Ravimitega kirja saatmine.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Oletame, et püüate saata 4 g mingit pulbrit. Pakend oleks liigne, seega on siinkohal parem valik kiri. Kuidas saadaksite kirja anonüümselt? Minu teada on vaja tagastamisaadressi ja postmarki. Postmarki on kõige lihtsam hankida, aga tagastamisaadressi...mitte nii väga.

Kas oleks arukas, kui tagastamisaadress oleks teie algse maja lähedal? Või lihtsalt mitte lisada seda üldse?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Peate lisama tagasiside aadressi.
2. Peate olema sellega loominguline, kuidas saate teavet, mis sisaldab tegelikku aadressi ja seal elavat tegelikku elanikku.
3. Vean kihla, et saate kasutada juhuslikku aadressi ja juhuslikku nime, see tähendab, et need ei pea kokku langema.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Minge oma linna "sotsiaalsesse fookusesse" ja otsige maja, kus on palju kortereid, selliseid, millesse nad panevad hoolekandeasutusi. Sellist, kus esiuks s alati avatud ja juurdepääs postkastidele on võimalik. Leiate suure osa kastidest hävitatud, uks lahti rebitud või maha võetud ja selle jama. Võtad postkasti,parandad ukse ja parandad luku sarnaselt teiste postkastidega seal töökorras, kedagi ei huvita. Pane kolm või neli nime kasti. Ja see ongi kõik. kontrollige ja parandage vastavalt vajadusele.
Ja see on sinu tagastuse addy. Mida sul vaja on. Toimiv tagastus on hädavajalik ja tagastus peab olema ümbrikul ja kaup peaks olema secind ümbrikus, kus on ka tagastus peal.
Saksamaal jääb enamus müüjaid kinni, sest nad kasutavad juhuslikke tagastusi ja kliendid oma paranoilisuses keppivad ja kraam satub juhusliku inimese posti või sinna, kus nad kirju avavad ja üritavad leida ady, et sinna tagasi saata. Ja nii satuvad sigu ja kuna need on kõrgelt mehitatud ja tasustatud ning motiveeritud eriüksused, mitte tavalised korrumpeerunud kohalikud politseinikud, kellel on oma äri, millega tegeleda, siis müüja leitakse üles ja pannakse kuninglikult persse.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tehke tagasiside, nad ei kontrolli, kas korter 56B on tegelikult olemas või 56 fuckballs road. Samuti ärge unustage kirjutada võimalikult sittes arstlikes toonides.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Oot, miks te üldse panete kirjale tagasiside aadressi? See ei ole kohustuslik nagu tollivorm
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im expat poolautoritaarses riigis Aasias tõesti pigem ei ütle. Aga ma eeldan, et nad jagavad aastaid nagu kommi. minu plaan oli saata euroopasse kirja teel grammi rohtu, et testida vett. Igatahes ma läksin postkontorisse ja küsisin lihtsalt, kui palju see maksab. Nüüd kutt vaatas mingi närviline, kui ma ütlesin kiri ja mitte pakett mingil põhjusel ja vaata, et teeb mind närviliseks. Ma küsisin bard, mis oleks karistus, kui ma tabatud ja ta ütles 3 kuud ja $ 3000 trahvi ma arvan. Ma võiksin sellega leppida, aga tegelikult pole mul aimugi. Rohi on vaakumkinnitusega ma kavatsesin selle postkaardi ja ümbriku sisse panna. Võib-olla see toimib. Im ikka ei ütle ma 100% ei lähe läbi seda kuigi. Aga mees im saates seda ka ütles, et ta tahab osta 100 grammi pärast. Ma ei näeks valgust, kui ma nüüd 100 grammi postitamisel tabatud saaksin, arvan ma. Ütleme 15 aastat või mis iganes. Jällegi pole mul aimugi. Id km. ja postkontori mees ütles, et posti saatmine võtab kaks nädalat. Ka see ei meeldi mulle.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kas see on Tai?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
No okei, kui sa pead teadma ma arvan.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Nüüd saure sööta mind tõesti, miks on see asjakohane
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Postitage see Suvamabhumi lennujaama postkontorist. Neil on iseteeninduskioskid
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Oh ma näen. Tänan teid vihje eest. See võib lõppkokkuvõttes olla riskantsem, kuigi mõnikord on neil lennujaamas koerad. Võib-olla sellepärast asub see seal. Noh, kontor, kuhu ma läksin, on lähedal, aga ma võin minna teise kontorisse.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid! Kuidas teil läheb??? Ma olen uus ja mul on vastupidine probleem, ma tahaksin saada paketti ravimitega, mdma, pillidega, kuid ma ei tea, kuidas seda saada. Mõned nõuanded? OrgUnikum, kas teie meetodit saab kasutada vastupidiselt? saada? Tänan teid kõiki abi eest
 
Top