SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere! Kas keegi on proovinud SGT-507? Kui tugev on see? Kuidas see on võrreldav MDMB-BUTINACAga?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 on suhteliselt uus sünteetiline kannabinoidiretseptori agonist, mis sarnaneb oma toimemehhanismilt selliste ühenditega nagu MDMB-BUTINACA. Need ained imiteerivad THC mõju, aktiveerides aju kannabinoidiretseptoreid, kuid sageli teevad nad seda palju suurema tugevusega, mis võib põhjustada intensiivseid ja ohtlikke toimeid.

Väidetavalt on SGT-507-l väga tugev afiinsus CB1 retseptori suhtes, mis muudab selle isegi väikestes annustes väga joovastavaks. Kuigi konkreetsed võrdlevad andmed tõhususe kohta ei ole kergesti kättesaadavad, näitavad kasutajate aruanded, et see on üsna tugev, potentsiaalselt sarnane teiste suure tõhususega kannabinoidagonistidega, nagu MDMB-BUTINACA. MDMB-BUTINACA ise on äärmiselt tugev sünteetiline kannabinoid, millel on kõrge efektiivsus CB1 retseptori juures, mis põhjustab tugevat psühhoaktiivset toimet ja suurt üleannustamise ohtu, sealhulgas mõnel juhul surmaga lõppevaid juhtumeid.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Suur tänu vastuse eest <3
Milline on ühe g SGT 507 a lehe/tubaka suhe tugeva mõju saavutamiseks?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Praegu ei tea ma täpseid annuseid. Ebatäpsed ka. Jätkan otsinguid ja kirjutan tulemustest siia. Praegu soovitan alustada minimaalse võimaliku kogusega, kuna me räägime ühest paljudest uutest noididest
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Vau, see on äärmiselt kena <3 Ma püüdsin ka natuke uurida, kuid ei leidnud ka palju. Igatahes, kui aeg kätte jõuab, siis postitan mõju kohta ja kas mulle meeldis. Ma ei ole praegu päris kindel, kui palju rohtu 1g jaoks kasutada, aga ma hoian teid kursis. Tänan veelkord väga! <3 Lugupidamisega
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ma arvan, et SGT-507 on oluliselt nõrgem.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Jah, see võib olla. Mul on tõesti vähe teavet selle aine kohta. Kas teil on mingeid konkreetseid andmeid? See on tõesti huvitav
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Cas number?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Paljude toodete puhul on nimed, mida kliendid saavad, "fiktiivsed", tegelikult kasutavad mõned inimesed ühte noid, et teeselda, et nad on palju erinevaid tooteid, ja isegi leiutavad "uue nime", et teeselda, et nad on uus toode, nii et ma tahaksin ka teada toote CASi ja valemit on tõesti oluline! nii et ka mina tahaksin teada toote CASi ja koostist.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Ma ei suutnud leida ei keemilist valemit ega CAS-numbrit, kuid leidsin selle: SGT-507 pulber on sarnane 5F SGT-151-ga, mille keemiline valem on C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Ma loodan, et mul on õigus
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Viimane on tõeline aine, kuid ma ei usu, et sellele "uue nime" andmine ja inimestele ütlemine, et see on sarnane ainega, tähendab midagi, ma arvan, et see on tõenäoliselt lihtsalt viis selle turustamiseks.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 on sarnane 5F SGT-151, sünteetilise kannabinoidiga, mis tuvastati esmakordselt Saksamaal 2017. aastal. Kuigi see on SGT-151-le väga sarnane, on tal nõrgemad omadused. SGT- 507 on uus sünteetiline indasool-3-karboksamiidil põhinev kemikaal, mida laborid seostasid esmakordselt sünteetilise kanepi koostisosana``.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Noh, SGT-507 on ainus kannabinoid, mille ma leidsin laos kohas, kus ma varem tellisin MDMB-BUTINACA, mida kahjuks praegu enam ei ole, nii et ma otsustasin seda proovida. Sellepärast tahaksin rohkem teada. Tänan teid väga <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
See väide, kui see vastab tõele, tähendaks, et neil on sama keha struktuur (lähteaine), kuid mitte samad halogeenid, kuid kui ma seda müüksin ja kui keha struktuur oleks sama, siis ma kindlasti lihtsalt toodaksin sgt151, selle asemel et müüa uut ja oluliselt nõrgemat ainet "SGT507", millest inimesed isegi ei tea.
Kuna puuduvad laboratoorsed katseprotokollid, ei usu ma, et inimesed peaksid lihtsalt uskuma valeinfot mõnel veebipõhisel müügisaidil ja et need tooted, mis väidavad end olevat "uued ained", võivad olla lihtsalt vana toode uue nimega, et uudishimulikud inimesed saaksid neid proovida ja osta, mis on minu isiklik arvamus!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Samuti on kummaline, et samal saidil oli 5F-SGT-151, mis on ajutiselt otsas
 
Top