17. september 2023: Flight-RCS meeskond on kinni pandud Thessalonikis, Kreekas! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hei kogukond,

nüüd tabab see lähedale: @flightrcs meeskond võeti maha suurte LE jõudude poolt mitmes eelmisel nädalal toimuvas rünnakus.
See on meie kõigi jaoks väga kurb uudis, kuid kahjuks ka võimalus vigadest õppida ja sellest kasvada.
Ma olen mõtetes koos kõigi vahistatud isikutega ja võin vaid ette kujutada, mis tunne peab olema nende nahas praegu :(

Peamiselt on kaasatud jõud olnud: DEA, Europol, Leedu politsei, Kreeka politsei...

Foorum https://the-frcs.is/ on hetkel endiselt suletud.

Lisateabe saamiseks lugege palun neid artikleid:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Pärast seda, kui nad on oma pärandit pika aja jooksul üles ehitanud, viisid nende hukkumiseni 8 pakki, mis konfiskeeriti Leedus 2 kuud tagasi. 8 pakki tõenäoliselt paljudest tuhandetest, laske sellel endasse vajuda ja mõistke, et kogu operatsiooni hävitamiseks on tõesti vaja vaid väikseid kitsaskohti.

Nüüd see võib meile öelda ainult mõned asjad, mida ma võin praegu ainult hinnata:

1. Halb OpSec nende 8 pakettide nagu sõrmejäljed, DNA või mis tahes teavet, mis võiks viia nende müüja identiteedi "Flight-RCs". Tõenäoliselt saadeti kõigi pakettide puhul sama kulleriga.
2. LE-l ei ole raske neid otse nende pakettide põhjal tuvastada.
3. LE-l ei ole raske leida nende ladusid või muid asukohti.

Kogu lugupidamise juures, kui operatsioon suudab nii kaua töötada, kuid ei suuda vastu pidada suurele konfiskeerimisele väljasaadetud pakettidest, siis peate te ostjana eeldama, et teie andmed on ohus, vastupidiselt sellele, mida tugi/Mod on TH-s öelnud:

MCxi1cu2w4


Nagu praegu nende TG on endiselt actiavted, kuid ma ei soovitaks kellelegi uskuda mod seal praegu kuni edasise teate kolmandate isikute või identiteedi heakskiitmise kaudu PGP.
Risk, et LE-d hoiavad TG-d avatud honeypotina, on praeguses olukorras väga suur.
Sa pead eeldama, et neil oli 0 OpSec ja seal sinuga rääkiv mees on LE-ametnik, kuni ta tõestab, et ei ole.

Teil on alati kõige väiksem risk, kui te ei osta otse müüjatelt ja sünteesite kemikaale ise, eriti kui tegemist on suurte kogustega.
Breaking Bad avaldas just video ADB Putinaca sünteesimise kohta, mis on võimas kannabinoid ja teave 5CL-i valmistamise kohta on samuti laialt levinud.

Teil on alati parimad võimalused, kui ostate ainult seaduslikke kemikaale, et luua narkootikumi oma turvalises kohas:


http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG ja ka kõik teised Breaking Bad'i eksperdid aitavad teil alati hea meelega luua oma salajase operatsiooni kiiresti, turvaliselt ja kasumlikult.

Jääge turvaliselt,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Huvitav, kus neid antakse välja
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See saab olema raske, DEA üritab kindlasti oma tahtmise järgi tegutseda.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Vau, see on kindlasti häda. Ma imestasin, miks nende sait oli nii kaua aega seisnud "hoolduses".
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kasutades kiirsaatmisvõimalust, sai see konfiskeeritud pakke. See läheb lennukitega, mida vaadatakse hoolikamalt.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ei see ei ole õige. Express oli tegelikult meie kõige ohutum saatmisviis. Probleem oli 2 kuud tagasi, kus Leedu läks lukku pärast seda, kui see oli sõna otseses mõttes 3cmc ja noidide sõjatsoon, mis tulid peamiselt Kreekast, Interpol sai sellest teada ja hakkas uurima sissetulevaid pakke - nagu ka kõiki riiki sisenevaid pakke - siis märkas mustrit ja vaatas sügavamalt Kreekasse... see oli lihtsalt aja küsimus :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Töö saadetistega on alati aja küsimus. Ainult surnud tilgad võivad tagada anonüümse katkematu töö ja teie poe kinnipidamine on teine negatiivne näide.

Kui teil oli suur müügiturg Leedus, siis pidite seal avama lao, kus on surnud tilgad. Laos võiks kaupa vastu võtta posti teel.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jah, muidugi. Aga ma pean mainima, et transpordiosakondadele läks palju raha, tegelikult nii palju, et me maksime üle 200 euro ühe ekspressiga saadetud paki eest, samas küsides selle eest 90 eurot. Leedu oli tegelikult meie väike klient. Aga ma olen nõus sellega, mida sa ütled, mul ei olnud mingit mõju selle tegemisel, sest ma tulin meeskonda hiljem ja nüüd olen viimane mees, kes üritab teha seda, mis oleks võinud olla!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kas teil on teavet selle kohta, kuidas oli Interpol/Europolil võimalik Flight'i tagasi jälgida vaid 8 paki põhjal, 2 kuu jooksul?
Pakettidel pidi olema kas tõendeid või mingi vihje sees, mis võis viia poe juurde, muidu ei saa ma seletada 2 kuu kiiret uurimise kiirust.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jah, ma tean!
8 pakendi arv on täiesti väljamõeldud, sest konfiskeeritud oli vähemalt 30 pakendit, paljud LT-s kinnipeetud inimesed ütlesid politseile, kust ja kuidas nad seda said. Peale selle on veel 2 tegurit, esiteks ta ei pidurdanud, kui kõik ütlesid talle, me kõik nägime riski, ta isegi nägi seda, teadmata kindlalt, millal, ja ei tahtnud enam palju aeglustada. Teine punkt, millest ma rääkisin paljudega, on see, et ta hakkas müüma päris hashi, mis iseenesest ei ole nii suur asi, aga et stuff.... sa lõhnasid seda isegi siis, kui sa oled 3 riigi kaugusel, nii et koerad olid probleemiks ka sealt edasi... Hash tuli poodi 4 päeva enne tema arreteerimist...
Igatahes ma loodan, et saan tema pärandit jätkata, aga korraliku opsec ja täiesti teistsuguse lähenemisega.
Kui ma saan rohkem infot "sisemiste" kohta, siis uuendan kõiki enne meediat!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aitäh, ma eeldasin, et meedia levitab valeuudiseid.

See aitab meil parandada meie OpSeci ja õppida vigadest, aitäh selle eest!

Ma ei ole kindel, kuid kui teil on otsene kontakt advokaatidega või võimalus saata raha, kui nad said lõpuks vangi, saadaksin 100$ Flight vanglasse teie kaudu.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jah, mul on otsekontakt tema advokaatidega, kuid kui ma saan raha, et jõuda temani, on teine küsimus, ma küsin, kas see on võimalik, kuid ma olen kindel, et ta hindab seda, et nii paljud inimesed muretsevad tema pärast ja tunnevad teda tähendab rohkem ja on talle rohkem väärt kui mis tahes raha!
Tänan teid nii palju pakkumise eest ja Im kindel, et ta oleks sama õnnelik kui mina kuulen nii palju häid sõnu!
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Seepärast ei võtaks ma kunagi vastu kiirsaadetisi, isegi kui need on selle meetodi kaudu kodumaale saadetud. Kunagi ei tea, millal asju enne lennukisse jõudmist kontrollitakse.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Hei, Im Cut.
Ma ei ole päris kindel, kuhu seda postitada, kuid praegu võin teile kinnitada, et kõik kliendiandmed on turvalised ja kaitstud, täielikult krüpteeritud ja backend ei ole taaskäivitatud!
Et tekitada nii vähe puudusi või jälgi Interpol ja sarnased ma ei saa anda liiga palju infot, mis juhtub tulevikus veel, lihtsalt märkida, et brändi FRCS või Flight Rcs ei tule tagasi selle nime all, see jätkub minu poolt, sest see oli arutanud lennu pikemat aega tagasi, mitte selle konkreetse juhtumi, kuid sarnased, kuigi ärimudelit leiutatakse uuesti!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hei Cut,

tore on näha sind siin :)

Igatahes, mul on kahju, mida sa ja su meeskond läbi elasid.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Samuti tahan rõhutada, et TG jäeti avatuks, kuid piiratud, et filtreerida välja kõik tuntud ja usaldusväärsed liikmed. pärast seda, kui kõik rühmad puhastati, keelates iga rühma iga üksiku liikme.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Milline on parim viis 5f-adb saamiseks? Kas on mõni teine müüja või rühm, mida kogukond soovitab? Tänan teid abi eest
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Niipalju kui ma tean, siis praegu ei ole. Kuid ma ei saa lasta lennupärandit niimoodi lõpetada ja seal on mõned asjad planeerimisel / tegemisel ei saa veel midagi garanteerida :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Jah, see kõlab hea plaanina. Loodetavasti saab leida seadusliku tarnija väikeste 50 või 100g saadetiste jaoks, kuni te jalule jääte
 
Top