Looking for a vendor Otsin hispaania/portugali keele oskajaid, kes soovivad teha mõned $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Lugupeetud BB kogukond,

Ma pöördun, kuna otsin hispaania või portugali elanikke/kodanikke, kes soovivad lisada oma palgale veel mõned $ $ $ $.

Milline on see ettevõtmine?

On olemas hispaania kodeiini köhasiirup, mida müüakse hispaania ja portugali apteekides.
Selle nimi on Toseina.
Kuigi see siirup on Hispaanias/Portugalis seaduslik, on selle ostmiseks viimasel ajal vaja apteegiretsepti - seega ei ole see OTC.

Meil on juurdepääs piiramatus koguses neid täpseid retsepte, mida saame saata allkirjastatult.

Me otsime nüüd inimesi, kes on valmis neid retsepte meilt vastu võtma, pudeleid ostma ja neid meile edasi müüma.

Kuidas ma saan sellega raha teenida?

Kui me saadaksime teile 10 retsepti, ootaksime meile saadetud täpse arvu pudeleid.
Pakuksime pudelite ostmist meie "jooksjatelt" kindla hinnalisandi eest, mis tagaks teile kindla korduva tulu/tulu.

Tasumine toimuks XMR/BTC kaudu eskrooni kaudu pärast seda, kui olete saatnud tõendi kõigi pudelite eduka ostmise kohta.

Kas on olemas piirang?

Õnneks võime öelda, et piirangut ei ole.
Minimaalne kogus retsepte, mida me saadaksime, oleks 10, maksimaalne oleks 100 tellimuse kohta ohutuse tagamiseks.
Puhtas koguses/varudes ei ole meie poolt mingit piirangut.

Kuidas saadetakse tooteid?

Tooted saadetakse ELi keskmistesse riikidesse, nagu Saksamaa, või neid saab otse Hispaaniasse (Lõuna-Hispaaniasse) toimetada (dead drop).

Kui teil on küsimusi (ma olen kindel, et sa du), kommenteerige siin või võtke minuga otse ühendust

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mis jama, ma kaotasin juurdepääsu oma kontole :D :D

Sain selle nüüd tagasi ja vastasin kõigile DM-dele seoses selle asjaga, asume tööle!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Alustame selle projektiga järgmisel kuul järgmist jooksu, otsime vähemalt 5 uut jooksjat :) Võtke minuga ühendust DM-i kaudu!
 
Top