RAPUTADA JA KÜPSETADA INFO

Niceiceinn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
HI Im uus siin, kuid ei ole plokis.

palun täitke inn mida ma ei saa õmmelda mäletada

efedarin / psudo
mida on vaja
ammooniumhüdroksiid
naatriumhüdroksiid
natuke liitiumi
Eeter
kuiv HCI gaas

kas ma unustan siin midagi

see on kõik, mida ma mäletan, kas keegi võib mind selles aidata?
 

Niceiceinn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
minu viga,ma lihtsalt tuletasin selle meelde oma ADHD mälust hehe
 

G&A3007

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
MADHATTER....
kas saate kasutada ammooniumkloriidi/sulfaati shake n bake jaoks,
või ainult nitraati...
Ma kujutan ette, et NH4CL-i HCL pool takistab või võib takistada LYE-d muutmast PSE-d vababaasiks, seega ei võimalda PSE-d lahustisse vähendada.....
aga im vaatan seda ainult pealt, kas te palun kinnitate mulle....thanx

bmk007
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Lõpetage loksutuskastide tootmine ja hankige korralikud klaasnõuded, võite mind hiljem tänada
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma toetan seda. See on trailer trash viimase kaitseliini mthod. C'mon, klaastarbeid on Ebayst vabalt saadaval. Vaadake Nanshinglass või Deschem. Ei ole ka nii kallid.
 

Sascha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
4
Reaction score
8
Points
3
HI Im uus siin, kuid ei ole plokis.
Ok nii et esiteks, termin shake and bake on rohkem nagu kohutav Ameerika redneck variatsioon elegantsest Birch-Reduktsioonist.


Sascha's Birch Reduction, mis kasutab liitiumi, vähendades (R / S +) efedriini metüülamfetamiiniks.

Vajalik:

  • 99% isopropanoolalkohol
  • Liitium
  • Ammooniumkloriid ( puhas )
  • Atsetoon ( puhas )
  • Kuivjää
  • Naatriumhüdroksiid ( NaOH >99% )
  • (Pseudo)efedriin
  • NaCl

  • Protseduur:


    Segage isopropanool soolaga. See annab kihistunud lahuse.



    Valage ülemine kiht välja ja visake madalam kiht ära. Alumine kiht on vesi.



    Parimal juhul on pseudoefedriin puhas ja juba ekstraheeritud tablettidest. Aga kui ei ole nii, või ei ole vaja tabletid purustada ja lisada need oma isopropanoolilahusesse.



    Ärge lisage liiga palju isopropanooli, tahate saavutada kleepuvat sorti pastat. Pane sügavkülma 4+ tunniks.



    Tehke sügavkülmas olles veevaba ammoniaak. Segage konteineris ( klaasist!!! ) 4 osa NaOH ja 5 osa ammooniumkloriidi.



    Seadke teine konteiner, mis on täidetud kuiva jääga ja atsetooniga. Temperatuur peab olema alla -33 *C. Asetage sellesse mahutisse teine klaasist mahuti ja ühendage torudega 2 mahutit ( ammooniumkloriid + NaOH ja tühi mahuti ). Sa tahad, et gaasi, mis tuleb üle, kui sa seda kuumutad, moodustaks vedeliku ja sa teed seda, külmutades klaasi alla -33 *C oma jäävanniga.



    Tee oma liitium valmis. Juhul, kui seda ei ole ekstraheeritud, on seda lihtne teha, kui ekstraheerida liitiumi AA patareidest ( peab ütlema liitium ), siis on 2 metalli kokku rullitud, läikiv ja mitte-läikiv metall. Mitte läikiv on liitium. Saate testida, kas see on liitium, lisades natuke vett. Juhul kui see reageerib on see liitium. ( ei tohi lisada liiga palju liitiumi + vesi võib plahvatada !!! ).



    Oma (Pseudo)-Efedriini lisamiseks kasutage järgmist suhet:

    250 ml veevaba ammoniaaki + 100 ml iga 28 grammi ( 1 unts ) Pseudo kohta. Meie seas olevatele ameeriklastele



    Lisage oma ( külm !!! ) Pseudo-Efedriin külma veevaba ammoniaagi ( ikka veel jäävannis ) juurde õiges vahekorras. Kontrollige temperatuuri. Veenduge, et see jääb alla -33 *C.



    Oodake 7-12 minutit. Ideaalis ei muutu temperatuur. Ja reaktsiooni ei toimu.



    Purustage liitium väga väikesteks tükkideks. Ärge jahvatage seda! Ja lisage väike kogus liitiumi oma lahusesse. Lahus peaks muutuma siniseks! Oodake, kuni sinine kaob ja korrake ( lisage liitiumi ). Liitiumi tuleks lisada umbes iga 40 sekundi järel. Kuni see ei lähe tagasi algsesse värvi ja jääb siniseks.



    Segage 30-60 minutit. Laske jahtuda toatemperatuurini ( 23 *C kasutage termomeetrit !!! )

    Ja segage veel 60 minutit. Te olete nüüd valmistanud ratseemilise (RS)-N metüülamfetamiini. Puhastamiseks kristalliseerige see nüüd ümber.
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
H
Kas SWIY on seda reaktsiooni edukalt teinud, mul on paar küsimust?
 

Sascha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
4
Reaction score
8
Points
3

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
On öeldud, et kasutatakse freebase efedriini/fenüülpropanoolamiini, kuid on öeldud ka, et efedriini/fenüülpropanoolamiini Hcl võib kasutada ka eemaldades efedriini freebaseerimise etapi

(seda ei ole üldse raske teha, kuid see on üks etapp, mida võiks lihtsalt vältida).

Kas see on tõsi ? Selle meetodiga tehes järgitakse lihtsalt sama protokolli.

liitiumi lisamine koos sinise värvi tekkimisega, mis siis hajub ja siis kordamine kuni sinine värvus ei haju.

millises vahekorras efedriin Hcl, isopropüülalkoholi ja veevaba ammoniaagi kasutatakse selleks.

ilmselt tekib efedriini/fenüülpropanoolamiini hcl kasutamisel ammooniumkloriid, mis summutab reaktsiooni?
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Ma soovitaksin tungivalt mitte kasutada vesinikkloriidsoola, kui freebasing on odav ja lihtne, liitium reageeriks HCl-soolaga ja raiskaks väärtuslikku leelismetalli.
mis puutub suhetesse, siis seda meetodit armastati osaliselt seetõttu, et täpsus ei ole nii vajalik. näiteks võiks kasutada paar liitrit (3) ammoniaaki ja lisada sellele lahust enamasti np lahustit nagu eeter või IPA koos 250g freebase'i lahusega, mis on selles lahustatud, seejärel alustada leelise lisamist.

edit F'ed up the numbers
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Siin on efedriini freebaseerimise protseduur, öelge mulle, mida te arvate ?


Efedriinile lisatakse umbes võrdne osa vett. Nüüd koostage 20% NaOH lahus (või 4 osa DH2O:1 osa NaOH) Lisage veele/pseudolahusele umbes vee mahuga võrdne tolueen või NP lahusti, mida soovite kasutada! Jah tolueeni kõigepealt, see annab pseudo kuskile minna, selle asemel, et alus põletada, mis võib seda lõhkuda ja muuta see asiridiiniks (mürgine)! Lisa NaOH lahust veele/pseudo/tolueenilahusele kuni PH 13, ja ära unusta testida vee, mitte tolueeni PH-d! Nüüd raputage purki väga hästi ja laske settida kihtidesse. Eraldage tolueenikiht. Korrake seda protsessi 3 korda ja ühendage kogu oma tolueen!
Te võite kuivatada tolueeni/pseudovabaasi magneesiumsulfaadiga.

Valmis reaktsioonis kasutamiseks ?
 
Last edited:

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Palun selgitage, mis selles etapis toimub Kas tegemist on freebase või Hcl, millest te räägite ?

kui tegemist on freebase'iga, siis eeldatakse, et efedriin lahustub IPA-s ja lahust saab enne kasutamist magneesiumsulfaadiga kuivatada. SWIM teab, et pseudoefedriini freebase on või võib olla tahke aine.

miks on üks mures, et kasutada väike kogus IPA on see vähendada kõrvalproduktide moodustumist "etoksiid"
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Leelismetallalkoksiidide muret saab vältida, kui kasutada eetrit (omamoodi) ja peamine on tagada lahustumine, kuid kuivamisetapp on hädavajalik ja ahjukuivatatud mgso4 töötab, sest vesi lahustites on leelismetallamiidide moodustumisele uskumatult kahjulik. Ma arvan, et alkoholi puhul on peamine mure alkoholide ja moodustunud amiidi keetmise ammoniaagi eksotermiline reaktsioon, kuid ma ei ole täiesti kindel.
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Fenüülpropaanamiini redutseerimisel tekib amfetamiini vababaas. Kas sel juhul oleks pärast reaktsioonist vababaasi eraldamist, selle asemel, et mullitada Hcl gaasiga läbi lahuse, moodustades Hcl-soola, eelistada hoopis happelise tiitrimise tegemist IPA/aktoonis väävelhappega, et toota sulfaatsoola

Kas sulfaatsool on stabiilsem või midagi ?
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Eelistatud on väävelhappega tiitrimine, kuna amfetamiini sulfaatsool ei ole stabiilsem, pigem ei ole see hügroskoopiline (tõmbab õhust vett) nagu vesinikkloriidsool. sellepärast on palju eurokiirust pasta.

alternatiivina võiks kasutada fosforhapet
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
NaOH segatud koos NH4NO3-gakolmekaelses ümarpõhjalises kolvis, milleleon lisatudH2Orõhu tasakaalustava lisamisotsakuga. Samuti voolik, mis ühendab pseudo (vabapõhi) pudeliga, mis on lahustatud Coleman's Camp kütuses (filtreeritakse läbi kütusesahvri, et eemaldadaH2O), mille peal hõljub Li. Seejärel teine voolik ja pudelist väljuv klapp liigse rõhu väljalaskmiseks.
Peaaegu kogu plahvatusoht peaks olema välditud, eks?NtLi süttiminepärast kokkupuutumist NaOH & NH4NO3 alumise kihiga, kui reaktsioon on "veeremas". Muidugi kustub see kohe, kui Li jõuab õhu asemel rõhu all oleva veevaba NH3atmosfääri . Ei oleO2, ei ole plahvatust. Esimesel voolikul on ka kolm lisa; kuivatav CaO, imemissioonilõks ja klapp.
Puhas, puhas, puhas, puhas. Sest see on ainult üks kemikaal kui eesmärk. Puhas dextro asemel racemiline dex|levo. Vabandust, hakkasin teises pooles rambivalgustama.
 
Top