Enesekohane kogemus

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Lihtsalt, veel üks kogemus isekasvatamisest, riigis, kus see on endiselt ebaseaduslik lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kena foto, kuid liiga tume kunsti jaoks. Hoidke seda
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tore. Ma eeldan, et see on siseruumides. Kas teil on mingeid konkreetseid nõuandeid kellelegi, kes soovib kasvatada ka riigis, kus see on ebaseaduslik?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nope, oli väljas, kuid pottidega, ma kasutasin sõna otseses mõttes päikest, cuz, saate neid kergesti kaugemale liigutada, kui teil on sõiduk, Teil on ka politsei nuhk või sõber, kes aitab teil registreerida, kui teil on otsingumärge, mis aitas mind mitu korda, ma elan Argentinas, kus see on ebaseaduslik, kuid samal ajal seaduslik (meditsiiniline kasutamine), meditsiinilise küsimuse, minu puhul, kuid inimeste jaoks, ma kasvatan meelelahutuslikult ja meditsiiniliselt, ja ma müün neid inimestele, kes tõesti vajavad seda, mitte uimastikaubandusele, põhimõtteliselt ma olen mingi mini-dispensary.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Muu nõuanne, kui soovite alustada kasvatamist, kasutage orgaanilisi väetisi või KNF-meetodit (isnt lihtne õppida, et kui sa havent aega), seal on väga sõbralik uustulnukale selles teemas, minu puhul olen segatud toitumisliinide teemadel, ma katsetan toitumisliini nimega "top crop fertilizers", kuid nagu ma ütlesin, minu arvates on orgaanilised väetised kena algus.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Huvitav. Mõtlesin geriljakasvatuse peale, istutades neid kuhugi kaugemasse kohta ja lootes parimat, kuna see ei tohiks olla probleem, isegi kui keegi need üles leiaks.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
praegu ma kasvan maal, on sõna otseses mõttes lihtne varjata, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kas te ei karda, et inimesed leiavad need üles või näevad teid nendega?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Leidke need; see on kaelkirjalik risk. Näha neid; ei ole riski (õigesti tehtud)
 
Top