Skopolamiin

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tervitused kõigile foorumil osalejatele! Otsin inimesi, kes mõistavad skopolamiini mõju, selle mõju ajule jne. Kas siin on pädevaid inimesi või müüjaid?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Siin on pädevad inimesed, mis täpselt tähendab, et siin ei ole müüjaid. Skopolamiin ei ole hea vaba aja veetmise narkootikum. Mõned võivad väita, et sellest rääkimine on analoogne mürgist rääkimisega, mis on keelatud. Ma ei ütle, et see on keelatud, ma lihtsalt ütlen, et see on mürk. Mis on küsimus?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
vaadake seda psychonautwiki artiklit... mina teie asemel ei teeks seda. ma olen varem daturaga segi ajanud ja see pole lõbus. delirandid üldiselt pole lõbusad ja nendega kaasneb üsna suur psühhoosirisk. ma tean, et see on teine uimasti, aga ma olen kuulnud õuduslugusid benadriili kohta. ma tõesti ei usalda mingeid antikolinergilisi uimasteid (vähemalt meelelahutuslikuks kasutamiseks). kui sa tahad kangesti saada, siis kasvata/leia datura või leia apteegist liikumispuudulikkuse tablette. ma arvan, et neil on ka plaastrid, aga ma ei kasutaks neid meelelahutuslikult.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jimson weed on siin kõikjal olemas. Olen mõelnud ja mõelnud, kuidas sellest midagi kasulikku teha, aga ma ei ole kunagi näinud, et seda tehtaks. Sa võid seda tükeldada, kuni sul on ainult tropaan, ja paljudel stimulantidel on tropaani mioos, aga tropaanist kokaiini....see on raske, kui sa vaatad kokaiini analooge, seal on tonni tropaane, aga need ei lähtu propaanist. Tropanoon ehk 3-cmt ( karbometoksü tropinoon) või kokaiin on lähteaine enamiku lähteaineid
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Scopolomine on Burundanga. See ajupeseb teid. Vastumürk on arekoliin või arekoliinhüdrobromiid ja arekoliini leidub beetlipähklis ja aktiveeritud muskatiiniretseptorites. Arekoliin on nootroopne.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
U saab sellega lund teha
 
Top