Defendant found to be a scammer Kelmuse tehing spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Postitasin selle teema juba nädal tagasi, kuid sel ajal tuli @spanara vastusega filiaali, nii et ilmselt eemaldas admin selle teema.

See nädal läinud jälle ilma igasuguse tulemuseta: ja müüjalt pole mõtet peale selge ja otsese tagasimakse ka midagi oodata.

Tegemist ei olnud esimese tehinguga ja esimene tehing oli isegi OK. Nii et ma kandis krüpto ilma kõhklemata 14.04.23.
Aga seda praegust tellimust ei saadetud kahe nädala jooksul, nii et ma tulin siia foorumisse. Siis niipea, kui ma probleemi postitasin, sain müüjalt vastuse tühja jälgimisnumbriga ja standardse "blahblahblah-be-calm-sending right-now".
Kas ma peaksin viitama sellele, et selle jälgimisnumbriga saadetist ei ole kunagi saadetud? Loomulikult ei olnud((((
Püha! Viimase nädala jooksul sain mitmeid vastuseid standardse "homme" jätkamisega, et ei ole vaja saata. Sellele asjaolule osutati müüjale ja lubadus tagasimakse saadi. Kas ma peaksin viitama sellele, et raha ei ole tagastatud? Nad ei ole((((

Et admin. Koopia e-kirja täpne üksikasjad PM nõudmisel. Palun ärge sulgege teemat enne, kui see on lahendatud.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
ei ole hea välimus @spanapa lihtsalt tagastab kuttu
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ma ei ole @spanara kohta midagi kuulnud. Ei kaupa ega toetust.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Te teate, mida inimesed ütlevad: Miks te ei kasutanud eskavaatlust?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ma küsin endalt sama küsimust. hahaha.
ilmselt sellepärast, et see ei olnud esimene tehing ja ma soovin olla hea inimene ja teha müüja jaoks lihtsamaks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Escrow only dude, vabandust selle eest.

Mis kurb kuulda, et @spanara tõmbab seda maha, mis kahju - sellel müüjal oli potentsiaali kasvada.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top