Otsige Tilidiini (opioidide) sünteesi kohta

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere, ma uurisin palju nõrgemate opioidide (tramadool, kodeiin ja eriti Tilidin) kohta. Tilidin on opioid, mida kasutatakse ainult Saksamaal ja Šveitsis. Leidsin sünteesi juhised Tramadooli kohta ja G.Patton postitas umbes tund aega tagasi sünteesi juhised Tramadooli kohta. Olen selle eest väga tänulik. Vaatamata oma uurimistööle ei ole ma leidnud avalikku sünteesi juhendit Tilidiini kohta (sealhulgas üksikute kemikaalide kogused). Kui keegi saaks mind selles aidata, oleksin väga tänulik.
Tänan teid lugemise eest.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ma ei ole Saksamaalt pärit, kuid elan läänepoolses ELis ja olen juhtumisi saanud kätte selle chem. Keegi, kellel on väga kõrge tolerantsus äärmiselt kasutu, kuid ma tahtsin seda lihtsalt uudsuse pärast 😄

Ma armastan koguda selliseid haruldasemaid ravimeid nagu mingi autist. Mida ma ei mõista, on see, et paljud inimesed väidavad, et selle eufooria peaks olema oksükodooni tasemel, kuid kuidas on see võimalik, kui igas pillides on suboksoon (bubreprenorfiin või kuidas seda kirjutatakse xd ka (et olla sõltuvuses/"narkomaan" 🙄 tõend).

Väga imelik ravim tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere ma pole kunagi kuulnud, et Tilidin ja Oxycodone on sama eufooria ja minu arvates on see täiesti vale.
Teie poolt mainitud suboksoon kuulub kombineeritud ravimite/ravimite klassi, mis sisaldab opioidi ja naloksooni, mida tuntakse ka narcanina. Naloksoonil on üledoosi ehk surma vähendav toime. Naloksooni kasulikkus Tilidini puhul on minu arvates 0, sest juba väga madalad
hingamisdepressiooni tekitav mõju. Iga Tilidini toode PEAB sisaldama naloksooni, see on samuti tugevatoimeline ainult suuremates annustes, mis tähendab, et see hoiab ära üledoosid, kuid säilitab ka Tilidini analgeetilise toime. See ei ole tõesti kasulik kõrge tolerantsusega inimestele. kuid "normaalsetele" inimestele annab see opioiditunde ilma, et nad peaksid arvama, et nad on narkomaanid. Samuti on oluline märkida, et Tilidin on Saksamaal äärmiselt populaarne tänu räpile ja seal on palju rohkem poeple, kes on valmis seda ostma ja tarbima, erinevalt heroiinist või fentanüülist.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kas te saate postitada panuse tilidiini tootmisse
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidiin on oksükodoonile lähim "sarnane" valmisravim (kui te ei leia veel hüdrokodooni ilma paratsetamooli või ibuprofeeni sisse segamata, või, õnneliku leidmise korral, oksümorfooni ;) - kena stimulatsioon, hea eufooria, keskmine valuvaigisti. Parem kui Tapentadol, kuna kõrghetk on stabiilsem ja kestab kauem.
Aga, puudub oksükodooni "elustiilne" efekt ja nuusutada ei saa seda tõesti, ega nokitseda sellest. Noh, tehniliselt saab, kuid olge valmis kuradi välja lülituma, kuna see hakkab Kappa retseptoritele mõjuma juba pärast 300-400mg.

Ütlesin seda, oli katse Iso-Tilidine nagu RC, kuid lõppes mitte aktiivne.
Nortilidiin oli ilmselt kõige edukam RC-katse ja ma arvan, et see ei ole enamikus riikides isegi keelatud? See tegi lühikese esinemise Saksamaal ja Poolas, kuid kummalistel põhjustel ei ole see kunagi startinud või sünteesitud uuesti RC-turu jaoks. Võib-olla sellepärast, et ei ole piisavalt "kuulus", võib-olla sellepärast, et isegi madalam Kappa max. Mg vallandaja, võib-olla selle tootmiskulude tõttu. Kahjuks ei ole mul selle süntesaatorit, sorry :]
 
Top