N,n-DMT soolamine?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hei, poisid,
Nii et ma olen sünteesi viimasel etapil iv on järginud trüptamiinist n,n-DMT freebase'ile - ma lihtsalt ootan vaakumkambrit / dessüsaatorit vastavalt sünteesi ülesehitusele, mida ma järgin, MUTTA

Kui ma olen edukas, on mul potentsiaali palju DMT-d ja selleks, et olla piisavalt kindel, et teha suur süntees või isegi mitu väiksemat sünteesi, siis pean olema kindel, et ma saan seda soolata millegi stabiilsemaks.

Nüüd iv kuulsin, et fumaraatsool on stabiilne, kuid mul ei ole tõesti palju fumaarhapet ja seda on muutunud raskeks saada.
Mul on ka fumamariinhapet ja samuti tean, et trüptamiin on üsna stabiilne bensoaatsoolana ja mul on palju bensoehapet (isegi kui see lõhnab nagu eesli munn).

Kas keegi siin oskab aidata? Ma tean, et ma katsetan, kui mul on kuiv freebase toode väikeste kogustega katseklaasides, aga kui keegi on seda kõike juba teinud ja teab, mida ma peaksin tegema, siis palun andke märku?
Ma ei müü midagi ja seega tuleb see kõik enda ja sõprade tarbeks ladustada. Inimesed üldiselt kipuvad seda liiga palju kartma aga mulle tundub, et niikaua kui silmad kinni panna ei saa palju valesti minna.... kuigi intensiivne paar esimest korda.
id oleks huvitatud "tilgutus" tüüpi tehingu ettevalmistamisest, see oleks lahe, kuid tundub, et see on selline asi, mille jaoks oleks kindlasti vaja kedagi teist - isegi selleks, et sind lihtsalt välja tõmmata!
 
Top