SESSION messenger...

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ma otsisin teisi turvalisi sõnumitoojaid ja ma leidsin SESSIONi. Paistab üsna turvaline, kasutab sibula marsruutimist ja ei vaja telefoninumbrit ega e-posti.
Saate selle luua minutiga, saate seda kõigis OS-ides. Lihtne kasutajaliides. See messenger võib olla rohkem tähelepanu. See peaks olema kontakt oma profiilil Breaking Bad. Kas selle messengeriga on mingeid probleeme?
 

Attachments

  • 8ujhJQBFUq.png
    8ujhJQBFUq.png
    90 KB · Views: 97

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ma kasutan seanssi alates 6 kuud kuni praeguseni, ma ei ole kunagi silmitsi prob sellega.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
See ei ole sugugi halb, tõenäoliselt saate seda turvaliselt kasutada ja see on palju parem kui midagi sellist nagu telegramm. Kuid on mõned probleemid. Vaadake siin lisa B7. Põhimõtteliselt läbipaistmatu rahastamine, mis põhineb 5-silmalises riigis ja sõlme haldamine maksab palju raha.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kasutan seda aeg-ajalt. See on lihtne ja mulle meeldib, et ma saan seadistada vestluste kustutamiseks taimeri
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Session on suurepärane platvorm, ainus asi on see, et te ei saa seda kasutada tails või whonix, sest tor üle tor see ei ole parim stsenaarium opsec
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Samuti leiate väga hea ülevaate, mille on teinud @HEINSENBERG andmete krüpteerimise rubriigis
 

AngelDustSnow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kasutage paremini SimpleXi
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Olen kasutanud Simplexi natuke. Ma ei usu, et paljud inimesed teavad sellest veel
 
Top