema suuga plastikust kork, nagu 3-liitrine limonaadipudel - märkasin, et see annab mulle esimesed hoiatusmärgid liiga kõrge rõhu kohta. Kork hakkab ülaosas välja paisuma - see on pudelil nõrk koht, mida saab "sisse suruda." Kui see kestab liiga kaua, siis kork väändub ja aur hakkab väljuma ja seda saab märku anda sumiseva heli järgi nagu veekeetja, ja kindlasti saab märku anda, et ammoniaak põletab nina ja silmad.
Ohutusabinõud? Mitte justkui... Ma improviseerin mõnevõrra lõhkekilbi, lastes seda 5 galloniga ämbrisse. Mulle meeldib kanatraadi idee...
Ma olen mõelnud, et võiksin pudelit ümbritseda/vahendada gorilla teibiga. Võib-olla teen fonebooksist kevlariülikonna.....
Ideaalis tahaks suurt läbipaistvat pleksiklaasist kilpi, millest saab käed läbi või alla pista... teate küll...
Kui näed seda New Englandi idioodi üleriigilistes uudistes kohutavalt vägivaldse ja jubeda SnB-õnnetuse tõttu, võid oma homie jaoks natuke viina välja valada.

o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
nah kui teie akgually kasutades plastkorki ma kahtlen, et see võiks saavutada 50 psi enne, kui õhk lihtsalt lekib välja. Especicially kui see on kuum
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kui ma algselt tegin edukat jooksu, pidin ma seda natuke aega soojendusplaadil soojendama, sest siin oli talveaeg. Ilmselt ei tea ma PSI-d, aga nagu ma ütlesin, ma viskan kõik sisse ja sulen selle ja ma ei pea seda avama enne, kui see on tavaliselt valmis. Kui on veel nähtav Li, siis ma lihtsalt raputan seda minuti jooksul, kui ma lasen sellel jahtuda, et ammoniaak kondenseeruks. Niisiis, ma mõtlen, mis iganes PSI, kork töötab. Kui te arvate, et see garanteeritult hakkab lekkima ~50 PSI, siis ma arvan, et see on ohutuse mõttes isegi parem kui klaasist RV kasutamine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mis. a. kuradi. Rollercoaster! Purgi otse kui põleti on eluiga umbes 5 minutit ja põhi langeb tavaliselt. Nii vähe kui rätik veepannis, kus jr on rätikuga, hoiab seda ära. Mason purgid, rõhu all keetmine vaakumid temperatuurid rõhu all. Ma kasutasin 3runs 32 mason purgi surve keetmine mõned päevad ja kasutasin crap välja plastist kaaned. @250f ja nad on natuke pehmed ja vajavad 1/ 4pööret, et kaane kinni tõmmata, enne kui nad jahtuvad või õhk imeb tagasi ja saastab seda (see on vesi, mis keeb 2 atmosfääri juures). 50 psi on kaubandusliku veoauto rehvirõhk. Võibolla oleksin üllatunud thugh, kes teab. Kuumutasin fenoolikorgiga katseklaasi ja kui see poppis, oli see defitely 100 psi. Ma olin üllatunud, et mul olid sõrmed, sest ma arvasin, et see plahvatas, kuid kork paiskus ära ja see oli nii vali, et ma lülitasin kõik tuled välja ja politseinikud koputasid minu uksele 3 minutit hiljem.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
@SoldadoDeDrogas @Frit Buchner Tänan teid selle kohta tehtud arvustuste eest.

Ma näen, kui ebatäielik ja tegelikult raskemini jälgitav see on. Ma arvasin, et see inimene üritas mind aidata, kuid ta juhtis mind vales suunas.

Ta ei soovita küll vett liitiumiga segada. see on ainult pesemiseks pärast reaktsiooni.
Ja ta ei alusta pillidest, vaid ta tahtis, et ma ekstraheeriksin Pseudo eelnevas ekstraheerimise etapis.

Oleksin pidanud selle ka postitama ehk ...

igatahes teised retseptid ei ole ka noob-sõbralikud. Nii et ma olen sellest nüüd kuidagi loobunud

Ma ei saa aru, kuidas inimesed ütlevad, et nad saavad seda teha oma auto pagasiruumis parklas või R.V. paari tunniga. kõigi sammudega...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pole probleemi, mu sõber.
Ma tahaksin mingil hetkel teha hea üksikasjaliku video seletuse. Vähemalt teen eksperimendi kohta veel ühe postituse. Oma viimasele postitusele tagasi vaadates tunnen, et ma ei teinud seda nii õiglaselt, nagu oleksin võinud - kuid see ei olnud mõeldud eraldi postituseks. Ma lihtsalt sidusin kõik muu kokku ja püüdsin näidata/selgitada, kuidas see töötas.
Minu postitus eeldab, et olete kogu muu materjali seedinud ja teil on põhiline arusaam.

Seda saab teha mõne tunniga ükskõik kus, sest igapäevaste esemete/toodete improvisatsioonivõimalused on peaaegu piiramatud. Te võite seda teha teatud purustatud pillidega ilma eelneva ekstraheerimiseta, kui ainus amiin on EP/PSE ja võltsained lubavad seda. Ekstraheerimine on vajalik ainult siis, kui tegemist on suure partiiga või kui midagi on lõpptoode gakking. Reaktsioon võtab ainult umbes tund aega, kui see, eriti kui teil on kogemusi ja te ei pea viitama. Peale selle peate lihtsalt filtreerima, kuivatama ja seejärel gaasistama reaktsioonikütuse. Filtreerige sool ja peske see atsetooniga. See ongi kõik... ja teil on hea toode, puhas d-meth - "crank." Seda on hea kasutada sel hetkel, kuid te võite edasi puhastada ja kristalliseerida jääks, kui soovite.
 
Top