Safrole ja NABH4 testimine

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Okei, tere poisid, ammu pole näinud, ma muidugi igatsesin teid kõiki, ma olen lihtsalt olnud hõivatud vandenõude ja intriigidega, teate küll, masterminding stuff...

Nii et mul on kaks küsimust ja ma ei tea, kas ma olen lihtsalt nii ülekoormatud, et ma ei suuda ise neile korralikku lahendust leida VÕI need valdkonnad on minu jaoks täiesti uued, nii et võib-olla ma isegi ei tea, KUST otsida...

Igatahes, siin see läheb:

1. SAFROLE, mis on destilleeritud fraktsionaalselt taimeõlist
Fraktsioonid tulid üle kuskil 232-236C ja kombineeriti, aga mingit tugevat lõhna, millega ma harjunud olen, kahjuks ei ole. Tundub selge õli, kerge kollase varjundiga, olin tõesti ettevaatlik, et fraktsionaalselt destilleerida ära kõik muu...
Ma tean safrooli külmutamisest -12C-le (aitäh erowid), aga mul ei ole praegu külmkappi kasutada, et näha, millised kristallid hakkavad välja kukkuma, kas on mingeid keemilisi teste, mis võiksid anda mulle kindla vastuse, kas see, mida ma sain, on tegelikult safrool, ilma GC kaudu testimata, peale keemistemperatuuri?

2. NABH4, ma olen üsna kindel, et mind lihtsalt peteti kilogrammi eest, kas see või ma unustasin äkki, kuidas seda kasutada pärast seda, kui olen seda juba mitu korda kasutanud. See lihtsalt ei töötanud. Võib olla, et see lagunes, kuna tundub, et müüja lasi vee tugevalt ühendile siduda? Kui nii, siis kuidas ma kontrolliksin naatriumborohüdriidi puhtust?

Tänud ja inimestele, kes mulle vastuseid annavad, valin välja parimad ja pakun ennast vahendajaks, kui neil kunagi midagi vaja läheb, ma leian selle neile odavalt ja võin saata kõikjale ELi piires. Mul on juba juurdepääs mõnedele suurtele kemikaalide tarnijatele, kavatsen varsti alustada omaenda kemikaalide ladu, nii et aidake mind ja ma aitan teid, kui soovite.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Tihedus, äkki?
2. Siin ei oska ma kommenteerida muud kui seda, et olen kuulnud, et mõned Hiina müüjad võivad hüdrobaadi värskusega tabada või mitte. 400C sulamistemperatuuriga, saate mõõta, kui olete varustatud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
boorhüdriid (nagu ka iga teine hüdriid) on niiskustundlik ja selle märjaks saamine häiriks mind täielikult, kuna see ei saa kuidagi toimida mitte ligilähedaseltki nii, nagu ma ootan...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tere Loki.........Minul on sarnane probleem, kus ma ei ole kindel, kas ostetud jama Sassafras internetist (jälle kord). Kas sa oled kunagi leidnud labori, kuhu saadad kraami tõeliseks professionaalseks testimiseks?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah, nii et kellelgi, kellel on tulevikus sarnaseid probleeme, ma lõpuks konsulteerisin tegeliku firmaga, kes viis minu jaoks läbi NaBH4 kvaliteedianalüüsi. Kui teie NaBH4 tundub siiski kummaline, võib see olla tingitud sellest, et mõned müüjad lisavad sellele veel ühe kemikaali, et muuta see stabiilsemaks (see on mulle praegu silma jäänud, kui ma mäletan, tulen tagasi ja ütlen teile täpselt, mida, mul on see võib-olla kuskil kirjas).

Sassafras õli @2-79-790125 oli tegelikult pandud kõrgele riiulile ja unustatud pärast Loki partneriks väga kena daam nimega Jenny. Jenny on parim pistik, mille Loki on kunagi leidnud, mitte ainult ei ole nad vahel toredasti vestelnud, vaid Jenny ei jonni õlidega, ta saadab Loki glütsidaati kilogrammide kaupa väga heade hindadega! Loki loobus ka oma NaBH4 tarnijast, kuna see oli Jennyst odavam ja ei ole kunagi pettunud. Loki kasutab aga alati oma sõprade kontot ja hoolitseb selle eest, et Jennyga tehinguid teha Escrow kaudu, mille üle Jenny pole kunagi kurtnud, aga muidugi Loki ei ole pask, nii et ta vabastab raha, kui toode saabub ja ta ei hõõru (pshh seal ei ole nagunii midagi hõõru!).

Nii või teisiti, sassafrasõli pandi ära hilisemaks projektiks, kui ma kunagi selle juurde jõuan. See on kuradi palju tööd ja see jama haiseb päris halvasti. Kui saab osta glütsidaati seksika, targa ja abivalmis Jennylt, siis miks peaks Loki raiskama oma aega mingi paskalõhnalise õliga, mis võib-olla ei sisalda üldse mingit safrooli? Külmutades suutis Loki isoleerida mingi valge aine, aga Loki ei kinnitanud kunagi, mis see täpselt oli.

Kui kellelgi on kogemusi safrooli isoleerimisega õlidest, siis oleks hea, kui oleks juhis. Loki oli tegelikult meelega ebamäärane, aga see, mis tal on ja millega ta katsetas, oli kampriõli. Nüüd on Loki tänu Jennyle pallimas, nii et tal on laboratooriumi sügavkülmik, mis läheb -40C-ni, kui tal kunagi aega on kuradima hakata, siis proovib ta seda õli uuesti külmutada... ehk.

Kõigile, kes mõtlevad, kellelt osta, lõpetage Alibaba surfamine ja võtke ühendust GREAT JENNYga.
See on Jenny kõigile, kes on uudishimulik - @blacklist. Loki on lubanud talle mitu ülevaadet ja paska, kuid on laisk põder, ta loodab, et logides sisse pärast kogu seda aega, saab ta selle postitusega oma tarnijale tasa teha. Jenny tänan teid, et teete minuga alati koostööd! Kui sa saad aru, kes see on, siis tulistage mulle sõnumit, ma plaanin varsti tellida, nii et ma kuulen teiest hea meelega!
Ma võin kindlasti soovitada neid tooteid jenny;
2b4m
nabh4
pmk glütsidaat
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, kas te võiksite jagada oma retsepti PMK glütsidaadi kasutamiseks?
 
Top